Mng Kargo Müşteri Hizmetleri | MNG İletişim Numarası

Mng Kargo müşteri hizmetleri tüm bu iş gücünün bir kısmını üstlenerek müşterilerine ve ihtiyaç duyulan taleplere karşı hizmet göstermektedir.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Mng Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 06 06

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Mng Kargo çağrı merkezi bayram tatilleri ve hafta sonları hariç sabahın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar mesai yapmaktadır.

 • Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30-18:00 08:30-13:00

Mng Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mng Kargo çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 06 06 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Mng Kargo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 471 14 44

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Maslak bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Mng Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 366 55 55
 • Mng Kargo Genel Müdürlük Adresi: Eski Büyükdere Caddesi, Tahirağa Çeşme Sokak, Ayazağa Ticaret Merkezi, Kat:5, Maslak/İstanbul

Mng Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mng Kargo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Mng Kargo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 06 06

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Mng Kargo müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Mng Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 06 06

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Mng Kargo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
6 Comments
 1. BULENT TÜLÜMEN says

  OKMEYDANI SB KARGOLARI GETIRMEDEN GELDIK BULAMADIK DEMEKTEDIR VE KARGOLARI IYADE ETMEKTEDIR SU ANDA IKI KARGOM SU BEDE BEKLETILMEKTEDIR 17/01 /2023 BOYLE BIR REZILIK OLMAZ 12 AYDADA AYNI ŞEYI YAPTILAR GIDIP ALMAK ZORUNDA KALDIM INANMIYORSANIZ ARAYIN SORUN İNSANLARA EZİYET ETMEYIN GÜNAHTIR BURDAN MNG GENEL MERKEZINE DUYURUMDUR ( GELDIK BULAMADIK DERLERSEDE BURASI BİR İŞYERIDIR SAAT 9 DAN 19 KADARDA ACIKTIR ) BİLGINIZE

 2. Tahir says

  Çok ilgisiz alakasız bir kargo şirketi kargo şubede olduğu halde geri iade yapılacak diyerek vermiyorlar hiç bir şekilde insanlara yardımcı olunmuyor Mağdur ediyor insanlar şikayet talebi oluşturulmuyor defalarca söylememize rağmen

 3. SEYRAN says

  Merhabalar ben bu gün marmarisden Ankara’ya diz üstü bilgisayar gönderimi yapıldı ancak kargo ödemeli ve şaşırtıcı olan 310 tl ödeme yaptım bana kocaman bir kutu yapmışlar içinde bir çok ayakkabı kutusu ile doldurmuşlar diz üstü bilgisayar ağırlığı ne kadar olabilir soruyorum ve ne gerekiyorsa onu yapacağım benim gibi bir çok kişi madur olmasın artık o parayı helal etmiyorum zaten

 4. Merve says

  Tahmini teslimat süresinin üstünden 1hafta geçti ve kargom hala gelmedi takip numarasına bakıyorum sürekli yolda diyor ve ürün kargoya 29 haziranda verilmiş hala ürünüm gelmedi

 5. Tugba vural says

  Cidden cok rezıl bir firmasınız 2 haftadır evden gelıp bir paketi alamadınız müsterı temsılcılerınız kayıt oluşturduk deyip kayıt bile olusturmuyorlar olurturanlarda saolsun istanbul yerıne manısayı secıyorlar anlaşmalı oldugum firmayada söyleyecegım sizinle anlaşmasınız fes etsın cidden rezillik baska bsey degıl

 6. Səməndər says

  3 gündür kargo göndərmiş istanbulda şimdiye kadar bekliyoruz

Leave A Reply

Your email address will not be published.