Petlas Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Petlas müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Petlas yol yardım ve Petlas fabrika telefon numarası işte detaylar.

Petlas müşteri hizmetleri, müşterilerine her daim hizmetleri ile ilgili bilgi vermekte ve yardımcı olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile beraber dünyanın en büyük lastik üreticisi olan Petlas, müşterileri için her daim hizmet vermeye hazırdır. Müşteri hizmetleri, marka kalitesini koruyan hizmet anlayışı sayesinde tüm sorunlara çözüm odaklı olarak yaklaşır ve bunların çözümü için çalışır. Bunun yanı sıra ise yol yardım hizmetleri için de iletişim sağlayabilirsiniz. Müşteri destek, şikâyet ve/veya öneriler için Müşteri Hizmetleri desteği ile beraber Teknik Servis Telefon numarası 0850 285 67 39 şeklindedir.

Petlas Yol Yardım

Petlas yol yardım için ayrı bir numaradan hizmet alabilir ve anında destek alabilirsiniz. Petlas müşteri hizmetleri yol yardımı iletişim hizmetleri için 0 (850) 285 64 46 telefon numarasını arayabilirsiniz. Petlas yol yardımı, her daim müşteri iletişimi konusunda ulaşılabilir olmanın ayrıcalığını sağlar.

Petlas Fabrika Telefon Numarası

Petlas fabrika telefon numarası, için Kırşehir’de bulunan merkezi aramanız gerekir. Fabrika iletişim telefon numarası için +90 386 252 65 50 tuşlamanız gerekir. Ayrıca fabrikanın fax numarası da +90 386 252 65 70 olup, gerekli evrak gönderme ve alım işlemlerinizi bu şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Petlas Fabrika Hangi İlde
Petlas Fabrika Hangi İlde

Petlas Fabrika Hangi İlde

Petlas Fabrika hangi ilde sorusu arama motorlarından öğrenilmek istenen konulardan biridir.

  • Petlas fabrikası adres olarak Kındam Mahallesi Ankara/Kayseri Caddesi, No: 2/1 olup, şehir olarak ise Kırşehir’dedir.
  • Satış, pazarlama ve bayilik için Ankara’da bulunan +90 312 309 30 30 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Satış, pazarlama ve bayilik evrak işlemleri için +90 312 312 28 96 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Satış, pazarlama ve bayilik adresi ise AKO Kule, Söğütözü Mah. 2178. Cadde No:6 Çankaya/ANKARA şeklindedir.

Petlas İş Başvurusu

Petlas İş Başvurusu insan kaynakları üzerinden yapılmaktadır. Yüzde yüz Türk sermayesiyle istihdam sağlayan istihdamı ile beraber, sektörel duruşunu yansıtır. Personel istihdamı sağlayan Petlas, iş talep formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Petlas iş başvurusu yapmak için http://crm.petlas.com:40185/IKPortal linkine tıklayarak gerekli alanları doldurabilirsiniz. Bilgileriniz, başka kurumlara paylaşılmayacak olup, tamamen Petlas bünyesi içerisinde değerlendirilecektir.

Shell Müşteri Hizmetleri

Total Müşteri Hizmetleri

Arabam.com Müşteri Hizmetleri

Samsung Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.