ŞOK Market Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

ŞOK market müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. ŞOK market genel merkez ve Cepte şok müşteri hizmetleri işte detaylar.

Alışverişin en güvenilir ve hesaplı yollarından biri olan Şok Market, sayısız ürün gruplarıyla müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor. Teknolojiden, gıdaya, temizlikten kişisel bakım ürünlerine kadar aradığınız her çeşit ürünleri mağazalarında barındırıyor. Hesaplı bir alışveriş imkânı sunmasından dolayı ülkemizde müşteri kitlesini arttırmayı başarmıştır. Üstelik birden çok mağaza zincirine sahip olmasından dolayı Şok Market’i Türkiye’nin her bir ilinde bulabilmeniz mümkündür.

Herkesin alışveriş yapmak amacıyla sık sık uğramış olduğu Şok Market’in internetteki hizmet çalışmaları da taktir edilecek cinsten. Özellikle Şok Market müşteri hizmetleri, müşterilere sürekli olarak aktif şekilde bir çalışma sunar. Şok Market müşteri hizmetlerine pek çok konuda bağlanmak isteyenler olabiliyor. Bunları genel anlamda sıraladığımız zaman;

 • Şok Market üyelikleri konusunda bilgi öğrenmek
 • Şok Market iş ilanları, kariyer hakkında bilgi sahibi olmak
 • Ürün hakkında bilgi
 • Üyelik iptali
 • ve önerilerde bulunmak
 • Sipariş edilen ürünün teslimatları

Tarzında daha sayabileceğimiz birçok konuyu öğrenebilmek amacıyla görüşme yapabilirsiniz. Şok Market müşteri hizmetleri numarası 0850 808 00 00’dır.

Cepte Şok Müşteri Hizmetleri

Cepte Şok uygulaması ile aynı gün içerisinde verilen siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Şok market tarafından geliştirilmiş olan özel çalışmalar sayesinde müşterilerde ihtiyaçlarını daha kolay şekilde karşılamaya başlamış oluyor. Cepte şok ürünler ile ilgili olarak öğrenmek istediğiniz ya da kafanıza takılan bazı sorular olabiliyor. Böyle anlarda ise Cepte Şok müşteri hizmetleri ile bağlantı kurmak isteyebilirsiniz. Cepte şok üyelik kaydı ya da varsa üyeliğinizi iptal etmek amacıyla da Şok müşteri yetkilisiyle görüşme yapmak istiyor olabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken ise hemen iletişim numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlantı kurmaktır.

Şok Market Müşteri Şikayet Hattı

Şok Market, kusursuz bir hizmetin oluşması adına yenilikçi çalışmalar sunmaya devam eder. Gerek hizmetleri gerekse de en hesaplı ve kaliteli ürünleriyle sağlamayı çalışır. Fakat bazı zamanlarda Şok Market ile ilgili olarak şikâyet ortamı oluşabiliyor. Şok Market’ten alışveriş yapmış olan kişiler şikayetlerini bir an önce yetkili kişilere bildirmek istiyor. Telefon başında saatlerce beklemek istemiyorsanız o zaman şikâyet hattı direkt bağlanabileceğiniz iletişim numarasını girmelisiniz.

Her daim daha güzel ve kaliteli hizmetlerin ortaya koyulmasını amaçlayan Şok Market, memnuniyet duyabilmeniz içinde çalışmalarını sürdürmeye devam eder. Şok Market ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz sorunları aktarabilmeniz için 0212 576 33 00 numarayı tuşlamalısınız. Böylelikle Şok Market müşteri şikayet hattı anında bağlanmış olacaktır.

Şok Market Müşteri Şikayet Hattı
Şok Market Müşteri Şikayet Hattı

Şok Market Genel Merkez Telefon

Şok Market Genel Müdürlük, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Eğer ki sizlerde Şok Market genel merkez telefonuna ulaşarak görüşme yapmak istiyorsanız bu mümkün olacaktır. Şok Market genel merkez telefon numarası 0539 795 64 98’dir.

Şok Market Şikayet Mail

Şok Market, telefon numarası yanı sıra mail üzerinden de şikayette bulunabilmenize yardımcı olur. Aramak istemeyen ve mesajlarını iletmek isteyen müşterilerine de Şok Market mail şikayet kolaylığı sunuyor. E- mail adresi üzerinden ŞOK market ile ilgili olarak ne tür şikayetleriniz varsa yazabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajlarınız ise firma tarafından tek tek incelenmektedir. İnceleme sonrasında ise tarafınıza anında dönüş yapılacaktır.

Şok Market Ankara Bölge Müdürlüğü

Şok Market, birçok noktada hizmet veren en önemli alışveriş markalarından biri haline gelmiştir. Şok firmasının Türkiye’nin pek çok noktasında aktif şekilde faaliyetleri olduğu görülmektedir. Müşterilerine yönelik daha iyi bir hizmet anlayışı sunabilmek adına sürekli olarak kolaylık sunmaya çalışır. Kurumsal firma olarak tanımış olduğumuz Şok Market Ankara Bölge Müdürlüğü Şeref Öztürk üstlenmektedir.

Metro Market Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri

Getir Yemek Kaça Kadar Açık

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
35 Comments
 1. Deniz says

  Bursa /yıldırım
  Güllük mahallesi kaplıkaya şok market müdiresi (dilan akça)”yı şikayetçiyim
  Müdüre hanıma alacağım bir ürünü bulamadığım için yerini sormak istedim ve bana kaşlarını çatarak sert bir uslupla yerini söyledi be de olabilir belki yorgundur dedim gittim ürünü aldım kasaya gelince ürünleri geçirmesi için koyuyordum bana of görmüyomusunuz arızalı kasa diyip aşşağlayıcı bir dilde elemanına kasaya bak diye bağırdı ağzımı açıp bir şey demedim üslubu çok itici ben bir daha asla ne kendim ne de çevremin o mağazadan bir şey almasını istemiyorum her kesi bu konuda uyardım mağazanız çok sayıda müşteri kaybetti

 2. Murat sayman says

  Ben evime yakın olan Elazığ vadipark mağazasından 25.01.2023 erkek kasiyer kısa boylu sişman kahkaha atıp güldü üslübu hoş değildi ve ben kasadayken benle değil başkalarıyla ilgilendi gerekenin yapılmasını istiyorum.

 3. Selma Özcan says

  Erdek Adnan Menderes caddesi üzerindeki şok markette reyondaki ürünü inceledim, beğendim ve almaya karar verdim. Fiyatını göremeyince kasaya sordum ve ürünün satışının başlamadığını yarın satılacağını söylediler. Ben de satışı yarın başlayacak ürünü neden reyona koyuyorsunuz zamanımızı çalıyorsunuz dedim. Açıklama yapma zahmetinde bile bulunmadılar. Elemanlarınızı işe alırken kriterleriniz ne bilmiyorum ama daha titiz davranmalısınız. Ayrıca istisnalar tabi ki var ama çoğu çalışan sanki onu orda zorla çalıştırıyorlarmış gibi davranıyor. Lütfen denetlemelerinizi iyi yapın ve motivasyon arttırıcı önlemler alınız. Özellikle market müdürü çok önemli. Çünkü o nasıl karakterdeyse tüm çalışanlara ve markete yansıyor. Müşteri isteklerini ve şikayetlerini daha çok göz önünde tutarak çalışmanızı dileriz. Özetle satışı başlamayan ürünü ve etiketsiz ürünü reyonda görmek istemiyoruz. Çünkü hepimiz için zaman çok değerli.

 4. Anonim says

  Olay 06.12.2022 tarihinde Şok İzmir Koop. Evleri 1746 numaralı mağazada kendini mağaza sorumlusu olarak belirten Büşra Hanım resmen müşterilerin önünde beni mağazadan kovdu haydi abla haydi diyerek üstüne bir de terbiyesiz diyerek müşterinin içerisinde beni çılgına çevirdi. Saat 20:00 ie 20:10 arası kamera kayıtları incelenerek eğer ki o arkadaş hala o mağaza da çalışıyor olursa tüm mercilere şikayetimi belirterek Şok mağazası ve Adı Büşra olan o arkadaşa dava açıcam. Savcılığa kayıt vermeme gibi bir durumları olamaz tarih ve saat yukarıda belirttiğim gibidir. Tüketici hakem heyeti dahil olmak üzere cimere dahil şikayet edicem. Kendi insan olmayan bir personel nasıl müşteri içerisinde bana terbiyesiz der nasıl bana hadi abla diyerek kapıyı göstererek kovar. Bu mu sizin verdiğiniz yetki. YAZIKLAR OLSUN Şok.

 5. Ahmet ünal says

  Ankara mamak karaağactaki şok marketiniz buz gibi soğuk alışveriş yapmaya korkuyoruz çalışanlara neden soguk market dediğimizde klima bozuk diyorlar mahallemizde şok böyle duyarsız olmamalı lütfen duyun sesimizi sıcacık marketinizde dolaşarak alışverişimizi yapmak istiyoruz saygılar

 6. Engin bahci says

  Mardin artuklu meydan başında ki şok a alo teterjan almaya geldik kanpayya diye ama malesef kasiyer hepsinin başka şübeye satıldığını söylüyor herdefasında kanpanyalı olan ürünleri stok yaparak bize kalmadı yada başka şübeye satıldığını soylüyor lar bu konuda bize yardımcı olun lütfen böyle yerlerin denetilmesini arz ediyorum…

  1. Osman says

   Sok Market İzmir Seferihisar Vodafone Yanı Neriman ekmek fırını bitişiğindeki Hıdırlık Mahallesinde Mağazası Sorumsuz Ve Pis Durumda Surekli Personel Değişimi Mudur Değiştiriyor Ve Alakasız kişilerle Hizmet Veriyor Enson Sarışın zayif birini koymuşlar adeta müşteri Kaçırıcı Bu bir değil iki değil üç değil Manavdaki Sattığı ürünler Bozulmadan O Tavuk etlerini Çöpe atıyorlar ürünlerin Yabana gitmesiyle Bir numaralar Birtane mudur Birtane yetkili bu sorumsuzları Denetlemezmi hayret birseysiniz

 7. Dilfez says

  Merhabalar şok market çiçek caddesi şubenizde bulunan mağaza yetkilisi ve çalışanlarının ilgi ve alakalarından ötürü onlara teşekkür eder sizide kutlarım.

 8. Şakir says

  Şok market genel müdürlüğüne kütahya tavşanlı murat gazi parkı yada fizik tedavi hastanesi yanında bulunan şubenizdeki personel ilgisiz ve istenilen hizmeti vermedikleri özellikle ürün değişiminde yardımcı olmadıkları için bu personelle ilgi gerekli uyarı yada cezai işlem yapmanızı rica eder bilginize sunarım

 9. Gülsüm says

  İzmir Gaziemir Emlak evleri mağazası çok pis apartmanca kesinlikle oradan alışveriş yapmıyoruz. İçerde kediler yatıyor malların üstünde.İlgilenirseniz sevinirim…

  1. Mehmet KOCAER says

   Sok marketten aldığım sünger yatağı 18 eylülde iade ettim fakat 15 defa müşteri temsilcilerini aramama rağmen Kasım 9 olmuş ücretimi hala iade etmediler.

 10. Nazım Noyan says

  Şok market denizli de markete girdik kapya biber reyonda 14.95 yazııyor 1 kilo 85 gram aldık kasada ürün 32.95 geçti neden öyle olduğunu sordudumda? Vakit olmadı değiştiremedik dediler .Ne saçmalık bu etiket 14.95 reyonda yazıyosa o fiyattan satılması gerekiyor.elemanlar zamanında değiştirmezse ben tüketici olarak suçum yok aldığım ürünleride bıraktım çıktım biraz mağazaları denetleyin o şoka bir daha uğramam

  1. Mehmet KOCAER says

   Sok marketten aldığım sünger yatağı 18 eylülde iade ettim fakat 15 defa müşteri temsilcilerini aramama rağmen Kasım 9 olmuş ücretimi hala iade etmediler. Alış veriş yapmayın dikkat edin.

  2. Melike says

   Uğrama

 11. Çağla says

  İzmir Buca Kozağaç yolunda cadde üzerindeki şubeniz öncelikle elemanlarınız tamamen yetersiz yetişemiyorlar sırf kasa sırası nedeniyle girmiyorum asıl sorun şu ki girdiğim zamanda asla memnun çıkamıyorum 3 aydır rafta gün kurusu yok fakat gün kurusu etiketi var her gün baktığım İçin biliyorum sürekli tüketiyorum bu gün ise gün kurusu etiketi hala duruyor yeni gelen ürünlerin etiketi yok fiyat sorduğumda kasa yaa diğer uçta ve çalışan hemen söyleyim bakalım yeni açtık demek yerine kasaya sorun bir zahmet şeklinde bir cevapla karşılaşıyorum işini bu kadar nefretle ve özensiz yapan müşteriye yardımcı olmayan mutsuz elemanlar neden var bu hem sizlerin hem onların suçu elemanlarınız mutlu değil müşteriyide tersliyorlar gün içinde yetişemediklerini için müşteri de sinirlenip çalışanları fırçalıyor bu düzene acil bir çözüm bulmanız gerekiyor. Benim gibi kapıda kasa sırasını görüp gel şu markete bakkala girelim diyen yada elemanlar yüzünden aldıklarını geri bırakıp çıkan bir çok insan var bilginiz olsun

 12. Hatice says

  Antalya Manavgat Çolaklı şok markette çalışan Sibel arıkan isimli personel sürekli bir asık surat ukala tavırlar sergiliyor. Markete sanki borç para almaya gitmişim gibi ne bir hoşgeldin demek var nede bir güler yüz. Poşet istesek sanki başımıza atar gibi poşet veriyor. 11 ekim Salı akşamı saat 18:30 da alışverişe gittiğimde ismini sordum daha sonra birşey demeden çıktım arkamdan ağız hareketi yapmış. Bu kadar terbiyesiz birini ilk defa bu şokta görüyorum

 13. Sevil says

  İstanbul, Pendik Kavakpınar Mahallesi Yeni Asır Caddesi’ndeki şubenizde çalışan Yasemin Akay(Akar) isimli personelden şikayetçiyim. İade etmek istediğim ürün için alaycı tavırlarla kaş göz işaretleri yaparak aptalca gülmesiyle beni rahatsız etmiştir. Mağazanın sürekli pis ve dağınık oluşu da hiç yakışmıyor. Daha saygılı, sevecen insanlar görmek istiyoruz. Personelin uyarılmasını rica ediyorum.

 14. Naime says

  Merhaba izmir Karşıyaka nergis şok şubesinde bir olay yaşandı.12 13 yaşlarında erkek kardeşim güya onların söylemleri 10 aydır hırsızlık yapıyormuş ve buna her seferinde göz yumuyolarmista bu gün de artık en sonunda yakalayıp çantasindakileri boşaltmislar.Sonra annemin numarasını istemişler annem gelip ücretini ödeyelim demiş ve mağazaya gitmiş kasadan hiç bir ürün geçmeden sadece post cihazından 3027.15 geçilmiş.Annem soruyo elektronik ürün mü var çaldıklarinda yok diyorlar hep çikolata büskivi cips gibi ürünler.Yaa daha önce A101 de müdürlük yapmis insanım böle şeyler böle yürümez.Benjm kardeşim suçlu ama sen neden 10 ay boyunca o çocuğu uyarmiyosun ve kaldıkları ürünleri kasadan geçirmeden talep edebiliyorsun.Biz ödücez diyoruz zaten ama nasıl bir fiyat biçmek bu 3000 tl nedir ya her yere şikayet edicem bu mağazayı

 15. MEHMET ARSLAN says

  KIRIKKALE MERKEZ Etiler mah.Kıbrıs cad.subesinde mağaza sorumlusu olduğunu öğrendiğim Mustafa Eren 29
  09.2022 tarih saat 20.00 da dışardan aracıyla gelen bir şahsı içeri depoya alarak STK si bitmiş ürünleri rahat bir şekilde verdiğini müşahade ettim normalde bu ürünlerin tarihi geçtiği için çöpe atılması gerekirken birilerine mağaza sorumlusu tarafından kolayca verilmesinden çok rahatsız olduğumu bu duruma ŞOK mağaza si olarak bir önlemin alınmasını önemle rica ediyorum

 16. Gizem says

  Şok Mağazasından sipariş verdiğim tek kişilik yatağı kargodan almadan geri gönderdim ve iade ettim. İade talebim kabul edildiği halde hala iade kodu göndermiyorsunuz.. 20gün oldu. bu ne vurdum duymazlık. en az 7 8 kez aradım. Herseferinde bugün yarın 1 saat snra dönecekler size dediler. Tık yokk hala yazıkkk.. kargocu da haklı olarak isyandaa.. yer kaplıyor burada diyor.. arada bıraktınız bizi anca bukadar mağdur edilinir!!! Bir an önce geri dönüş sağlayın artık

 17. Ömer Çağlıfırıncı says

  Şok markette algida ve golf dondurma dolabının içine hangi zihniyet tavuk kanadı but flato vs vs koyduruyor anlamadım gitti hem kendi müşterisini kaybettiği gibi işin traji komik olan kısmı bu olaydan belkide hiç haberi olmayan algida ve golf firmasıdır tabiki bu konuyu şok la paylaştığım gibi algida ve golf fabrikasınada bildireceğim konuyu dondurmaları ambalajına leş gibi tavuk kokusu sinmiş resmen rezalet

 18. Mesut says

  Satın aldığım telefonun faturası elime ulaşmadı .ne müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorum nede muhattap olacak birini bulamıyorum bu kadar ilgilsilik olmaz yani

 19. Elif says

  Antalya Manavgat çolaklıda bulunan şok martekette 1 aydan fazla oldu hiç bir ürünün etiketi yok etiketli olan ürünün yerinde başka şeyler var sürekli kasaya gidip tek tek fiyat soruyoruz mahalle bakkalı gibi acil bir çözüm istiyoruz. Yazıcı bozuk dedi çalısanlar 1 aydır mı bozuk bu yazıcı çalısanlara soruyorum halamı düzelmedi bu etiketlerinin bizlik bir durum deil diyor. Çok acill bir düzenleme çözüm bekliyoruz lütfen

 20. Eda says

  Bugun ıgdır Namık Kemal cumhuriyet mah kars caddesi no 27/29 daki şok markete gittim haftalık gelen fırsat indirimli ürünler rafta yokdu sebebini sordum depoda denildi magazw müdürü müşteriler çalıyor bizde acık cıkıyor bizde rafa koymuyoruz dedi ama ben onlar için geldim görmek istiyorum depoda mı bakıcam dedim hayır satmıycaz dedi bide bana kızarak müşteriler yüzünden düzgün bi iş bulursam 1 saniye durmam bırakırım burayı diyor nasıl saygısızlık bu ya bunlarla kim ilgileniyor

 21. Nermin says

  Izmir gaziemir ulastirma caddesindeki şok market tam bir rezalet zaten 1 senedir zorla gidiyordum bugun tam anlamiyla bitirdim tarihi gecmis urunlermi dersiniz kasa ve raf etiketlerinin birbirini tutmamasi daginikligi istediginiz urunu alamiyorsunuz cunku raflarin dolaplarin onu hep dolu ve bugunde ustune calisanin kustahligi kasada bekletip telefon ile gorusmesi isminize yakisani yapin lutfen ve arkadaki poseti vermeyip bana bez torba satmasi yapamiyorsaniz isimde kirletmeyin

 22. Tolga Özbilen says

  12/06/2022 tarih 19:56 da Gaziantep şehitkamil ilçesi güvenevler mahallesi 29038 nolu caddedeki no 23 deki ŞOK MARKETTEN aldığım dondurmanın yarısı yenmiş çıktı bununla ilgili nasıl bir yol izleyebiliriz Zararımızı kim karşılayacak ve nasıl ispat edeceğiz

 23. Cihan yy says

  Şok aplikasyon yükledim ve sipariş verdim
  10 ile 11 arası teslim denildi beklelim 11:30 oldu ürünlerim gelmedi
  Müşteri hizmetlerinde Merve hanım bana yardımcı olma yerine tam tersi üslubu ile birde azarlar gibi yoğunluk var ne yapabilirim diyip başında salarcasına birde benim zaman kaybımi ne yapmamı istiyorsunuz diyerek umursamadan konusutu siparişi iptal ettim uygulamayı sildim
  1 buçuk saat bekleme zamanımı yoğunluk diyerek geçiştirmek bu kadar kolay mı

 24. Neslihan gider says

  Şok market Yalova Süleyman bey mah pazar şubesi tam bir rezalet personel devamlı kafasına. Göre takılıyor kasada devamlı sabit bir bayan personel var diğerleri asla 7saat çalışmıyor biri depoları dolaşıyor güya biri trasa gidiyor gelmiyor diğerleri dükkanın arka kısmında neredeyse nargile yakiyorlar kasa bir kişiyle kuyruk bir km

 25. Abdulkadir says

  Sok kadar diktator personel gormedim saat 8.58 de anahtarla kapati kapaliyiz dedi utanmadan alayli alayli daha 9 olmadi ve müsteri aldiniz onumde yok almiyoruz diyerek kapayi sutatima kapati ve bende sok marketi bityirdim zihnimden benim icin sok market bitmistir .

 26. Alaaddin says

  Mehmet Akif ersoy daki şok reyonda 33.45 olan bir ürün kasaya gelinceye kadar ne olduda 43.45 çıktı genelde bu durum bu markette devamlı yaşanıyor bende ürünü kasaya bırakıp ciktim

 27. murat says

  bursa kayapadan online aldığım ürün sabah 10 – 11 arası teslim edilecekti.aksam oldu hayla yok ve görevli derki bölge müdürü toplantıda o çıkınca fgetirilecek.bölge müdürünün toplantısına göremi koskoca şok market hareket ediyor.

 28. Zehra Dinçer says

  Elemanlar yetersız.Az eleman da hiç birşeyle ilgilenemiyıor.Açık ekmegın ustunde sinekler dolaşıyor…Şok gercekten fıyasko..

 29. Veysel ÇILDIR says

  Defalarca reyondaki ürünü almak için kasaya gittiğimizde ürün satışta değil cevabını sildim. Ürün satışta değilse neden reyonuna sergileniyor anlamadık. Mağaza yenifoça kozbeyli yolu

 30. Emine says

  Hayret gerçekten bu kadarı ada pes diyorum 13:00 14:00 arası olan siparişim saat 15 :30 oldu halen gelmedi böyle büyük bir şirkete yakıştıramadım ve halen siparişim gelmedi saat 16:00 olmuş magza arama zahmetinde bulunmuyorlar müşteri hizmetleri 3 saat içinde teslimat olacağını diyor bu nasıl hizmet birdaha bizden alışveriş yapmayın deniliyor resmen bu büyük bir rezilliktir bence 2 bebeğim var benim eve teslimat bu hizmet varsa olması gereken bu değil kesinlikle büyük bir kayipsiniz resmen

 31. Kasim GÜNEL says

  04.05 2022 tarihinde katoloklara konulan polaris marka ayakkabiyi gorduk almak icin kilometrelerce yol gittik oysa ne gorelim alakasi olmayan bir ayakkabi kasiyerlere sordugumuzda gelen modelin o oldugunu yoylediler yaziklar olsun insanlarin akliyla alay ediyorsunuz emi olun ilk firsatta suc duyrusunda bulunup her ortamda bu olanlari anlatacagim ŞOK yaziklar olsun

Leave A Reply

Your email address will not be published.