Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri – Yurtiçi Kargo iletişim telefon numarası

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri; İbrahim Arıkan tarafından kurulmuş olan Arıkanlı Holding adı altında kuruldu. Yurtiçi Kargo Türkiye’deki ilk Türk kargo firmasıdır. Önce yurt içi ve Kıbrıs daha sonra ise yurt dışına taşıma yapmıştır. 2020 yılından itibaren Türkiye’nin her yeri ve KKTC’de noktaları vardır. 17 adet bölge müdürlüğü, 900’den fazla şubesi, 33 aktarma şubesi, 16.000 üzerinde çalışanı, 5000’den fazla aracı vardır. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri tüm bu şubeleri ile kurmuş olduğu ağ ile tüm müşterilere dijital ortamlardan hizmet etmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

 • Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 99 99

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Yurtiçi Kargo çağrı merkezleri pazar günleri hariç saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmetlerden ve şikayet hakkından faydalanılabilir.

 • Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:00- 20:00 saatleri arası.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yurtiçi Kargo çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 99 99 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Yurtiçi Kargo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 365 24 79

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri genel müdürlüğü müşterilerin uğrayabileceği herhangi bir sıkıntıya veya maduriyete karşı kısa zamanda çözüm elde etmesi için başvurabileceği bir kurumdur. İstanbul Sarıyer’de yer almaktadır.

 • Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 9999
 • Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük Adresi: Maslak mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:17/19 Kargo Plaza Sarıyer/İstanbul

Yurtiçi Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yurtiçi Kargo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Yurtiçi Kargo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 99 99

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri
Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 99 99

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Yurtiçi Kargo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
5 Comments
 1. Kübra Güzelbaş says

  Mart ayı içinde üç gönderim de adresime ulaştırılmadı.”Şubeden alın” mesajı alıyorum. Telefonla aranmıyorum, kapıda gelindiğine dair bir ibare yok. Konya KARATAY şubesine bu konuda gerekli uyarılarda bulunup, mağduriyetimiz gidereceğinize inanıyorum. Bu sorun giderilmediği taktirde ilgili mercilere şikayetimi bildireceğim.

 2. Süleyman çelik says

  Karşı ödemeli kargom geldi .195 TL
  200 verdik bozugum yok diyor.sonrada şubeden gidip alıyoruz.05355962098
  Lütfen arayın beni .bukadar saçmalık olmaz

 3. Yahya Zengin says

  Yahya Zengin

 4. Yahya Zengin says

  Yahya Zengin

 5. Esranur yıldırım says

  Kargom neden gelmedi

Leave A Reply

Your email address will not be published.