Volta Motor Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Volta Motor müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Volta yetkili servis ve Volta garanti sorgulama işte detaylar.

Ülkemizde de önemli bir satış potansiyelinin olması satış öncesi ve sonrası destekler için Volta Motor Müşteri hizmetleri numarası arayışı ve sorgulamasına neden oluyor.

Volta motor elektrikli bisiklet, scooter, motosiklet ve atv gibi ürünlerin üretimi ve pazarlaması üzerine merkezi Düzce’de bulunan bir firmadır. Bünyesinde üretilen ürünler ile dünya’nın farklı ülkelerinde satışlar ile bayilikler açmış ve temsilcilikleri bulunmaktadır.

TÜBİTAK MARTEK Teknoloji Serbest Bölgesi ile Çin Halk Cumhuriyetinde kapsamlı elektrikli araçların üretimin gerçekleştiren Volta Motor Müşteri Hizmetleri 0 850 222 28 65 numaralı telefon ile tüm soru ve sorunlarınız için destek veriyor. Motosiklet başta olmak üzere bisiklet, elektrikli bisiklet, elektrikli motosiklet, golf araçları, üç tekerlekli motosiklet, atv ve teknopet üretimi gerçekleştiren Türk firması olarak dünya geneline ürün ihracı gerçekleştirmektedir.

Volta Yetkili Servis

Üretilen ürünlerin bakımları itina ile Volta Yetkili servislerinde uzman kişilerce yerine getiriliyor. Türkiye’de onlarca ilde yüzlerce yetkili servisi ile müşterilerine hızlı çözümler sunan Volta yetkili servisleri ihtiyacınız olan her türlü yedek parça teminini de sağlıyor. Firmanın üretim merkezinin Türkiye olması nedeniyle de yedek parça ihtiyacını sorun yaşamadan giderebiliyorsunuz.

Her türlü Volta motosikletlerin, bakım, tamir, yedek parça hizmetleri servisler üzerinden temin edilebiliyor. En önemli ihtiyaçlardan biri de 7-24 yol yardımı ile hizmet veriliyor olmasıdır. Volta servisleri müşterilerine hızlı çözüm yolu sunarken sektörde önemli marka olmasının nedenlerinden biri de müşteri memnuniyetleridir.

Volta Yetkili Servis

Volta Garanti Sorgulama

Alınan motor ve bisikletler garanti kapsamında satışa sunuluyor. Ancak garanti kapsamının geçerli olması için atmanız gereken adımlarda söz konusu. Garantinin geçerli olması için gereken hususları yerine getirmediğiniz süreçte aracınız da garanti dışı kalıyor.

Almış olduğunuz motosiklet ve scooter gibi araçlarınızın garanti kapsamında olup olmadığını da öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda öğrenebileceğiniz iki mecra var. Birincisi volta yetkili servisleri diğeri ise Volta Müşteri hizmetlerinin 0 850 222 28 65 numaralı hattını aramak olur. Çağrı merkezlerinden alacağınız hizmetlerde bilgi verilmesi için ayrıca aracın sahibi de olmanız gerekiyor. Başkasına ait ürünler hakkında bilgi edinmeniz mümkün değil.

Enterprise Müşteri Hizmetleri

Opet Müşteri Hizmetleri

Profilo Müşteri Hizmetleri

Total Müşteri Hizmetleri

Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. VEYSEL OLMUŞ says

    VOLTA MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLGİ SORUN CÖZME SIFIR SERVİS PARCA SIKINTISI VAR ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM

Leave A Reply

Your email address will not be published.