Profilo Müşteri Hizmetleri 2023: Televizyon Servisi

Profilo Müşteri Hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Profilo müşteri hizmetleri 0850 ve Profilo Tüketici Hakları işte detaylar.

Profilo Müşteri Hizmetleri 2022, müşterilerin sorunlarında yardımcı olurken, yetkili servisi herhangi bir bakım, onarım ya da montaj hizmeti için yönlendirmektedir. Müşteri hizmetlerini aramak için diğer nedenler arasında:

  • İkame ürünler,
  • Montaj
  • Bilgilendirme
  • Bakım ve onarım
  • Küçük ev aletlerinin evden alınması ve yine bakım ve onarımdan sonra eve bırakılması
  • Aksesuarların temizlenmesi ve bakımının yapılması gibi ürün taleplerinin eve teslimatı

gibi tüketici odaklı olarak hizmetler verilmektedir. Müşteri hizmetlerinin hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 iletişim sağlanabilmektedir. Ayıca Profilo hakkında daha detaylı bilgilendirme alınması için kişiye en yakın olan yetkili servise ulaşılması diğer seçenekler arasında yer almaktadır.

Profilo Müşteri Hizmetleri 0850

Profilo müşteri hizmetleri 0850 numaraları, müşteriler tarafından yaygın olmakla beraber asıl profilo müşteri hizmetleri numarası 444 77 66’dır. İhtiyaç duyulduğunda aranarak profilo yetkili servisi için randevu oluşturulmaktadır. Bununla beraber tüketicilerden gelen geri bildirim, öneri ya da şikâyetler için hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Müşteri hizmetlerini ararken, kişinin durumu doğru bir şekilde izah etmesi, ürünün daha kısa ve sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırılacağını göstermektedir.

Profilo Şikâyet Hattı Telefon Numarası

Profilo şikâyet hattı telefon numarası, müşterilerin en fazla merak ettiği sorular arasında yerini almaktadır. Ancak müşteri hizmetleri numarası ile benzerlik gösteren Profilo şikâyet hattı, 444 77 66’dır. Şikâyeti profilo müşteri hizmetlerine aktardıktan sonra ilgili birimler aktarıldığına dair bilgiyi 24 saat içerisinde yapar. En kısa süre içerisinde de müşterilere geri dönüş sağlanır.

Profilo Yetkili Servis Ücretleri
Profilo Yetkili Servis Ücretleri

Profilo Yetkili Servis Ücretleri

Profilo yetkili servis ücretleri, genel olarak 50 TL’den başlar. Ancak müşteri hizmetlerinden alınan bilgiler doğrultusunda, daha net bir fiyat bilgisi alınabilir. Bununla beraber müşteri hizmetlerinden alınacak olan servis ücretleri arasında ürünün parça tamirleri ve değişimi de yer aldığı için fiyatlar arasında değişkenler söz konusudur. Fiyat bilgilendirme yapılırken sadece servis ücreti ile ilgili bilgi verilecek olup, net fiyat bilgisi ise yapılacak olan inceleme sonucunda netleşmektedir.

Profilo Tüketici Hakları

Profilo tüketici hakları, müşterilerin karşılaştığı sorunlarla ilgili olarak belirli çözüm yollarının arandığı bir yoldur. Dolayısıyla tüketici uyuşmazlıklarının çözülmesi için başvurulması gereken iletişim numarasıdır. Profilo müşteri hizmetleri olan 444 77 66 numarasından şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı bünyesinde oluşturulmuş olan “Alo 175 Tüketici Danışma Hattı” da kişilerin profilo ürünleri ile ilgili karşılaştıkları sorunlar için çözüm yollarını arayabildikleri bir müşteri hizmetleri hattıdır. Profilo müşteri hizmetlerinden herhangi bir destek alamadığınız takdirde, Alo 175’i arayarak hakkınızı arayabilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Siemens Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri

Beko Müşteri Hizmetleri

Bosch Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.