Pegasus Müşteri Hizmetleri – Pegasus İletişim

Pegasus Müşteri Hizmetleri diğer hava yolu şirketleri ile kıyaslandığında daha ekonomik olan bir hava yolu şirketidir. Uyguladığı kampanya ve fırsatlar ile ekonomik fiyatlı seyahat imkanları sunmaktadır. Hizmet konusunda daha kaliteli imkanlar için ek ücret ödendiği takdirde hizmet daha kaliteli hale gelmektedir.

Pegasus müşteri hizmetleri uçuş ve uçuşa dair hizmet ve sorulara daha net ve çabuk cevap vermektedir.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Pegasus müşteri hizmetleri ile görevliler ile iletişime girildiği takdirde hizmet ve hizmete dair imkanlardan daha kolay ve rahat şekilde yararlanmak mümkündür. Pegasus müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 888 228 12 12

Pegasus Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Pegasus müşteri hizmetleri her gün 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 • Pegasus Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Pegasus Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Pegasus çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için e-mail ve telefon yoluyla iletişime geçerek ulaşmak yeterli olacaktır. 0 888 228 12 12

Pegasus Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Pegasus Hava Yolları resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Pegasus Müşteri Hizmetleri Faks Numarası:+90 216 560 70 93

Pegasus Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Pegasus Hava Yolları müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Kurtköy/İstanbul bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi olumlu ve olumsuz  durumlarda en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Pegasus Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 888 228 12 12
 • Pegasus Genel Müdürlük Adresi:Aeropark Yenişehir mahallesi, Osmanlı Bulvarı, No: 11/A 34912-Kurtköy/İstanbul-Türkiye

Pegasus İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Pegasus insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Pegasus İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 888 228 12 12
pegasus çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası
pegasus çağrı merkezi

Pegasus Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Pegasus müşteri hizmetleri iletişim formu hava yolu şirketine olan şikayetlerinizi ve sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Pegasus Hava Yolları müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin seyahat öncesinde, seyahat anında veya seyahat sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

PegasusŞikayet Hattı Telefon Numarası:0 888 228 12 12

Pegasus Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Pegasus Hava Yolları diğer hizmet türlerinde olduğu gibi bu hizmeti sosyal medya hesaplarında da göstermektedir. Sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu duyurularla müşteri ve müşteri adaylarının seyahat öncesinde daha erken bilgi edinmesini sağlar. Sosyal medya hesaplarında kampanyalar ve fırsatlar önceden bildirilmektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
 1. Behiye İclal TOSUN says

  23.12.2022 tarihinde 35976L PNR numarasıyla GVA/SAW/BJV confort flex bileti alıp 24.12.2022’de uçtum.
  1- Ancak Cenevre-İstanbul uçuşumda koltuk numaram 2 kere değiştirildi ve kendimi 30 D numaralı en arkalardaki koltukta buldum.
  2- ücrette belirtilen sandviç verilmedi.
  3- uçak içi eğlenceden de faydalandırılmadım.
  4-en kötüsü ise birkaç gün sonra yeterliliğini bitirecek millerimi kullanamama .. kaç kere denememe rağmen Pegasus mobil uygulaması izin vermedi.

  5 -Şimdiye kadar ne en öndeki koltuğuma oturan ve bana gelen yemeği yiyen hanım için ne de hemen hep aldığım flex biletlerimin eğlence opsiyonlarını tek bir kere kullanmamama rağmen sizden hiç iade talebinde bulunmadım.

  Ancak şimdi ödediğim paranın karşılığı hizmet verilmediğinden, biletimin Cenevre/ Istanbul kısmı için iade talep ediyorum.

  6 . Seyahatimin ikinci bacağı SAW/BJV’de hiçbir sorun yaşamadım. Flex biletin bütün yükümlülükleri yerine getirildi. Eğlence kısmını ise kontrol etmedim.

  Sonuçta, Cenevre-İstanbul’daki Uygulanmayan opsiyonların ücretlerinin iadesi ve biletimi alırken kullanabilecek olduğum ama kullanamadığım geçerliliği geçmiş olacak 2022 yılı millerimin de parasal değerini iade etmenizi eski bir havayolu olarak rica ediyorum.

  Saygılarımla,

  Behiye İclal Tosun

  Saygılarımla

 2. Anonim says

  3 gundur arıyorum cvp veren yok yarın ucusum var nasıl olacak böyle bilmiyorum

Leave A Reply

Your email address will not be published.