Epifiy Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Epifiy müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Epify tüy dökücü şikâyet ve Epify kullanıcı yorumları işte detaylar.

Epifiy Müşteri Hizmetleri için ulaşabileceğiniz telefon numarası, aldığınız site ile bağlantı kurmakla mümkündür. Bu siteler genel olarak internetten bulduğunuz ve sipariş verdiğiniz sitedir. Dolayısıyla güvenilir bir yerden sipariş oluşturmanız, müşteri temsilcilerine bağlanmak için daha doğru olacaktır.

Epify Tüy Dökücü Şikâyet

Epify tüy dökücü şikâyet için, hangi siteden sipariş verdiyseniz oraya yapabilirsiniz. Herhangi bir alerjik reaksiyon gösteren tüy dökücü ürünler bazen kişiler için sağlık sorununa neden olabilir. Bu nedenle bu tür durumlarla karşılaştığınız zaman mutlaka müşteri hizmetleri ile iletişim kurmalısınız.

Epify Kullanıcı Yorumları

Epify kullanıcı yorumları arasında, genel olarak memnun müşteriler vardır. Kampanyalı olduğu durumlarda ise epify ürünlerinin yanında hediye verilebilmektedir. Bu nedenle müşteriler tarafından bu durum memnuniyetle karşılanır. Ayrıca müşteri yorumları arasında, memnun edici bir ürün olması ile beraber, gözle görülür sonuçların görüldüğü söylenmektedir.

Epify Tüy Dökücü Krem Kullanımı
Epify Tüy Dökücü Krem Kullanımı

Epify Tüy Dökücü Krem Kullanımı

Epify tüy dökücü krem kullanımı oldukça basittir. Ar-Ge çalışmaları ile üretilen tüy dökücü krem, özel formülü ile en kalın olan kıl köklerine bile kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Dolayısıyla tüyleri de kökten almaktadır. Jel teknolojisi ile tüy köklerinin kalınlaşmasını engellerken, uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlamaktadır. Epify krem kullanımı ise:

 • Temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır
 • Uygulanırken 5 ila 8 dakika arasında beklenir
 • Süre dolduktan sonra ılık su ve jel ile epify uygulanan bölge yıkanır

Böylelikle uygulamayı bitirmiş olursunuz.

Epify Nerede Satılır

Epify nerede satılır diye arama yapıldığı zaman birçok sitede satışının yapıldığını görebilirsiniz. Bunlar arasında;

 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • Akakce
 • N11

Gibi siteler bulunmaktadır. Bu sitelerden ya da dilediğiniz farklı sitelerden ürünü satın alabilirsiniz.

Epify Eczane Fiyatı

Epify eczane fiyatı araştırılırken, eczanelerde satılma oranlarının oldukça düşük olduğunu, hatta hiç olmadığını söyleyebiliriz. Ama aşağıdaki sitelerde ortalama fiyatlar şu şekildedir:

 • Akakce sitesinde 250 ml: 103, 55 TL
 • Trendyol sitesinde 250 ml: 109 TL
 • Hepsiburada sitesinde 250 ml: 103, 55 TL
 • N11 sitesinde 109 TL

Ürünlerin genel ortalaması 106 TL şeklindedir.

WATSONS Müşteri Hizmetleri

Avon Müşteri Hizmetleri,

Gratis Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
 1. veysel says

  değerli epyfy yetkilileri iyi geceler sizden almış olduğum ürünlerin 2 kutusunu kullanıyorum hala tüylerde çok fazla azalma olmadı biz mi yanlış kullandık bilmiyorum ama sayfanızı okuyarak uygulama yaptığım halde 3.yada4 ay geçmesine rağmen pek değişiklik yok bir açıklama yaparsanız sevinirim faydalı olur diye 5 paket almıştım

Leave A Reply

Your email address will not be published.