WATSONS Müşteri Hizmetleri | WATSONS iletişim telefon numarası

WATSONS Müşteri Hizmetleri; Kişisel bakım mağazaları zinciri olan bu firma, WATSONS müşteri hizmetleri ile hizmet vermektedir. Kişisel bakım ürünleri içerisinde makyaj malzemelerinden vücut bakımına kadar geniş bir yelpazede ürünler yer alır. Bu firma, düzenli olarak yaptığı firma anlaşmaları sayesinde müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet verir. Dağıtılan Watsons kartlar ile puan toplamak ve toplanan puanlarla indirimler kazanmak mümkün hale gelir. Ancak kart tanımlama işlemleri ve kart ile ilgili sorunlar için Watsons şubelerinin ziyaret edilmesi gerekir.

WATSONS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Kişisel bakım mağazası  WATSONS müşteri hizmetleri telefon numarası  ile mağazalarda sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi, Watsons kart hakkında sormak istediğiniz soruları ve diğer konularda görüşmek istediklerinizi müşteri hizmetleri ile konuşabilirsiniz. Bu servis, sizi telesekreter kullanmadan direkt olarak müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

WATSONS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 755 99 87

WATSONS Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Watsons müşteri hizmetleri ile firma ve mağazalar hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız bildirimleri aynı zamanda müşteri iletişim formu ile de destekleyerek daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri resmi tatillerde ve bayramlarda hizmet vermemektedir.

WATSONS Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: hafta içi her gün 08.00-18.00

WATSONS Müşteri Hizmetleri

WATSONS Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Watsons müşteri hizmetleri numarası haricinde bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Tüm işlemler için aynı numarayı kullanabilirsiniz. Bu sayede tek noktadan, istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Bunun için Watsons markasına ait bilgi formlarını da kullanabilirsiniz.

WATSONS Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Watsons firmasına göndermek istediğiniz bir belgenin varlığı durumunda, istediğiniz belge ve evrakı güvenli ve hızlı bir şekilde firma yetkililerine ulaştırmak için Watsons faks numarasını kullanabilirsiniz. Bu sayede belgeleriniz, birkaç dakika içinde karşıya ulaşacaktır. Özellikle işe alım durumunda gerekli evrakların ulaştırılması için bu faks numarası kullanılmalıdır.

WATSONS Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 635 68 09

WATSONS Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Watsons şubesi açmak, satış yapmak ya da firmada görev almak için, firmanın genel merkezinin telefonu gereklidir. Gerekli durumlarda kullanılması gereken bu telefon numarası sayesinde işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz.

WATSONS Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 60 00

WATSONS Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi, Anel İş Merkezi, No: 5/4 Ümraniye/İstanbul

WATSONS İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Watsons insan kaynakları departmanı, bireysel iş başvuruları ve ortaklık taleplerini yalnızca internet sitesinde bulunan form üzerinden almaktadır. Bu nedenle kullanıma açık bir telefon numarası bulundurmaz. Bunun yerine genel müdürlük numarasından yönlendirme yapılarak işlemlerinizin yapılmasını sağlar.

WATSONS İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 635 60 00

WATSONS Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Watsons firmasına ait müşteri iletişim formunu doldurarak öneri, istek ve şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.

WATSONS Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

WATSONS Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Watsons hattı üzerinden şikayette bulunmak için direkt olarak müşteri hizmetleri numarası kullanılır. Şikayetler için ayrı bir hat, kullanıma açılmamıştır.

WATSONS Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0216 635 60 00

WATSONS Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Watsons sosyal medya sayfaları üzerinden yeni yapılan kampanyalardan haberdar olabilir, dilek ve şikayet iletilerini gönderebilirsiniz.

WATSONS Resmi Facebook Sayfası

WATSONS Resmi Twitter Sayfası

WATSONS Resmi Instagram Sayfası

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Gülsüm says

    Hasarli urun gonderildi

Leave A Reply

Your email address will not be published.