B&G Sportive Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

B&G Sportive müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. B&G Sportive iletişim ve B&G Sportive sipariş takip işte detaylar.

Sportive Mağazalarından almış olduğunuz ürünlere ve diğer hizmetlerde yaşadığınız sorunlar için B&G Sportive Müşteri Hizmetleri 0 850 22 09 49 numaralı hattını arayabilirsiniz. B&G Sportive Çağrı merkezini aramanız için 08:00 ile 20:00 saatleri arasında kayıt oluşturabiliyorsunuz.

Türkiye’de her bölgede mağazasını bulabileceğiniz Sportive Mağazaları 14 il ve 27 mağaza ile hizmet veriyor. Yıllık 8 milyon müşteri potansiyeli ile yaşanan sorunlar için Sportive Çağrı Merkezi mağazalar dışında kişilere destek verebiliyor. Bu desteğin alınması için 0850 22 09 49 numaralı hattı arayabilir yada mağazanın merkezi Toksöz Spor Malzemeleri A.Ş. Sportive Genel Müdürlüğü, Zafer  Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı No. 62-A Esenyurt İstanbul adresi ile de doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

B&G Sportive İletişim

Sportive Mağazaları Türkiye geneli 14 ilde faaliyet göstermektedir. Yaşanılan sorunlarla ilgili olarak mağazalar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 850 220 949 numaralı hat ile 08:00-20:00 saatleri arasında çağrı kaydı oluşturmanızda mümkün.

B&G Sportive Sipariş Takip

Sportive online mağazasına üyelik girişi yaparak alışverişler yapabiliyorsunuz. Dijital mağaza üzerinden yapacağınız üyelik sonrası burada kişisel ayarlar ve sepetiniz ile siparişleriniz sayfası bulunmaktadır. Burada sipariş takibini de yapmanıza olanak veren bir sistem bulunuyor. Sportive İnternet mağazasından alışverişler sonrası size bilgilendirmeler şu şekilde yapılıyor.

 • Ödeme inceleniyor
 • Ödeme Onaylandı
 • Siparişiniz Hazırlanıyor
 • Siparişiniz Kargoya verilmek üzere hazırlandı
 • Siparişiniz Kargoya verildi
 • Siparişiniz Teslim edildi
B&G Sportive Şikayet

B&G Sportive Şikayet

Her firmada olduğu gibi Sportive mağazalarından alınan ürünler, sipariş sırasında meydana gelen hususlar gibi şikayetler söz konusu oluyor. Bu çerçevede Sportive Müşteri hizmetleri kişilerin sorunlarını kısa sürede çözmeye çalışsa da bazen bu durumlar gerçekleşemeyebiliyor. Yapılan bazı şikayetlerden söz etmek gerekirse;

 • Ayakkabının ilk giyildiği gün renk vermesi.
 • Almış olduğu ürünün orijinal olmadığı
 • Alınan üründe kötü kokular oluştuğu
 • Alınan ayakkabının defolu geldiği
 • Müşteri hizmetlerinin dönüş yapmadığı

Gibi şikayetler söz konusu olabiliyor.

BG Sportive Güvenilir mi

Sportive Merkezi Esenyurt İstanbul’da olan Toksöz Spor Malzemeleri A.Ş.’nin perakende markası olarak Türkiye’nin önemli spor malzemesi satıcılarından biridir. 14 Şehir ve 27 mağazası bulunur. Bu mağazalarda kendi markası ürünleri sattığı gibi dünyaca ünlü Nike, Adidas, Converse, Reebok, Puma gibi ürünleri de satmaktadır. Sportive markası ile Türkiye’de bulunan spor kulüplerinin malzeme tedarikini de sağlar. Bu sebeple mağazanın sattığı tüm ürünler orijinal marka garantisi ile satılmaktadır.

Nike Müşteri Hizmetleri 0850

Adidas Müşteri Hizmetleri

Columbia Müşteri Hizmetleri

Tchibo Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
4 Comments
 1. HHHH says

  B&G SPORTİVE DENEN SİTE DOLANDIRICI BİR SİTEDİR. VERMİŞ OLDUĞU BİLGİLER İLE HİÇBİR ALAKASI OLMAYAN DOLANDIRICILAR

 2. Esra says

  Lanet olsun sizin gibi firmaya ! Acil dönüş yapın cidden hukuki işlem yapmak zorunda kalacağım.

 3. Meryem güneş says

  Merhaba sipariş verdiğim ürünümün iptalini rica ederim sipariş no 958684225

 4. Meryem güneş says

  Merhaba sipariş verdiğim ürünümün iptalini rica ederim ayak numarasını yanlış verdim tekrar sipariş vermek için acil dönüş bekliyorum sipariş no 958684225

Leave A Reply

Your email address will not be published.