Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Queenzz estetik müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Queenzz güzellik merkezi yorumlar işte detaylar.

Merkezi Ümraniye, İstanbul’da olan Queenzz Estetik & Güzellik Merkezi yurt dışından da aranılan güzellik merkezlerinden biridir. Bilgi almak ve çözüm arayışları için Queenzz  Estetik Müşteri Hizmetleri telefon numarası da aranılan hususlar oluyor.

Genel merkezi İstanbul’da olan Queenzz Estetik ve Güzellik merkezi İzmir, Afyon, Kırklareli, Konya, Denizli, İzmit gibi bir çok şehirde bulunuyor. Estetik ve güzellik ile hijyene önem verilerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için Queenzz Estetik Müşteri hizmetlerine 0 850 474 17 17 telefon numarasından ulaşabiliyorsunuz. Diğer ulaşabileceğiniz hat ise 0 533 309 50 74.

Gençleşmek ve güzelleşmek adına bu merkezlerde yapılan operasyonların ünü yurt dışına çıkmış durumda. Şube sayısı ve bulunduğu bölge itibariyle büyük bir müşteri potansiyeline sahip. Bu sebeple ihtiyaç duyulması halinde hızlı iletişim için aranılan husus Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri oluyor.

Salı günleri kapalı olan merkez diğer günler 09:00 ile 20:00 saatleri arasında faaliyet gösteriyor. Diğer şubelerde de aynı saatler uygulanıyor.

Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi Denizli iletişim

Tamamen yüksek teknolojik aletler ile güncel metotlar eşliğinde estetik yaptırmak isteyenlerin adreslerinden biri de Quennzz Estetik Denizli şubesidir. Uzun yıllar elde edilen tecrübelere dayanılarak hizmet veren Denizli şubesi müşteri memnuniyeti üzerinden bir anlayışa sahip. Büyükşehirlerdeki ulaşımlara inat burada çok daha rahat ve hızlı bir estetik operasyonu geçirebiliyorsunuz.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek verilen hizmetin kalitesi ile ön plana çıkan merkezde kişinin sağlığı başta olmak üzere, yaşı, vücudu ve cilt tiplerine göre özel programlamalar yapılıyor. Saraylar, 2.Ticari Yol, No 26 Denizli adresindeki merkeze 0 258 263 70 72 numaralı telefondan ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Buradan alabileceğiniz başlıca hizmetler;

  • Epilasyon (Buz, iğneli)
  • Cilt Bakımı
  • Cilt Gençleştirme
  • Akne Giderme
  • Hydrafacial
  • Zayıflama yöntemleri
  • Selülüt giderme
Queenzz Güzellik Merkezi Yorumlar

Queenzz Güzellik Merkezi Yorumlar

Her insan güzeldir. Bu güzelliğinize ayrı bir değer katmak için kişilerin talepleri olan estetik gibi diğer operasyonel hizmetlerin alınmasında uzmanlardan destek alınmalıdır. Bu anlamda ileri teknoloji aletleri ile güler yüzlü uzmanlar sizlere yaşı, cilt durumu, sağlığınız gibi bir dizi etkeni göz önünde bulundurarak Quennzz Estetik hizmet veriyor. Bu anlamda merkezle ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarda yapılabiliyor.

Bayanların en çok almış olduğu hizmetlerden biri lazer epilasyon. Bu hizmetin alınmasında kişilerin ciltleri de önem kazanıyor. Bu aşamada ciltlerinde operasyon sonrası yanıklar ve lekeler oluşmasıyla ilgili şikayetler olabiliyor.

Merkezde yapılan operasyonlar ile seanslarda önemli. Bazı müşterilerin işlemin hemen bitmesini beklerken duruma göre çok daha fazla seans ile hizmet verilmesi yorumlara yansımış.

Güzellik merkezinde işlem yapılmadan önce bazı prosedürler ile sözleşme imzalatılıyor. Bu sözleşmeler gereği de taahhüt vermiş oluyorsunuz. Bunun için imzalanılan belgelerin de incelenmesi gerekiyor.

Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Kişilerde direk şubelere ulaşmak istiyor. Müşteri hizmetlerine direk ulaşım sağlayabileceğiniz adreslerden biri de info@queenzz.com  e-mail adresi. İstiklal Mahallesi, Alemdağ Caddesi, no 172-5 Ümraniye İstanbul adresi de genel merkez olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Sodexo İletişim

SGK İletişim Numarası

KOSGEB Müşteri Hizmetleri

Ülker Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.