RKS Motor Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

RKS motor müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. RKS fabrika iletişim, RKS yetkili servis ve RKS servis yedek parça işte detaylar.

Benelli markası ile Türkiye’nin motosiklet sektöründe öncü markalardan biri olan rks Motor merkezi Manisa’da bulunan fabrikada dünya standartlarında üretim yapan kuruluştur. Bünyesinde farklı motosikletler ile elektrikli bisikletler üreten firmanın 300 den fazla bayisi ve 400 den fazla servisi bulunmaktadır. Bu sebeple müşterilerin ihtiyacı olan hususlarda ve taleplerinde aradıkları rks Motor Müşteri Hizmetleri satış öncesi ve sonrasında kişilere hizmet veriyor.

Motor sevdalılarının alacağı Benelli marka motosikletler başta olmak üzere diğer scooter ve elektrikli bisikletler için büyük bir satış ağına sahip rks motor müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 302 86 92. İletişim için 0 342 357 06 66 numarayı da kullanabilirsiniz.

RKS Fabrika İletişim

Alınan motorlar ile sorunlarınız ve talepleriniz için iletişim numarası 0 342 357 06 66. Merkezi Ahmetli Manisa olan fabrikanın adresi Ulu Cami Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi No. 53-A. Talepler için rks internet sitesi üzerinden iletişim formu ile ulaşım sağlayabilirken info@rksmotor.com.tr adresinden posta ile ulaşım da sağlıyorsunuz.

RKS Yetkili Servis

RKS Yetkili Servis

RKS motor müşterilerine hızlı ulaşım ile servis hizmeti vermek için gerekli adımları atıyor. Servisin bulunduğu bölge ve yer için konumlandırmada hassas davranın firma satış sonrası hizmet için yetkili servislerin sorumluluğunun bilincinde. Doğru hizmet ve kaliteli servis verilmesi adına da uzman, hızlı çözüm odakları sunan, eğitimli ve test programlarından başarıyla geçen sertifikalı servis ağına sahip.

RKS Servis Yedek Parça

Yıllık yaklaşık olarak 120 bin adet motor üretebilmek kapasitesine sahip olan RKS motor satış sonrası servis ağı ile yedek parça hizmetini de vermeye devam ediyor. RKS motor’un üretim merkezinin Türkiye olması yedek parça açısından sorun teşkil etmiyor. Alacağınız motosiklet, scooter ve elektrikli bisikletler için ihtiyacınız olan yedek parça ile yeteri kadar servis ağı sayesinde sorun yaşamadan ürünlerinizin bakımını da yaptırıyorsunuz.

RKS motor banttan indirdiği üretimlerini yurt dışına da ihraç ediyor. ABD gibi ülkeler başta olmak üzere Afrika, Asya ve Avrupa pazarında önemli bir potansiyele sahip olan RKS Motor Müşteri Hizmetleri ile her türlü talebinize de yardımcı oluyor.

Volta Motor Müşteri Hizmetleri

Petlas Müşteri Hizmetleri

Arabam.com Müşteri Hizmetleri

Moov Müşteri Hizmetleri

Enterprise Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
14 Comments
 1. Sedat says

  Gerçekten rks den uzak durun.servis berbat ötesi…ve servistekileri dinleyince inanın onlar bile bıkmış…haftası olmadan arızalandı.kavga gürültü servisten sıra aldım.bu sefer arıza bulundu,ama parçayı yollayın fabrikaya bizde bakalım demişler.ve arızalı olan parça yollanmadı..rezillik yani.vadesi geldi motorun ortada motor yok ben para ödeyecegim.ayıptır ayıp..

  1. Yasar says

   Nereden aldın motoru ?

   aynı sorun bende var.

   yakıt pompası bozuk motor daha 0, üstündeki parçayı gönderin,inceleyelim, sonra yenisini göndeririz diyorlar. korkuyorum, göndermedim. ilk siz gönderin dedim. yapmıyorlar.

 2. Ahmet says

  Rks den uzak durun servis çakma işi bilmeyen adamlara işi vermişler Kasım ayında sarjlı aldım motor depoda yatmaktan aküler ölmüş servis 6ay garantisi var diyor ama 6 ay içinde de akülere bakmıyor altı ay doldugunda aküler degişcek diyor tam bi dolandırıcı bunlar bisiklet tamircisinden servisci olurmu

 3. Semih Sultansuyu says

  Merhaba iyi çalışmalar dilerim. Müşteri hizmetleri numarasından size ulaşmak mümkün değil. Sorun yaşayan müşterinizin size ulaşıp derdini anlatması mümkün değil sanırım. Dumanla haberleşme nasıl olur size uygun olurmu.

  1. Rıza enul says

   Çok üzgünüm didimdeyim yetkili servis bulmadım elektrikli

 4. ayşegül says

  Merhaba rks elektrikli bisiklet aldım 10 gündür kutuyla evde duruyor hiç bir yetkili servis ilgilenmiyor. çok sorumsuzlar.

 5. Kemal says

  merhaba ben 5 ay önce Rks sniper pro x 50 cc aldım hiç memnun degilim , aldıgım 2. ayı arka demiri kırıldı onu yaptırdım , 1 hafta sonra eksoz parcalandıonu yaptım , sonra akü öldü onu yaptım, şu anda motor aşırı titriyor gaz verince , ne kar servisi aradiysam hiç biri garantiye girmiyo diyolar napicam bilmiyorum bi yardimci olun yaa 😔

 6. cihangir bektaş says

  rks elektrikli bisiklet aldım şanaldan 10 gün sonra beyin bozuldu 20 gnnde servisi yaptı 5 aylık bisiklet busefer direksiyonu eklem yerinden kırıldı garantisi var bornava osman gazıde bulunan servis ilgilenmededi servis ablemi 767 rks kubabianci kron rks sorumlularına oservisle ileşitime geçmelerini rica ederim ve benim bu sorunumu kim çözecek

 7. Cemal says

  Rks titanik 150 vites arttiricinin pim ve tutucu parcalari lazim yardimci olurmusunuz

 8. Ufuk kırgın says

  BİM güvencesinde aldım 1 ay sonra katlama kiliti çıktı arka çamurluktan neyse dedik 1 ay sonrada şarj aparatı çalışmıyor 2 sene garantide ama bakalım ne olacak mail de attım tık yol

 9. Ahmet says

  50 cc rxs sinpır4 ay önce aldım aldığım haftasına farkettim sinyalin içine su almış terleme yapıyor gitti servise garantiye girmez yapacak bir şey yok denildi farın düğmesi ara ara çalışmıyor du onun için de gittim beni farklı bir yere yönlendirdiler oradan kendim düğmeyi aldım gidip taktık bunun neresine garanti geçerli acaba motoru satana kadar hersey için yardımcı oluruz deniliyor satınca iş bitiyor neden bukadar sorumsuz davranıyorlar.. Servis ve bayinin duyarsızlığı karşısında kimseye tavsiye etmiyorum bende satacağım zaten gereği yok yanlış davranış.

 10. serhat says

  Rks tam bir pişmanlıktır.Rks tnt 202 aldım fabrika hataları yetmezmiş gibi diğer sorunlar için ne servis ilgileniyor nede yetkili kişiler telefonlara cevap hakkımı hem cimer de hemde tüketici mahkemesine baş vurucam.

 11. Anonim says

  Rks 125 dark blue kaza yaptım parça yok cimere şikayet edicem parçası olmayan bir motor piyasaya niye sürüyorsunuz ben bu motordan ekmeğimi kazanıyorum 15 gündür yatıyor dahada ne olacağı belirsiz tüketici mahkemesinede dava açıcam benim varım yoğum bu motor 0532 404 41 79 bi Allahın kulu ulaşsın sorunumu çözün lütfen

 12. Serkan özyavuz says

  Merhaba rks blazer 50xr motorsikletim var daha garantisi devam ediyor benzin göstergesi arızalandı çalışmıyor fakat garanti kapsamadığını söylüyor servis bu nasıl kullanıcı hatası olabilir acaba

Leave A Reply

Your email address will not be published.