FLO Müşteri Hizmetleri (GÜNCEL) – Flo İletişim Numarası

Şirket Adı: Flo Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.
Şirket Logosu: FLO logo
Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 290 33 56
Telefon Direkt Bağlanma: –
Genel Müdürlük Telefon: –
İletişim Adresi:Taşocağı Caddesi No:24 Bağcılar 34217
İstanbul / Türkiye
Mail:musteriiliskileri@flo.com.tr
Web Site:https://www.flo.com.tr
Canlı Destek:https://www.flo.com.tr/iletisim
Sosyal Medya:https://www.instagram.com/floayakkabi/
https://twitter.com/floayakkabi
Wikipedia: –

FLO müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için pek çok farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Bu açıdan FLO, hizmet ve ürünleri ile ilgili kişilerin merak ettikleri sorular ve şikayetler için hizmet vermektedir.

FLO iletişim numarası ile bütün sorularınıza kolayca yanıt bulabilirsiniz. Bu açıdan FLO, kullanıcılara daha çok yardımcı olabilmek adına 09.00 – 18.00 arasında hizmet verilmektedir. Bu sayede FLO markasının ürünleri ve hizmetleri ile ilgili bilgi almak mümkündür.

FLO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

FLO müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu FLO markasının ürün ve hizmetlerini kullanan kişiler için önemlidir. Bu sayede kullanıcılar ayakkabı, çanta ve kemer gibi birçok ürün ile ilgili bütün sorunlarına cevap bulabilmektedir.

 • FLO müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 290 33 56 şeklindedir.

Flo Müşteri Hizmetleri Numarası 444

Flo 444 Müşteri Hizmetleriyle görüşme sağlamak için; 0 850 290 33 56 numarayı aramanız yeterli.

Flo Canlı Destek Hattı

Flo Canlı desteğe ulaşmak için; flo.com.tr sitesine giriş yapmanız yeterli. İletişim bölümünden canlı destek alabilirsiniz.

FLO Çalışma Saatleri

FLO çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Ancak müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu 09.00 – 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu sayede FLO marka ürünleri ile ilgili bütün sorunlara en kısa sürede cevap almak mümkündür.

FLO Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

FLO çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu FLO markasını tercih eden kişiler tarafından sıklıkla merak edilir. Bu açıdan FLO ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi almak bu numara ile mümkündür.

 • FLO çağrı merkezi telefon numarası 0 850 290 33 56 şeklindedir.

FLO Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

FLO genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyen kişiler tarafından sorulan bir sorudur.

 • FLO genel müdürlük telefon numarası 0212 444 33 56 şeklindedir.
 • FLO genel müdürlük iletişim adresi Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Caddesi Zilan İş Merkezi No:24 K:3, Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul’dur.

FLO İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

FLO insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusunun cevabı bu kurumda çalışmak isteyen kişiler açısından önem taşımaktadır. Bu açıdan FLO insan kaynakları adresi ve telefon numarası aşağıda verilmiştir.

 • FLO insan kaynakları iletişim bilgileri yazışma adresi için Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Caddesi Zilan İş Merkezi No:24 K:3, Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul adresidir.
 • FLO insan kaynakları iletişim bilgileri telefon numarası ise 0212 444 33 56 şeklindedir.

FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FLO şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu FLO ürünleri ile ilgili sorunlar ve şikâyetleri iletmek isteyenlerin kullanacağı bir telefon hattıdır. Ancak FLO şikâyet hattı için müşteri hizmetleri numarasını kullanmanız gerekmektedir.

 • FLO şikâyet hattı telefon numarası 0 850 290 33 56 numaralı telefon numarasıdır.
Daha fazla bilgi almak için;
12 Comments
 1. Haydar bozkurt says

  550 TL ye ayakkabı aldım 3 ayda uçları açıldı flo eski flo değil kimseye tavsiye etmiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum şikayetler hakkında hiç bir ulaşımı yok

 2. F. E says

  Aldığım ürün kusurlu çıkınca iade ettim. Ellerine ulaşalı 18 gün oluyor hala paramı iade etmediler. 2 gün içinde iade etmezlerse Tüketici haklarına şikayet edeceğim

 3. Doğan says

  Bu site hiç güvenli değildir. 600 tl ve üzeri alışverişlerde 75 tl indirim fırsatı diye kod gönderdiler 800 tl alışveriş yaptım kodu girdim ama indirim i uygulamadı 2124443356 nolu tel aradım alan kodu olmadan 7 haneli olarak arayın dendi.aradım numara kullanım da değil uyarısı yaptı.sizsahtekar mısınız. Değil senizbuna bi cevap verisiniz
  İn

 4. Ferit Çetin says

  Aldığım ürün 480tl den aldim ben aldiktan sonra indirim yapiyorsunuz benim mağduriyet kim gidercek ürün 360 tlye dusurmussunuz ben bukardar floyla alışveriş yaptırdım beni mağdur ettiniz.

 5. Zeynel says

  Bende sipariş verdim tek parça gelmiş yazıklar olsun

 6. İsmail k. says

  Iki siparişimden biri geldi diğeri gelmedi. 25 gündür mağduriyetini gideren yok yasal haklarıma ve sosyal medyadan tüketici hakem heyetine başvurudan ve çevremdeki herkese olanları anlatıcam. FLO gibi kurumsal firma hala çözüm bulamadılar

 7. Fatmanur says

  Bu 2. Hüsrana ugrayısımız asla tavsiye etmiyorum kimseye!!!!!!!!!!!!!!!Sakın güvenip siparis vermeyin paranız çöp oluyor sakınn güvenmeyin!!!!!!!!!Müşteri hizmetlerine bile bağlamıyor müşterisinin arkasında durmuyor!!!!! Yazıklar olsun sizeeeee!!!!!!!!

  1. Zeynel says

   Bende sipariş verdim tek parça gelmiş yazıklar olsun

 8. Hanife dağdaş haspulat says

  Merhaba 14 haziranda ayyakabi siparişi verdik hala elimize ulaşmadı müşteri hizmetleri size geri dönüş yapilacak dedi ama sonuç hüsran..bir aydır ayyakabi bekliyoruz

 9. Alper canlı says

  Kinatix marka ayakabı aldım aşırı ayak kokusu yapmakta kulanılan mağzeme tamamen kalitesiz bundan dolayı verilen parama yazık oldu çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum

 10. Alper canlı says

  Kinatix ayakkabı markası yazmak istedim bir üst yazıda çevrimiçi hatası

 11. Alper canlı says

  Merhaba kinatıp marka ayakabı aldım sizden ayakkabı berbat ve etkileyici ayak kokusu yapmakta bundan dolayı şikayetciyim ve konu ile ilgili ilgi sonuç alamıyacağımı biliyorum sadece üzgün olduğumu belirtmek için yazdım

Leave A Reply

Your email address will not be published.