Okcupid Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Okcupid müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. OkCupid Türkiye iletişim ve Okcupid mesaj gelmiyor işte detaylar.

Okcupid müşteri hizmetleri sayesinde giriş sorunları, hesap bildirme, hesap ayarlarının değiştirilmesi gibi sorunlarla ilgili uygulamalı olarak teknik destek alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak yardım sayfalarından sorunuzun cevabını alabilirken, bu sorunlarınızı çözmüyorsa da e-posta ile iletişim kurabilirsiniz. Bununla beraber, genel olarak haftasonları çalışmayan okcupid müşteri hizmetleri, aynı zamanda ABD tatillerinde de çalışmamaktadır. Okcupid müşteri hizmetlerinizden destek alırken aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Müşteri hizmetleri yardım sayfasından destek alırken şu yardımları alabilirsiniz:

  • SMS doğrulama
  • Fotoğraf kuralları
  • Hesabınız nasıl silinir veya devre dışı bırakılır
  • Kimin sevdiğini nasıl görebilirim (ücretsiz)
  • Topluluk Rehberleri
  • Abonelik nasıl iptal edilir
  • Birine tanıtım mesajı nasıl gönderilir
  • OkCupid, siz onlara bir tanıtım mesajı gönderdikten sonra neden birini gizler?

Bunlar hakkında ve daha fazla konu hakkında yardım sekmesinden bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında ise mail adresinden diğer destek konuları hakkında yazabilirsiniz.

OkCupid Türkiye İletişim

Okcupid Türkiye iletişim, diğer ülkelerde olduğu gibi ortaktır. Yani mail adresine yazarak ya da diğer destek hizmetlerinden iletişim kurabilirsiniz. Bunun için:

Okcupid Mesaj Gelmiyor

Okcupid mesaj gelmiyor diyorsanız, telefon numaranızı SMS ile kod göndererek onaylayan Okcupid, mesaj gelmemesi durumlarında bir takım nedenlere bağlı olduğu söylenebilir. Örneğin verdiğiniz telefon numarası bir sabit hat ise mesaj gelmeyebilir. Bunun dışında internet tabanlı olan telefon hizmetleri ya da belirli mesajlaşma uygulama aracılığıyla doğrulama yapılmamaktadır. Eğer SMS alamıyorsanız, Okcupid hesabını oluşturamazsınız. Dolayısıyla mevcut bir hesap tan da mesaj ve tanıtım gönderilmez. Bu kurallar çerçevesinde herhangi bir geçici çözüm ya da istisna söz konusu değildir. Dolayısıyla eğer numaranız SMS ile uyumlu değilse, başka bir numara kullanmak durumundasınız.

Okcupid Ayarları

Okcupid ayarları için yapmanız gereken https://help.okcupid.com/category/162-your-profile-details-and-settings linkine tıklamanızdır. Bununla beraber, burada size uygun olan ayarları yönetebilirsiniz.

Okcupid Premium İptal

Okcupid Premium İptal

Okcupid Premium İptal için iletişime gerek kalmadan aşağıdaki yöntemlerle iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz:

Eğer yukarıdaki linklerden işlem yapamadıysanız support@okcupid.com adresine mail göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlere destek olacaktır.

Facebook Müşteri Hizmetleri

İnstagram Müşteri Hizmetleri

Twitter Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.