Moxoclean Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Moxoclean müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Moxo Clean şikayet ve Moxo Clean kullanıcı yorumları işte detaylar.

Su tasarrufu ve kalıcı temizlik ürünü olarak tercih edilen Moxoclean çok aranılan temizlik malzemeleri arasında bulunuyor. Bu anlamda sipariş vermek adına Müşteri hizmetleri numarası da sorgulanan hususlardan oluyor.

Islak zemin ve yüzeylerde yağ, pas ile kireç lekelerinin temizlenmesi ve kalıcı çözümler sunması için tercih edilen Moxo kötü pasları da anında yok ediyor. Köpüklü sprey ile temizleme kolaylığı sunan ürün hakkında çağrı merkezi de bulunuyor. Moxoclean sipariş vermek ve diğer talepleriniz için 0 216 988 02 29 numaralı hattı aramanız yeterli oluyor. Dileyen kişiler telefon numarasından ararken kolaylık olması açısından 7-24 whatsapp hattı da sizlerin hizmetine sunan Moxo Clean’ın destek verdiği saatler de 09:00 ile 18:30 saatleri arasında oluyor.

Moxo Clean Şikayet

Özellikle sosyal medya reklamları ile ev hanımlarının ilgisini çeken Moxo Clean yağ, pas ve kireç gibi lekelerin kalıcı olarak temizlenmesini vaad ediyor. Bu anlamda alım yapanların beklentileri de farklılık gözetebiliyor. Bu sebeple beklentileri karşılamayan ürün sonrası da şikayetler söz konusu oluyor.

Ürünü kullananların bir çoğu üründen memnunken bazıları da tam aksi iddialarda bulunuyor. Oluşturulan şikayet sayfalarında şikayetçiler olduğu kadar şikayetin ortadan kalktığı için teşekkür eden kullanıcılarda mevcut.

Moxo Clean Kullanıcı Yorumları

Moxo Clean Kullanıcı Yorumları

Firmanın kendi internet sitesi üzerinde kullanıcı yorumlarına rastlamak mümkün değil. Ancak dijital platformlarda ürünle ilgili şikayetler olduğu kadar teşekkür mesajlarını da okumak mümkün. Merkür Medikal’in pazarladığı ve satışını yaptığı ürünün kargodan kaynaklı şikayetleri de bulunuyor. Fakat genel itibarla temizlik ürünü hakkında yapılan yorumlar pozitif dönütler veriyor.

Moxo Clean Fiyatları

Sosyal Medya üzerinde reklamlarına sık karşılaştığını Moxo Clean temizlik ürününü internet üzerinden kapıda ödeme seçenekleri ile satın alabiliyorsunuz. Bu anlamda aldığınız ürün miktarı kadar ödemeler söz konusu oluyor. İşte sizlere adetine göre güncel Moxo Clean fiyatları;

  • Standart paket ile 1 ürün 89 TL + 10 TL Kargo ücreti
  • Avantaj Paketi ile 2 ürün 169 tL ve 10 TL Kargo ücreti
  • Büyük indirim paketi ile 3 alana 1 hediye ile 219 TL, ücretsiz kargo
  • Mega İndirim paketi ile 5 ürün 1 hediye 269 TL, ücretsiz kargo

İle alımlar yapıldıktan sonra firma üç gün içinde ürünü kargoya teslim ediyor. Dileyen kişiler kredi kartı ile ödeme yaparken dileyenler kapıda ödeme seçenekleri ile Moxoclean temizlik ürününü satın alabiliyor.

ŞOK Market Müşteri Hizmetleri

Metro Market Müşteri Hizmetleri

Yudum Müşteri Hizmetleri

Zubizu Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.