Ülker Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Ülker müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ülker Whatsapp hattı ve Ülker gıda yardım işte detaylar.

Gıda sektörünün en önemli markası haline gelen Ülker bünyesinde bir çok 1944 yılından bu yana aranılan tatların üzerine imzasını attı. Bu anlamda Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde büyük bir ağa sahip olan Ülker Müşteri Hizmetleri iletişim açısından da önem arz ediyor.

1944 yılında kurulmasından bu yana gıda sektöründe lokomotif haline gelen Ülker ülke ekonomisi için önemli bir argüman. Ülker markası adı altında sanayicilik, pazarlama, ticaret, reklam, yönetim ve toplumla ilişkiler açısından iletişim sağlayacağınız numara 0 216 524 29 00. Merkezi olarak Ferah Caddesi, Kısıklı Mahallesi, No. 134692 adresinde faaliyet gösteren Ülker Bisküvi 110’dan fazla ülkeye gıda ürünü ihraç etmektedir.

Bisküvi ve çeşitleri konusunda dünyanın en büyük 3. Markası olan Ülker bisküvi ürünleri başta olmak üzere, bebek ürünleri, kraker, gofret, çikolata, dondurulmuş gıdalar, kahvaltılık ürünler, kek, sıvı yağ, margarin, sıcak soğuk içecekler ile şekerlemeler gibi bir dizi üretimi bulunuyor.

Ülker Whatsapp Hattı

Ülker bisküvi müşteri hizmetlerine ulaşım gibi bir dizi teknolojik iletişim imkanları sunar. Günümüzde bu iletişim yollarının başını internet üzerinden mesajlaşma uygulaması whatsapp çekiyor. Kişiler Ülker whatsapp hattı numarasını arıyor olsa da firmanın henüz böyle bir hizmeti bulunmuyor.

Ülker Gıda Yardım

Ülker Gıda Yardım

Ülker’in 1944 yılına kadar uzanan kuruluşunda Sabri Ülker ve  Asım Ülker kardeşlerin imzası bulunmaktadır. Merhum Sabri Ülker bu konuda firmanın en önemli ismi konumundadır. Adına açılan vakıf gıda yardımları başta olmak üzere bir çok sosyal projeye de marka olmuştur. Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda kendisinin ve ortak olduğu bir çok projeye yardımda bulunur.

Ülker Mail Adresi

Ülker bisküvi tüketicilere mail adresi ile destek vermiyor. Kurumsal olarak Müşteri hizmetleri telefonu dışında internet sitesi üzerinden iletişim formu ile kişilerin şikâyet ve taleplerine yanıt veriyor. Ulaşım ve reklamları ile diğer kurumsal haberler için Ülker’in Facebook, instgram, twetter, youtube ve linkedin gibi çok kullanılan sosyal platformlarda adresleri de bulunuyor.

Ülker Şikayet Hattı

Bireysel başvurular başta olmak üzere kurumsallaşmış firmaların ticari yapıları itibariyle Ülker Şikayet hattı arayışı da olabiliyor. Özellikle bu tür durumlar için farklı bir iletişim yolu söz konusu değil. Ülker internet sitesinden iletişim formu ile talebinizi yerine getirebilirken şikayetlerinizi dile getirebileceğiniz diğer adres ise 0 216 524 29 00 numaralı çağrı merkezi telefonudur.

Yudum Müşteri Hizmetleri

SGK İletişim Numarası

Epifiy Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bursa Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.