Netflix Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Netflix, merkezi Kaliforniya olan bir Amerikan şirketidir. Teknoloji ve medya hizmeti sağlayan bir yapım şirketidir. 1997 senesinde Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulmuş olan Netflix, ücretli abonelik üzerinden yayın hakkı sağlayan bir platformdur. Aboneleri için oldukça geniş kategoriler ile dizi ve film içeriği sunmaktadır. Hem kendi yapımı olan dizi ve filmleri hem de var olan bazı dizi ve filmleri sitesinde yayınlamaktadır. Netflix hizmetleri Çin, İran, Suriye, Kuzey Kore ve Kırım dışında tüm dünyada yayın hizmeti sunmaktadır. Müşterileri için birçok ödeme seçeneği ve kalite seçeneği sunan Netflix, her kesimden insana ulaşım sağlamaktadır. Türkiye’de ise Netflix Türkiye birimi ile faaliyet göstermektedir. Netflix müşteri hizmetleri üzerinden iletişim sağlamak isteyen aboneler doğrudan Netflix Türkiye ile iletişime geçme fırsatı bulmaktadırlar.

Netflix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Netflix müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçme imkanı bulan müşteriler, Netflix müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ilgili temsilci ile diledikleri gibi iletişime geçebilmektedirler.

 • Netflix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 390 74 44

Netflix Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Netflix müşteri hizmetleri müşterilerine haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlanan Netflix müşteri hizmetleri, hızlı bir şekilde sorunlara çözüm bulmaktadır.

 • Netflix Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 11.00 – 24.00.

Netflix Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Netflix çağrı merkezi, 0850 390 74 44 telefon numarası üzerinden hizmet sunmaktadır.

Netflix Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Netflix adına bulunan bir fax numarası bulunmamaktadır.

 • Netflix Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmamaktadır.

Netflix Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Netflix müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Kaliforniya’da bulunmaktadır. Türkiye adına hizmet veren Netflix Türkiye müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Netflix International B.V. adı altında bulunan tüzel kişisi tarafından hizmet vermektedir.

Sonrasında firmanın genel müdürlük bilgilerini şu şekilde yazıyoruz:

 • Netflix Genel Müdürlük Telefon Numarası: –
 • Netflix Genel Müdürlük Adresi: Stadhouderskade, 55,1072, AB Amsterdam, Hollanda.

Netflix İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Netflix insan kaynakları birimi, çalışacak yeni çalışanların belirlenmesinde rol oynamaktadır. Firma için oluşan açık pozisyonlar hakkında Netflix insan kaynakları ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Netflix İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 390 74 44.
Netflix Müşteri Hizmetleri
Netflix Müşteri Hizmetleri

Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Netflix müşteri hizmetleri iletişim formu bulunmamaktadır. Fakat www.netflix.com resmi internet sitesi üzerinden “Canlı Destek” sekmesi ile ilgili temsilci ile iletişim kurmak mümkündür.

Netflix Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Netflix müşteri hizmetleri şikayet hakkı üzerinden bildirilen şikayet, öneri ve sorunlar anında ilgili temsilci tarafından kayda alınıp, hızlı bir şekilde sonuca bağlanmaktadır.

 • Netflix Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 390 74 44

Netflix Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve sıklıkla tercih edilmeye başlamasının ardından Netflix müşteri hizmetleri de sosyal medya iletişim hizmetleri güçlendirmiştir. Sosyal medya hesapları üzerinden yeni çıkacak filimler ve diziler hakkında ve yeni çıkmış olan veya çıkacak olan film ve dizilerin fragmanlarına ulaşım sağlamak mümkündür.

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
 1. Mustafa Şenocak says

  Merhabalar,
  Netflix’ in bilimkurgu, gizem, gerilim türü kendi yayınlarına konu edinebileceği türde öykülerimi içeren ikinci kitabımı ( Pandora’nın matruşkası) da yayınladım.İlginizi çekebileceğini düşünerek editör ve yapımcılarınıza göndermek isterdim. Bu çerçevede bir adres yollamanız mümkün ise rica ederim. İyi dileklerimle.
  Mustafa Ş. Şenocak ( Prof. Dr. -emekli-)

Leave A Reply

Your email address will not be published.