Aras Kargo Müşteri Hizmetleri – Aras Kargo İletişim Telefon Numarası

Aras Kargo, Türkiye’de faaliyet halinde bulunan en büyük kargo şirketlerinden biridir. 1979 tarihinde Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama şirketinin ardından taşımacılık da 1989’da faaliyete geçmiştir. Bu faaliyetler Aras Kargo’nun temellerini oluşturmuştur. Aras Kargo 13 bölge müdürlüğü, 4000 araç, 900 şube, 29 transfer merkezi ve yaklaşık olarak 9000 kişilik ekibiyle faaliyet gösteren bir kargo şirketidir. Aras Kargo müşteri hizmetleri internet üzerinde faaliyet göstererek şirketin iş yükünün bir kısmını üstlenmektedir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Aras Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

 • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Aras Kargo çağrı merkezi haftanın beş günü yani pazartesi ve cuma 08:30 ile 18:00 ve cumartesi günleri 08:30-13:00 saatleri arasında mesai yapmaktadır.

 • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30-18:00 08:30-13:00

Aras Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 25 52 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Aras Kargo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Aras Kargo müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Beykoz bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Aras Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 25 52
 • Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Aras Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Aras Kargo insan kaynakları belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Aras Kargo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Aras Kargo müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Aras Kargo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Aras Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 25 52

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Aras Kargo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
14 Comments
 1. Kazım says

  Şubelerdeki telefonlara bakmayacaksa niye koyarsınız birde 24 saat açık dükkana gelmeden kuryenin keyfiyetiyle ne hikmetse adreste bulunamıyoruz sizinle kargo işim olmaz birdaha

 2. Yeliz seçkiner says

  Karabük ili eskipazar ilçesine 13.12.2022 günü gelen kargomu evime getirmeden 300 metre gerideki işyeri e bırakması gerektiğini söyleyen firma çalışanı arkadaşınızdan şikayetçiyim. Bütün firmalar eve teslim ederken 300 metre gibi gülünç bir mesafeye gidemeyeceğini söyleyen biri firmaya zarardan başka bişey kazandırmayacaktır. Demekki ARAS kargo ile Karabükte çalışılmaya son.

 3. Musa says

  Aras kargoyu seviyorum ama böyle kişilerin çalıştırılması lazım.serhat adlı kişi Erzincan şubesine bağlı çalışan malum şahıs 1 DKK bile beklemeyin kapıyı çalmadan bizi şubeye götürmüştür bu şahıs burda olduğu müddetçe kargo vermiicem buraya

 4. Bayram yilmaz says

  Aras kargoya dava aci am böyle rezaletlik olmaz cuma günü ürün sipariş verdim hadi hafta sonu girdi dedik gelmez dedik bugünde pazartesi Aras korgo ürünüm yolda dağıtıma iki üç iş günü teslim edilecek diye mesaj geldi şimdide tekrar mesaj atıyorlar ürün teslim edilmedi geri gitti diye bu ne rezillik kapıya ne bir gelen oldu korgodan ne arayan evdeydik.

 5. Nurhan Azyaman says

  Aras kargoya bir türlü ulaşmak mümkün değil canli kimse yok.Bir şey soramıyorsun kayıt konuşuyor kapatiyor.Sorun halolmuyor.Bu gün 1 Aralık kargonuz 26 kasımda teslim edilecektir diyor.Ciddiyetsizligin böylesi. Mesaj geliyor 3 gün kargo bekliyorum.Kabul edilmedi diyor

 6. Serkan uysal says

  evrak göndermek için Anamur aras kargo şubesine gittim evrak göndereceğim dedim personel arkadaş bana araba saat 15.00 de çıktığını söyledi yarın getirin evrağı gönderelim dedi böyle bir saçmalık olamaz alacak evrağı gideceği yeri üzerine yapıştıracak sabah da gidecek ben 40 km köyden geliyorum o evrağı göndermek için sabah birdaha mı gideceğim işim var belki ona göre Mersin anamur şubesi yarın yine arayacam bu konu ile ilgili yerleri böyle saçmalık olamaz

 7. Dinçer Aydın says

  Aras kargo belek şubesi Antalya kargolarinizi gidin görün ayaklar altında perisan durumda üzerinden atlayar geçiyorlar içerde ofis personeli ukalami ukala sanki zorla başına silah tutmuş çalistiyorlar insanların emanet ettikleri şeyler yerlerde kendilerinde üzerinden atlayarak geçiyorlar saygı emeğe yok yedikleri ekmeğe yok yantaraftada yurt içi var kıyaslayan bile personeli kibar ve nazik herşeyleri düzenli Aras kargogada parasıyla götürdükleri emanetleri en ufak saygı yok her yer aynı mi bilmem ama belek Aras kargo perisan

 8. Sultan Ertik says

  Kargonuz teslim edildi diye msj aldım.iş yerimdeyim camera karşısında.gelen olmadı.üstüne birde memnuniyet formu yolladılar.aradım şubeyi hemen.bana kargomun yolda oldugu söylendi.bazen msj ı erken yolluyorlarmış.1 hafta oldu.kargom kayıp.

 9. Rukiye says

  Teslim edildi diye mesaj geldi ama gelmedi ürünüm

 10. Cemil says

  Böyle bir rezalet kepazelik ciddiyetsizlik yalancılık düzenbaz lik görmedim bu üçüncü Aras cargo dan gelen ürünüm hepsinide şubeye gittim öyle aldım geldik bulamadik adres değişik çıktı ürünü şubeden alacakmissiniz hep bir bahane başka çargo da hiç bir sorun. Yaşamıyorum Aras cargo nün aldığı para haram

 11. Ünal tunç says

  Kargom gelmedi ama teslim edildi yaziyo

 12. Meryem Evir says

  Sabahtan beri evde olan biri için nasıl evde yoktunuz dersiniz bı geldiginize dair ne kağıt ne bir şey var kapıda

 13. Yunus ertekin says

  Kargom teslim edildi olarak gözüküyor ama elime ulaşmadı

 14. Zeki kirkgoz gazıantep says

  Sayın aras kargo müdürüm saygılar sunarım Gaziantep ili için bir şehir içi dagtim araci almayı düşünüyorum ve arac munubus lt 35 volt marka Gaziantep subelerinizin bir araç ihtiyac olurmu saygılarımı sunarım sayın müdürüm rahatsiz ettigimden dolayi özür dilerim saygılar

Leave A Reply

Your email address will not be published.