Arçelik Müşteri Hizmetleri 0850: İletişim Numarası

Arçelik Müşteri Hizmetleri 0850 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.Arçelik müşteri hizmetleri telefon numarası nedir işte detaylar.

Arçelik Müşteri Hizmetleri 0850 2022; Arçelik adlı beyaz eşya firması başlangıçta bölgesel bir faaliyet gösteren firmalardan biriydi. Başlangıçta Türkiye’de adından söz ettirmeye başlamış, daha sonra ise Ortadoğu ve Yakındoğu bölgeleri ile olan ticari ilişkilerini artırmıştır. Zaman içerisinde kaliteli ve üretken bir firma haline gelmesiyle dünyanın önde gelen sayılı beyaz eşya firmalarından biri haline gelmiştir. Arçelik müşteri hizmetleri bu konu hakkında daha detaylı bilgiler ile hizmetvermektedir.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir

Arçelik müşteri hizmetleri sunmuş olduğu hizmet kolaylıkları ile herhangi bir ürün veya kampanyaya dair kendisine ulaşan müşterilere ve müşteri adaylarına bilgi vermek imkanı sağlamaktadır. Arçelik müşteri hizmetleri aynı zamanda firmadan alınmış olan herhangi bir ürüne dair oluşabilecek olan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yedi gün yirmi dört saat hizmet kalitesini vatandaşlara sunmuştur. Arçelik müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 888

Arçelik Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Arçelik Anonim Şirketi müşteri hizmetleri her gün 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  • Arçelik Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Arçelik Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Bir beyaz eşya firması olan Arçelik ile iletişime geçip dilek ve şikayetleri bildirmek için telefon numarası ve çeşitli e-mail adresleri yoluyla irtibat kurulabilir. Arçelik çağrı merkezi işte tam da budur.

arçelik müşteri hizmetleri
Arçelik müşteri hizmetleri

Arçelik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Herhangi bir resmi veya yazılı belge ulaştırılması gerektiğinde Arçelik Anonim Şirketi faks yöntemini kullanmaktadır. Bu iletişim şekli en güvenli ve tercih edilen yollardan biri olduğu için sık sık kullanılmaktadır. Müşteri ve firma arasında doğrudan bir iletişim kurulamadığı takdirde bu yöntem kullanılabilir.

  • Arçelik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212314 34 82

Arçelik Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Firmanın genel müdürlüğü İstanbul/Beyoğlu bölgesinde yer almaktadır. Firma veya firmaya dair oluşabilecek herhangi bir sorun olduğunda veya bunun dışında herhangi bir durum bildirilmek gerektiğinde bu durumu çözmek adına en sağlıklı yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Arçelik Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 314 34 34
  • Arçelik Genel Müdürlük Adresi:Sütlüce mahallesi, Karaağaç Caddesi, 2-6 / Sütlüce, Beyoğlu, İstanbul.

Arçelik İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Arçelik insan kaynakları bölümünün belirttiği şartlara göre çeşitli internet sitelerinden ve e posta yoluyla ulaşılabilir. Pozisyonlar hakkında detaylı ve gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetleri bunun hakkında yardımcı olur.

  • Arçelik İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 314 34 82

Arçelik Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Arçelik müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Arçelik müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin alışveriş öncesinde, alışveriş anında veya alışveriş sonrasında yaşadığı her türlü duruma dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

ArçelikŞikayet Hattı Telefon Numarası: 0212 314 34 82

Arçelik Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Arçelik sosyal medya hesapları ürünlerinin indirim dönemlerindeki kampanyalarını, sezon öncesi ve sezon sonu fırsatlarını ve müşterilere sunduğu hizmetleri elektronik ortamda önceden bildiren bir sosyal medya hizmetidir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.