Moov Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Moov müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. MOOV telefon numarası değiştirme ve Moov araçlarda kamera var mı işte detaylar.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde araç kiralama hizmeti sunan Moov Müşteri Hizmetleri numarası arayışları daha çok bilgi almak amaçlı olarak sorgulanıyor.

Moov internet sayfası üzerinden aracın kiralama işlemleri ve bitirilmesi gibi diğer kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgiler veriliyor. Fakat Moov araç kiralama işlemlerinde karşılaştığınız sorunlar için 444 98 59 Müşteri Hizmetleri Numarasını 7-24 istediğiniz zaman diliminde arayabilirsiniz.

Moov Telefonunuza indirmiş olduğunuz akıllı uygulamalar ile İstanbul, Ankara ve İzmir’de araç kiralama imkanı veriyor. Moov farklı bir kiralama tekniğiyle rent a car firması olarak faaliyetlerini yürütüyor. Aracın kiralanmasında uygulama üzerinde üyelik ve kredi kartı ile hareket ediliyor.

Aracı olduğu yerde aldığınız gibi uygulamanın başlaması ile aracın anahtarını torpido gözünden alıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. İşiniz bittikten sonra da yine anahtarı torpido gözüne bırakıp fotoğraflarını çekerek bitiriyorsunuz.

Dakikalık sürüş ücretleri ile km mesafesi üzerinden farklı bir ücretlendirme mantığı olan araç kiralama kimseyle muhatap olmadan direk uygulama üzerinden yapılıyor. Bu uygulamalar ile aracı temizlik noktasına bırakma ve diğer hususlarda fiyat olarak daha cazip hale getirilmiş. Dakikası 2 Liradan araç kiralama olanakları bulunuyor. Kiraladığınız aracın markasına göre de ücret değişirken 250 km mesafe sınırlaması da bulunuyor. Bu sınırı aşanlar için ücret değişiyor.

MOOV Telefon Numarası Değiştirme

Araç kiralamanın en kolay ve hızlı yolu olan Moov kişilere telefon numarası ve uygulaması üzerinden hizmet veriyor. Kullanım için ödemeler kredi kartı ile yapılıyor. Aracın km sine bağlı olarak ödemeler söz konusu. Moov araç kiralama hizmeti alabilmeniz için telefon numarası önemli husus. Bu numaranın değişikliği indirmiş olduğunuz uygulama üzerinden yapılabiliyor. Değişiklik ile yeni araç kiralamanız mümkün oluyor.

Moov Araçlarda Kamera Var mı

Moov ile kiralanan araçların hiç birinde kamera bulunmamaktadır. Ancak araçların yerinin takibi ve konumu ile ilgili bilgilerin alınabilmesi için araçların hepsinde GPS bulunmaktadır ve uygulamalar ile takibi de gerçekleştirilir. Kiralama süresince karşılaşacağınız trafik kazaları için araç kamerası da bulunmamaktadır.

MOOV 1 Saat 1 TL

MOOV 1 Saat 1 TL

Moov araç kiralayacaklar ücret araştırması da yapmaktadır. Bu anlamda sorulan soru MOOV 1 saat Kaç TL oluyor. Ancak burada kiralanan araçlar dakika üzerinden alındığı gibi 250 km sınırı aşılması halinde kilometre başına hesaplanarak ödeniyor. Bunun üzerinde günlük kiralamalar için de farklı ücretler söz konusu oluyor. Moov üzerinden kiralayabileceğiniz araçlar ve fiyatları şu şekilde;

  • Renault Zoe dk 2,25 TL ilave km 2,9 TL Günlük ödeme ise 1350 TL
  • Renault Yeni Clio Dk 2 TL, ilave km 2,9 TL  günlük 1200 TL
  • Hyundai i20 dk 2,25 TL ilave km 2,9 TL günlük 1350 TL
  • Renault Megane dk 2,65 tL ilave km 2,9 TL, günlük 1590 TL
  • Kia Stonic dk 2,65 TL ilave km 2,9 TL günlük 1590 TL
  • Kia Picanto dk 2 TL, ilave km 2,9 TL günlük 1200 TL

Araç kiralama ücretlendirme konusunda da ayrı bir parantez açan Moov’un en güzel hali aracı konum üzerinden olduğu yerden alıyorsunuz ve dilediğiniz uygun yere bırakabiliyorsunuz. Kampanyaları ile İspark gibi yerlerde indirimli park etme olanaklarınızda söz konusu oluyor.

Moov Mail Adresi

Moov araç kiralama hizmetlerinde telefon numarası kadar kişiler mail ile ulaşım sağlamak istiyor. Bazı müşterilerin ellerindeki tutanaklar ve diğer hususları da şirket ile paylaşabilmesi için mail adresi destek@mootr.com. Buradan da dilediğiniz istek ve taleplerinizi ulaştırabiliyorsunuz.

Arabam.com Müşteri Hizmetleri

Enterprise Müşteri Hizmetleri

Total Müşteri Hizmetleri

Petlas Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.