Exxen Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Exxen müşteri hizmetleri 7/24 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Exxen şikayet hattı ve Exxen müşteri hizmetleri açmıyor işte detaylar.

Yeni dijital platformu olarak hizmete açılan Exxen, Türkiye’de yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor. İzleyiciler Exxen üyelik yapılarak istedikleri yayın kanallarını izleyebilme şansına sahip oluyor. Exxen platformunda yer alan her türlü içerikleri kesintisiz bir şekilde izleyebileceksiniz. Exxen’e üye olmak oldukça kolaydır.  Exxen paketleriniz içerisinde spor düşkünlerini sevindirecek fırsatlarda yer alıyor. Buna göre UEFA, Şampiyonlar Ligi gibi istediğiniz pek çok canlı maçları takip edebilmektesiniz. Reklamlı, reklamsız, spor paketleri, sezonluk paket gibi pek çok alternatifleri bulabilir ve seçimlerinizi de yapabilirsiniz.

Exxen müşteri hizmetleri arayarak üyelik hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Üyelikten paket içeriklerine kadar her bir konuda ayrıntılı şekilde bilgi sunacaktır. Exxen çağrı merkezine bağlanabilmek için ise 0850 241 81 48 numarasını aramanız yeterlidir.

Exxen Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Exxen müşteri hizmetlerinin müşterilerini memnun edebilmek adına 7/24 kesintisiz bir destek sağlamış olduğu görülüyor. Buna göre istediğiniz an müşteri hizmetlerini arayarak görüşmelerinizi gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Exxen müşteri hizmetleri çalışma saatleri esnek bir şekilde ayarlanmıştır. İstediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak direkt olarak bir bağlantıya geçebilmeniz mümkündür. Exxen’in 0850 241 81 48 numarasını aradıktan sonra operatör tarafından müşteri hizmetlerine yönlendirme yapılacaktır.

Exxen Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Exxen müşteri hizmetleri açmıyor şeklinde bir şikâyet söz konusu değildir. Çünkü müşteri temsilcilerin bu tür şikayetler oluşmaması adına 7/24 hizmet verdiklerini söyleyebiliriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz. Telefon numarasını çevirerek direkt bağlandıktan sonra ekstra bir işlem yapılmayacaktır. Anında müşteri hizmetlerine bağlanacak ve görüşmelerinizi de kolayca gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer ki müşteri hizmetleriyle ilgili olarak bir aksaklık durumu yaşanırsa, Exxen yardım merkezine ulaşabilirsiniz.

Exxen İletişim E- Posta

Exxen iletişim kanalları çok çeşitli olurken, e- posta üzerinden de irtibata geçmenize yardımcı olur. Exxen iletişim e- posta ne olduğunu merak eden kişiler içinde exxen@mail.comdatatr.com olduğunu belirtebiliriz. Buna göre her türlü görüş veya problemlerinizi resmi mail adresine iletebilirsiniz. Mesajınız gönderildikten sonra yetkili kişiler tarafından görülür ve geri dönüş yapılır.

Exxen Canlı Destek
Exxen Canlı Destek

Exxen Canlı Destek

Exxen canlı destek sürekli olarak hizmet vermeye devam eder. Gün içerisinde saat kaç olursa olsun canlı destek birimine bağlanabilirsiniz. Exxen yardım merkezi her sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı da başaracaktır. Exxen ile artık canlı destek hizmetlerinden de memnuniyet duyacaksınız. Yayın hizmetlerinde olduğu gibi canlı destek birimleriyle de beklentileri karşılayacak hizmetlere yer veriyor.

Netflix Müşteri Hizmetleri

Twitter Müşteri Hizmetleri

Fox TV İletişim

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444

Daha fazla bilgi almak için;
4 Comments
 1. Ahmet Aytaç says

  facebook hesabımdaki bütün paraları haberim olmadan çekmiş.
  ne yapmalıyım

 2. Melek says

  800 TL ürün sattım geri iade ettiler kabul ettim ürünüm geldi ki paramparça edip içini dışını açıp göndermişler param cüzdanda ve ben ulasabilecegim bı numara yok hakimi helal etmiyorum haram olsun

 3. Furkan efe says

  Param 40 TL giti karta yatırır yatırmaz paramı geri istiyorum yaşım 13 annemden dayak yemek istemiyorum lütfen

 4. Tuğçe Nur says

  Merhaba ödeme yapmama rağmen üye olmama rağmen uygulamaya giremiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

Leave A Reply

Your email address will not be published.