UPS Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

UPS müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. UPS telefon numarası nedir ve UPS müşteri hizmetleri faks numarası nedir işte detaylar.

UPS Müşteri hizmetleri 2022, dünya çapında en büyük kargo teslimat şirketi olarak bilinmektedir. 100 seneden fazla mazisi olan UPS, küçük bir kurye şirketi olarak temellerini atmıştır. Hızlı bir şekilde dünya çapında hizmet veren bir kurye şirketi haline gelmiştir. UPS, aynı zamanda modern taşımacılık, uluslararası ticaret, lojistik ve finans sektörlerinde büyük ses getirmiş bir firmadır. UPS firması, müşteri odaklı çalışan bir kurye şirketidir. Bu sebeple UPS müşteri hizmetleri çok gelişmiş bir alt yapıya sahip olup müşterinin güvenle ulaşım sağlayacağı şekilde çalışmaktadır. 220 ülkede aktif olarak hizmet vermektedir. Kara, deniz ve hava yolu olmak üzere üç yol ile kurye teslimatı yapmaktadır.

UPS Telefon Numarası Nedir

UPS telefon , müşterilerine her zaman samimiyeti ile hizmet vermektedir. Bu sebeple UPS müşterileri kendilerini her zaman güvende hissetmektedir. Kargolarını güvenle UPS’ye teslim etmektedirler. UPS iletişim numarası kolaylıkla ulaşım sağlanan bir platform olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

 • UPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 66

UPS Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor

UPS müşteri hizmetleri belirli gün ve saat aralığında mesai yapmaktadır. Pazartesi-Cuma günleri aralığında hizmet vermektedir. Hafta sonu müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanmamaktadır.

 • UPS Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 20.00

UPS Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

UPS kargo çağrı merkezi aracılığıyla, kargo teslimatı yapan veya kargo teslimatı bekleyen müşteriler kolaylıkla merak ettikleri bilgilere ulaşım sağlayabilmektedir. Aynı zamanda UPS müşterisi şikâyet, dilek ve isteklerini çağrı merkezi aracılığıyla yapabilmektedir. UPS kargo çağrı merkezine 0850 255 00 66 iletişim numarası ile ulaşım sağlanmaktadır.

UPS Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

UPS firması adına gönderilecek belgeler için faks numaraları kullanılmaktadır. Posta yolu ile belge iletmek isteyen müşteriler için faks ile iletişim yolu sağlanmaktadır.

 • UPS Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 (212) 409 06 10 ve 0 (212) 409 06 22

UPS Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir

UPS genel müdürlüğü İstanbul/Kağıthane’de bulunmaktadır.

 • UPS Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 (0212) 413 22 22
 • UPS Genel Müdürlük Adresi: Papirüs Plaza Ayazma Caddesi No:37/44 D:B Blok Kâğıthane/İstanbul
UPS Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük
UPS Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük

UPS İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

UPS insan kaynakları aracılığıyla firma içerinde bulunan açık pozisyonlar hakkında bilgi alınabilmektedir. Ayrıca açık pozisyonlar için yapılması gerekenler için bilgi alınabilmektedir. UPS ile çalışmak için ilgili kişiye mail yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

UPS Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

UPS iletişim formu ile dilek, şikâyet ve sorunların ilgili yerlere ulaşımı daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Müşteriler tarafından çok sık tercih edilen iletişim formu ile daha hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanmaktadır.

UPS Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir

UPS şikayet hattı sayesinde müşterilerin karşılaştığı sorunlar ilgili birimlere anında iletilmektedir. Gerek şubeler gerekse doğrudan firma ile şikayet hattı üzerinden iletişim kurulmaktadır.

 • UPS Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 255 00 66

UPS Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir

Sosyal medya kullanıcıları için hızlı ve kolay ulaşım sağlama yollarından biri de UPS’nin ilgili sosyal medya hesaplarıdır. Günümüzde yaygınlığı oldukça artan sosyal medya kullanıcıları ile daha iyi iletişim kurmak adına UPS, sosyal medya hesapları üzerinden müşteri ile iletişim kurmaktadır.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Müşteri Hizmetleri

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
8 Comments
 1. mariya says

  her seferinde kargom kayip yada başka bir kargoda buluniyor

 2. mariya says

  ayni benim 1000₺ kargom kayip bukadar rezil kargo gormedim pislikler zaten savcila gidecem

 3. Ayla says

  Tam bir öküz hepsi bu kadar rezalet bir kargo olamaz

 4. Selda Abay says

  Izmirde bir çok numarasini aradım bozuk telefon yada cevap veren yok.Musteri hizmetlerinin telefonu da calismiyor.

 5. hüseyin says

  09.07.2021 TARİHİNDE UPS KARGOYA VERİLEN Bİ ÜRÜNÜM HALA KARGODA VE NE ZAMAN TESLİM EDİLECEGİ KONUSUNDA UPS KARGONUN Bİ FİKRİ BİLE YOK. ALLAHA EMANET .YAPAMIYORSANIZ BU İŞİ YAPMAYIN ARKADAŞIM BİZİDE MAĞDUR ETMEYİN.BİRİNE BEDDUA EDECEKSENİZ UPS DEN KARGO BEKLESİN DİYİN . O ZATEN BU HAYATTAN SOĞUR BUZ GİBİ OLUR.İNSALLAH İFLAS EDERSİN UPS BU SEKTÖREDE ADIN BİLE BİLİNMEZ

 6. Murat says

  hiç memnun değilim ups kargodan

 7. Gülay Kaya says

  Ben bugün ups gebze şubesine kargomu vermek üzere gittim .Karşılaştıgım hizmeti anlatamak cok zor .
  Orda Ebru adındakı görevliye iletişime gectim gecmez olaydım.
  Benimle bagırarak yüksek ses tonuyla ,konuştu.Niye bagırıyorsunuz diyorum ,anlamıyorsun dıyor bana.44 yaşındayım böyle bir görevliyle ilk defa karşilastım.Sizi şikayet edecem dedim beni azarlayarak git canim git istedigin yere git.
  Bu nadıl bir calişan ,bu nasıl bir terbiyesizlik anlamadım.Hala şoktayım.Israrla şikayet ediyorum.Gereginin yapılmasını istiyorum.

 8. nüget pinar says

  ups kargodan hiç memnun değilim bilgilerinize

Leave A Reply

Your email address will not be published.