Yudum Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Yudum müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Yudum yağ şikâyet ve Yudum firması Kimin işte detaylar.

Yudum müşteri hizmetleri sayesinde herhangi bir şikâyet veya önerileriniz için ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisidir. Yemekler için kullanılan yağların üretimi ile ilgili olarak doğal olarak üretim sağlayan markalar da vardır. Bununla beraber, yudum markası, 1878 yılından itibaren ülkemizde en iyi yağ markalarından biridir. Mısır, Ayçiçeği, zeytinyağı çeşitleriyle üretim yapmaktadır. Yudum müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşmak için İstanbul’da bulunan merkezine bağlanmak için 0 216 578 68 00 numaralı telefonlardan iletişim sağlayabilirsiniz. Fabrika ile iletişim kurmak için ise 0 266 312 12 95 numarasından ulaşabilirsiniz.

Yudum Yağ Şikâyet

Yudum yağ şikâyet hattı ile müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Bununla beraber aldığınız ürünle ilgili olarak yaşadığınız herhangi bir sorunda müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır. Müşterileri memnuniyet kapsamında çalışan yudum yağ markası, güvenilir bir müşteri hizmetleri anlayışı sunmakla yola devam ediyor. Yudum yağ şikâyet için ulaşabileceğiniz iletişim telefon, faks ve form linki aşağıdaki gibidir:

  • İstanbul merkez: 0216 578 68 00
  • İstanbul merkez faks iletişim: 0216 573 66 34
  • Balıkesir Fabrikası: 0266 312 12 95
  • Balıkesir fabrikası faks numarası: 0266 312 43 31
  • İletişim formu: http://yudum.com.tr/#iletisim

Yudum yağ iletişim formu için linke tıklayarak karşınıza çıkan linke gerekli olan bilgileri doldurduktan sonra mesajınızı yazabilirsiniz.

Yudum Firması Kimin

Yudum yağ kimin diye bakıldığı zaman ülkemizde perakende sıvıyağ sektöründe lider ve bilinen markası ile beraber 2008 yılından bu yana 15 farklı ülkede yaygın bir şekilde faaliyet göstermektedir. Savola Gıda San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde yer alan yudum yağın İstanbul’daki üretim tesisi 1974 senesinde Ayvalık’a taşınmıştır. Fabrikada ilk zamanlar, zeytinyağı ve sabun üretimi yapılırken, 1985 yılından sonra ise Ayçiçek ve diğer sıvıyağ çeşitlerinden üretim yapılmaya başlanmıştır.

Yudum Firması Kimin
Yudum Firması Kimin

Yudum Ayçiçek Yağı Nerede Üretiliyor

Yudum Ayçiçek yağı nerede üretiliyor diye araştırıldığı zaman, 1974 yılından bu yana Balıkesir/Ayvalık’a taşınarak burada üretim yapılmaya başlanmıştır.

Yudum Ayçiçek Yağı Fabrikası

Yudum Ayçiçek yağı fabrikası, kaliteli yağ üretimi ile birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Üretim merkezinin tam adresi ve üretim fabrikası iletişim numaraları ise şu şekildedir:

  • Yudum yağ üretim fabrikası adresi: Tellikavak Mevkii, İzmir Yolu Üzeri, Küçükköy/Ayvalık/Balıkesir
  • Yudum yağ üretim fabrikası telefon numarası: 0266 312 1295
  • Yudum yağ üretim fabrikası faks numarası: 0266 312 4331

Yudum fabrikası ile iletişim kurmak için yukarıdaki iletişim yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

ŞOK Market Müşteri Hizmetleri

Metro Market Müşteri Hizmetleri

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri

Getir Yemek Kaça Kadar Açık

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.