Postegro Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Postegro müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Postegro abonelik iptali ve Postegro üyelik iptali phone işte detaylar.

Sosyal medya devi instagram’da arkadaş olmayan kişilerin paylaşımlarını görebilmeye olanak veren Postegro ücretli alınabilen bir uygulama. Bu uygulama ile erişim sorunu yaşayanların aradığı husus ise Postegro Müşteri hizmetleri oluyor.

Postegro instagram kullanıcılarının arkadaşı olmayan kişilerin paylaşmış olduğu resim,video ve diğer hususları görebilme olanakları sağlayan bir uygulama. Bazı kişileri takip edebilmek için bu uygulama ücret karşılığı alınıyor. Kişinin kullanmış olduğu hesabı içinde güvenlik açığı oluşturan bu uygulama ile istenilen kişilerin hesabına bağlanamama problemleri de yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda uygulama ile ilgili sorun yaşayanlar Postegro Müşteri Hizmetlerini araştırıyor.

Postegro Abonelik İptali

Postegro abonelikleri instagram’dan başkalarını takip etme ve paylaşımlarını görebilmek için olunuyor. Bu abone işlemi de ücrete bağlı. Uygulama üzerinden aboneliği başlattığınız an operatörünüze bağlanılıyor ve uygulamalı çevrimiçi satın almış oluyorsunuz. Her ay düzenli olarak bu abonelik ile hesabınızdan para çekiliyor. Android işlemcili telefonlardan abonelik iptali için yapmanız gerekenler şu şekilde olmalıdır.

 • Uygulamayı açın
 • Sağ üstte bulunan kendinize ait profil simgesini açın
 • Ödeme ve Abonelikler menüsünden abonelikleri açın
 • İptalini istediğiniz aboneliği seçin
 • İptal menüsü ile birlikte talimatları uygulayın

 Hesaptan çekilen paralar operatör hattınıza yansıtılıyor. Yani telefon faturası ile ödeniyor. Bu aşamada aboneliğin iptali için GSM hattınızın Müşteri Hizmetlerini aradıktan sonra aboneliğinizin bitirilmesini ve hattınızdan uygulama satın alınmasının engellenmesini isteyebilirsiniz. Farklı olarak Postegro aboneliğinin iptali söz konusu olmuyor.

Postegro Üyelik İptali Phone

Postegro Üyelik İptali Phone

Başkalarını takip etmek için alınan uygulama ile Postegro üyeliği uygulamanın kaldırılması ile bitmiyor. Bu üyeliğinizden kaynaklanan kesintilerin oluşmaması için operatörünüzün müşteri hizmetlerine bağlanmanız ve uygulama için ödenen paranın iptalini istemelisiniz. Bu hizmet Phone kullanıcıları ve android işlemcili telefon kullanıcılar için de geçerlidir. Bunun yanında iPhone, İpad ya da İpod Touch’a bağlı bir aboneliğinizi de iptal edebiliyorsunuz. Bunun için;

 • Ayarlar menüsünü açın
 • Adınızı seçin
 • Abonelikleri seçin
 • Yöneteceğiniz abonelikleri seçin
 • Açılan sayfadan aboneliği iptal et seçeneğine dokunun.

Postegro kullanıcıları müşteri hizmetleri telefon numarası arayışında olsa da uygulamanın böyle bir alt yapısı bulunmuyor.

Okcupid Müşteri Hizmetleri

Netflix Müşteri Hizmetleri

İnstagram Müşteri Hizmetleri

Twitter Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
3 Comments
 1. Anonim says

  Rica ediyorum benim abonemo durdurun ve parami geri iade edin!!

 2. Masen says

  Ben postegrodan abonelik aldım. Çalışmıyor uygulama. Aboneliği iptal edib,paramın iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde şikayet edeceğim

  1. Anonim says

   Bİ SONUÇ ALABILDINIZMI

Leave A Reply

Your email address will not be published.