Sodexo İletişim

Sodexo iletişim numarası kullanıcılar için önemlidir. Sodexo, Fransa’da kurulmuş ve merkezli bir Fransız yemek ve tesis yönetimi şirketidir. Dünya çapında 80’den fazla ülkede faaliyet göstermeye ve işletmelerle işbirliği yapmaya devam etmektedir. Devlet kurumları, her seviyedeki okullar, işletmeler, klinikler, hastaneler, hapishaneler ve askeri üsler dahil olmak üzere birçok kurum ve kuruluşa hizmet verir. Kurum ve kuruluşlar Sodexo kartlarını çalışanların kullanımına sunar. Bu, çalışanların yiyecek ve harcama ihtiyaçlarını limitler dahilinde karşılamalarına olanak tanır. Sodexo’nun müşteri hizmetleri de Türkiye’de bulunan şirkete destek olmaya devam etmektedir.

Sodexo Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Sodexo müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 72 77 iletişim kanalı üzerinden hafta içi ve cumartesi günleri hizmet vermektedir. Sodexo müşteri hizmetleri, ürünü kullanan üyelerin karşılaşabilecekleri herhangi bir sorun veya durumu bildirecektir. Ayrıca Sodoxo müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirim göndererek, duygu ve düşüncelerinizi takip ederek süreci tamamlayabilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Sodexo müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusunun cevabı 444 72 77’dir. Sodexo müşteri hizmetlerine ulaşmak için bu numarayı kullanabilirsiniz. Sodexo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek ürününüz ve almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi alabilir veya yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sodexo Müşteri Hizmetleri ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Sodexo’nun hizmetleri ile ilgili her türlü soru, şikayet veya öneriniz için bizi ücretsiz olarak arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Sodexo Çalışma Saatleri

Sodexo hesap yöneticisini 08:00 – 20:00 saatleri arasında direkt olarak arayabilirsiniz. Destek ekibi, ürün ve promosyon bilgisi sağlayacak hizmetler sunacak ve gerekirse üye firma olmanız için sizinle görüşecektir.

Sodexo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Sodexo çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Sodexo’nun standart numaraları hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa, Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası ve İletişim Telefonu üzerinden ulaşabilirsiniz. Doğrudan Sodexo Müşteri Hizmetleri’ne bağlanarak kolayca anlaşma yapabilirsiniz.

sodexo iletisim 2
sodexo iletisim 2

Sodexo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Sodexo müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu firma ile iletişime geçmeniz için önemlidir. 25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren firma, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışmaktadır. Firma, ihtiyaç duyan her işletmeye ve çalışana en iyi hizmeti vermek için yorulmadan çalışmaktadır. Bu kapsamda santral numarası her zaman müşteriye sunulur. Sodexo’nun santral numarası üzerinden bilgi alışverişi yapılabilir.

Sodexo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sodexo insan kaynakları iletişim bilgiler nelerdir sorusu ve bilmek istediğiniz olay veya durum hakkında çağrı merkezinizden bilgi alabilirsiniz. Destek için 444 72 77 numaralı müşteri hizmetleri numarasından haftanın altı günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında verilmektedir. Çağrı merkezi numaranız ile yaşadığınız sorunlar ve aradığımız yenilikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Sodexo müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorunuz için 444 72 77 numaralı telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan her türlü desteği alabilirsiniz. Ortaya çıkan herhangi bir sorun, kontrol edildikten sonra kontrol edilecek ve belirlenecektir.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.