Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tıkla Gelsin telefon numarası ve Tıkla Gelsin şikayet hattı işte detaylar.

Tıkla gelsin müşteri hizmetleri numarası tek bir hat olarak bulunmamaktadır. Tıkla Gelsin üzerinden markaya dahil olan firmaların telefonları farklı farklı olarak bulunur. Tıkla Gelsin müşteri hizmetlerine ise internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu formu yolladıktan sonra müşteri hizmetleri sizi arayacaktır.

Tıkla Gelsin Telefon Numarası

Tıkla Gelsin telefon numarası bulunmamaktadır. Firmaya bağlı olan markaların telefon numaraları bulunur. Tıkla Gelsin herhangi bir şikâyet durumunda şikâyet formu doldurtmakta ve bu form üzerinden yer alan bilgileriniz ışığında sizi aramaktadır.

Tıkla Gelsin Şikayet Hattı

Tıkla Gelsin şikayet hattı bulunmamaktadır. İnternet sitesi üzerinden canlı destek almak için uygulamayı kullanabilir veya şikayet formunu doldurabilirsiniz. Şikayet hattını doldurduktan sonra müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçecektir.

Tıkla Gelsin Sipariş İptali

Tıkla Gelsin sipariş iptali için öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra siparişler bölümüne gelerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Site veya uygulama üzerinden sorun yaşadıysanız eğer sipariş verdiğiniz firmayı ayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

  • Burger King için  444 54 64 telefon numarasını
  • Popeyes için 444 7677 telefon numarasını
  • Arby’s için 444 22 97 telefon numarasını Sbarro için 444 72 27 telefon numarasını 
  • Usta Dönerci için 0 850 297 87 82
  • Amasya Et ürünleri içi 444 66 68 telefon numaralarını arayarak sipariş iptali oluşturabilirsiniz.
Tıkla Gelsin Sipariş İptali
Tıkla Gelsin Sipariş İptali

Tıkla Gelsin Mobil Ödeme

Tıkla Gelsin mobil ödeme imkanı sunan bir uygulamadır. Sipariş oluşturduktan sonra ödeme yöntemlerini seçerek mobil ödeme yöntemi işaretlemeniz gerekmektedir. Gerekli bilgileri girdikten sonra  ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burger King Sipariş Hattı

Burger King sipariş hattı sayesinde telefon numarası üzerinden sipariş verebilirsiniz. Burger King telefon numarası 444 54 64’dır. Bu numara üzerinden adres bilgilerini girmeniz ve bulunduğunuz şehri seçmeniz gerekmektedir. Sipariş hattı ve mobil uygulamalar üzerindeki menü fiyatları farklılık gösterebilir. Sipariş verdiğiniz yere bağlı olarak kampanya koşulları değişiklik göstermektedir.

Tıkla Gelsin Burger King

Tıkla Gelsin Burger King markası hizmet vermektedir. Tıkla Gelsin uygulamasına özel olarak çeşitli kampanyalar ve menü seçenekleri bulunmaktadır. Tıkla Gelsin üzerinden markayı seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uygulamaya özel indirimleri ve menülere ulaşabilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri

Tatilbudur Müşteri Hizmetleri

Reebok Müşteri Hizmetleri

ŞOK Market Müşteri Hizmetleri

Metro Market Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.