PTT Müşteri Hizmetleri – PTT Kargo İletişim

PTT müşteri hizmetleri hem almak istediğiniz ürünler hakkında hem de siparişlerinize dair kafanıza oluşan herhangi bir soruna karşı çözüm odaklı seçenekler sunmaktadır.

PTT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

PTT müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçip müşterinin sorununun çözüme kavuşturulması için müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçmek yeterlidir. PTT müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

PTT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 312 509 50 00

PTT Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

PTT çağrı merkezi hafta içi her gün 08:30 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri çalışma saatleri ise 08:30 ile 13:30 arasındadır.

 • PTT Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30 ile 17:00 saatleri arasında.

PTT Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

PTT çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 0212 509 50 00 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

PTT Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

PTT bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem tercih edilen iletişim yöntemlerinden biridir. Direk ve çabuk bir iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • PTT Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 509 50 00
ptt cagri merkezi ptt musteri hzmetleri
ptt cagri merkezi ptt musteri hzmetleri

PTT Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

PTT müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Ulus/Ankara bölgesinde yer almaktadır. Kurum veya kuruma dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • PTT Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 509 50 00
 • PTT Genel Müdürlük Adresi: Şehit Teğmen Kalmaz caddesi, No:2 06050, Ulus/Ankara.

PTT İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

PTT insan kaynakları belirtmiş olduğu seviyeye uygun olarak internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • PTT İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 509 50 00

PTT Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

PTT müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

PTT Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

PTT müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

PTT Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0212 509 50 00

PTT Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

PTT sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, indirimler, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarından takip edilerek önceden çoğu ürün hakkında hem bilgi sahibi olabilir hem de haberdar olabilirsiniz. PTT’nin her an gelişen hizmet sistemi ve yenilikleri en önce sosyal medya hesaplarından ve resmi internet sitesinden yayınlanmaktadır. Bu sosyal medya hesaplarının aktif halde takip edilmesi müşterilere ve kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
4 Comments
 1. Aynur says

  Yandım

 2. Aynur says

  Yandım

 3. Aynur says

  Yandım

 4. mem says

  ananızın numarası mı şeref yoksunları

Leave A Reply

Your email address will not be published.