Evkur Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Evkur Müşteri Hizmetleri, evkur ilk olarak 1972 yılında Murat Halı Mağazaları ismi altında hizmet vermeye başlamıştır.

1987 yılı ile beraber perakende mağazacılığına başlayarak vizyonunda bir değişikliğe gitmiştir. İsmini ise; 1994 yılı ile beraber Evkur olarak değiştirmiştir. Günümüzde Türkiye’de 42 şehirde 87 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların 23’ü ise İstanbul’dadır. Hizmet vermeye başladığı dönemde sadece halı satışı yapıyor olsa da günümüzde 68.000 çeşit ürünün satışını yapan bir mağaza zinciridir. Beyaz eşya, elektronik cihaz, ev tekstili, mobilya, kozmetik, iç giyim gibi farklı kategorilerde ürünleri satmaktadır. Evkur müşteri hizmetleri aracılığı ile Evkur’un ödeme koşulları ve hizmet politikası hakkında bilgi alabilirsiniz. Büyüyen mağaza zinciri ile ilgili taleplerinizi çağrı merkezi aracılığı ile iletebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Evkur müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçerek hem mağaza hem de online alışverişleriniz ile ilgili görüşme yapabilirsiniz. Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Evkur’dan aldığınız hizmetler ile ilgili destek talep edebilir ve çözüm önerileri sunabilirsiniz.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 473 46 46

Evkur Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Evkur müşteri hizmetleri belirledikleri mesai saatleri içerisinde sizlere destek hizmeti vermektedir. Evkur müşteri hizmetleri çalışma saatleri, hafta sonu ve hafta içi için farklılık göstermektedir.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 08:00-19:00 – Hafta sonu 09:00-19:00

Evkur Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Evkur çağrı merkezini arayarak destek almak isterseniz, 444 0 808’i arayabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Evkur’a yazılı olarak bir evrak iletmeniz gerektiğinde faks hattı üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Böylece posta aracılığı ile evrak ulaştırmanıza gerek kalmadan daha kısa süre içerisinde Evkur ile olan işinizi halledebilirsiniz.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 698 54 21

Evkur Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Evkur’un genel müdürlüğü İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. Halkalı’daki ofisinde hizmet vermektedir.

 • Evkur Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 473 46 46
 • Evkur Genel Müdürlük Adresi: Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 K:9 Halkalı/Küçükçekmece/İSTANBUL
Evkur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir
Evkur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Evkur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Evkur insan kaynakları aracılığı ile Evkur’un hangi şubesinde hangi açık pozisyonların olduğu konusunda gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Açık pozisyonlar için aranan kriterleri görebilir ve bu pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

 • Evkur İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 473 46 46

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Evkur müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığı ile Evkur’a firma ve hizmeti ile ilgili istek ve şikayetler iletilebilmektedir. E-posta, telefon ve isim bilgisi verilerek iletişim formu doldurulmalıdır.

 • Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Formu:

Evkur Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Evkur müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak Evkur ile ilgili her türlü istek ve şikayetinizi bildirebilirsiniz. Özellikle Evkur’dan aldığınız hizmetler sonrasında karşılaştığınız finansman sorunlarınız için şikayet hattına başvurabilirsiniz.

 • Evkur Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 808 81 23

Evkur Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Evkur sosyal medya hesaplarını takip ederek Evkur’da dönem dönem yapılan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Evkur ile ilgili güncel haberlere ulaşabilir, haftanın fırsat ürünlerini ve bu ürünler için sunulan taksit seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Gardrops Müşteri Hizmetleri

Vivense Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
5 Comments
 1. Koray demirci says

  Bu işi yapıyorsanız karşınızdaki insana değer verin ürün aldık 15 günde teslimedileceğini söylüyorsunuz 40 gün oldu hala ürün yok ortada müşteri hizmetleri altında verdiğimiz numaraya ulaşmanın imkanı yok

 2. Ihsan sancak says

  Urunleriniz guzel ilginiz zayif urunumu degisim dediler hala degismedi 9 ayda aldigim urun sorunsuz kullanamadim ilgilenin lutfen

 3. Ozer kllc says

  Callsacaglm

 4. Ozer says

  Cvp yazln

 5. Ozer says

  İs arlyorum

Leave A Reply

Your email address will not be published.