YKMkitap Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

YKMkitap müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. YKM kitap Whatsapp numarası ve Ykm kitabevi güvenilir mi işte detaylar.

Türkiye’de gerçekleştirilen sınavlara hazırlık kitaplarının pazarlanması ve ulaştırılması amacıyla kurulan YKM kitap 10 yılı aşkın yayınevi tecrübesi ile hizmetlerindeki sorunlara ait taleplerini YKM Kitap Müşteri hizmetleri numarası üzerinden alıyor.

YKM yayın evi KPSS gibi sınavlar başta olmak üzere DGS, ALES; YDS; AÖF, TYT ve LGS ile önemli sınavlara hazırlık kitaplarına olay ulaşım sağlanması amacıyla 10 yıldan fazla süredir faaliyet göstermektedir. Sınavlarda sürekli değişen müfredat ve konulara göre yeniden yapılanma içerisinde ihtiyacı olan herkese hazırlık kitabı hizmeti sunan YKM Kitap Müşteri Hizmetleri Telefon numarası 0 850 303 09 56’dır. Online satış sitesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinen YKM Kitap sınavlara hazırlanmada kullanacağınız kitaplara ve testlere en hızlı ulaşım yollarınızdan biridir.

YKM Kitap Whatsapp Numarası

Müşteri hizmetleri ile çağrı merkezi numarasından destek veren YKM kitap ayrıca internet sitesi üzerinden üyelik girişi ile sorunlarınıza dair taleplerini de alıyor. Dijital ortamdan yapacağınız başvurular ile sizlerin sorunlarına hızlı çözümler sunan YKMkitap whatsapp numarası kullanmıyor. Mail ve telefonla iletişim de ulaşım yollarından diğerleri oluyor.

Ykm Kitabevi Güvenilir mi

Ykm Kitabevi Güvenilir mi

YKM kitap YKM Yayıncılık Kitap Basım Dağıtım Eğitim ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla 10 yıldan fazla süredir hizmet vermektedir. Öğrencilerin başta olmak üzere kamu çalışanları ile kamuda çalışmak isteyenlerin sınava hazırlık kitaplarını pazarlayan firmanın merkezi adresi Kavacık Subayevleri Mahallesi, Şehit Makbule Sok No. 46-A Altındağ, Ankara adresindedir. Dışkapı vergi dairesine kayıtlı olarak ticari faaliyetlerini gösteren firmanın mail adresi de info@ykmkitap.com.

Ykmkitap com Kargo Takip

Almak istediğiniz kitaba karar vermeniz aşamasından sonra yaptığınız ödeme ile birlikte YKM online satış mağazası üzerinden tüm ayrıntılara ulaşım sağlayabildiğiniz bir sipariş takibi söz konusudur. Alınan kitapla ilgili tüm aşamaları buradan inceleyebiliyorsunuz. Kitabınız paketlenip kargo şirketine teslim edilmesinden itibaren sizlere bilgilendirmeler geliyor. Bu bilgilendirmeler eşliğinde sunulan kargo takip numarası ile kitabınızın nerede olduğunu, hangi aşamada size teslim edilebileceğine dair bilgilere de ulaşım sağlıyorsunuz.

YKM kitap alımı, paketlenmesi ve kargoya teslim edilmesi süreci ile size teslim aşamasına kadar tüm bilgiler aynı zamanda Sürat Kargo tarafından anlık olarak SMS ile bilgilendiriliyor.

Kitapsepeti Müşteri Hizmetleri

Calvin Klein Müşteri Hizmetleri

Tchibo Müşteri Hizmetleri

Columbia Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.