Shell Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Shell müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Shell Club smart müşteri hizmetleri ve Shell müşteri memnuniyeti işte detaylar.

Akaryakıt denildiği zaman ön plana çıkmayı başaran Shell, uluslarası hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. 1923 senesinden beridir hizmetlerini kusursuz şekilde sürdürmeyi başarmıştır. Ekonomiye olumlu şekilde katkılar sunarak büyüme ivmesi kazandırmaya yardımcı olmuştur. Sektöre getirmiş olduğu yenilikleri ile de adından çok fazla söz etmeyi başarmış durumdadır. Yüksek standartlar ile hareket etmiş ve her geçen gün süre zarfında büyüme başarısını ortaya koymuştur. Bunlara ek olarak küresel düzeydeki yürütmüş olduğu çalışmalarıyla da sektörde taktir toplamayı başarmış bir firma olmayı başarmıştır.

Çıkışını yalnızca akaryakıt üzerine değil müşteri hizmetleri alanında da en iyi şekilde ispatlamayı başarmış durumdadır. Shell tarafından müşterilerine özel olarak memnun kalacakları bir çalışmalar sunulmaya devam ediliyor. Shell müşteri hizmetleri farkıyla bundan sonra hizmetlerden en hızlı şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Shell müşteri hizmetlerine hangi numaradan ulaşabileceğim diyorsanız 444 1 504 aramanız gerekecektir.

Shell Club Smart Müşteri Hizmetleri

Shell Club smart müşteri hizmetleri sayesinde ihtiyaçlar hız kesmeden kısa süre içerisinde karşılanmaya devam edilir. Müşteri hayatlarını daha da kolay hale dönüştürme konusunda etkili bir çözümler sunmaya devam eden Shell Club ile artık gereksinimlerinizden kurtulmaya başlayacaksınız. Akaryakıt ve daha pek çok konularda müşteri ihtiyaçları da en hızlı şekilde karşılanmaya devam ediliyor. Bireysel ve aynı zamanda kurumsal müşterileri için sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sektörde farkındalık yaratmalarına neden olmaya başlamıştır.

Small akaryakıt firmasının müşteri hizmetleri aracılığıyla istasyonlarından yakıt çeşitlerine kadar pek çok bilgi konusunu öğrenebilirsiniz. Shell akaryakıt hizmet kalitesi ile ilgili olarak görüşmelerini yapmak isteyenlerin 444 1 504 numarasını aramaları yeterli olacaktır.

Shell Müşteri Memnuniyeti

Shell için müşterilerine profesyonel düzeyde bir hizmet sunabilmek son derece önem arz eden konulardan biridir. Müşterilerinin memnuniyetlerini kazanabilmek amacıyla da müşteri hizmetlerinin aktif şekilde kullanılmasına zemin hazırlamıştır. Bu sayede müşteri hizmetleriyle yapılacak olan bağlantılar sonrasında akaryakıt çeşitleri, istasyon, hizmetler, fiyatlandırma politikası, şikâyete dair her türlü görüşmelerinizi yapmaya başlamış olursunuz. Shell müşteri memnuniyeti olması için sürekli olarak hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eder.

SHELL Genel Müdürlük
SHELL Genel Müdürlük

Shell Mail Adresi

Shell telefon numaralarının yanı sıra mail adresiyle de iletişime geçmenize yardımcı olan bir akaryakıt şirketidir. Mail attığınız zaman ise mesajlarınıza hızlı şekilde geri dönüşler alabilmeniz son derece kolay olacaktır. Shell farkıyla bundan sonra sizlerde her yönden hızlı iletişimlere geçebilme fırsatına sahip olmaya başlayacaksınız. Shell mail adresinin club.smart@shell.com olduğunu ve istediğiniz zaman maille iletişime geçebilecek olduğunu bilmelisiniz.

Shell Türkiye Genel Müdürü

Shell CEO’su olarak Emre Turanlı, müdür olarak şirketin başına atanmış olduğunu söyleyebiliriz. Shell hem Avrupa, Afrika hem de Türkiye’de olmak üzere sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi başaran en iyi akaryakıt firmalarından biri olmayı başarıyor. Shell Türkiye Genel Müdürü ise İstanbul merkezli olarak hizmetlerini profesyonel düzeyde sürdürmeye devam ettiğini söylememiz gerekir.

Total Müşteri Hizmetleri

Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Murat Altınbaşak says

    Müşteri hizmetleri çağrı merkezi aradım 10 dakikada baglamadilar bende kapatmak zorunda kaldım. Beğenmedim bu davranış i

Leave A Reply

Your email address will not be published.