ÖSYM Müşteri Hizmetleri – ÖSYM iletişim telefon numarası

ÖSYM Müşteri Hizmetleri; ÖSYM telefon numarası olarak adlandırılan devlet kurumu yükseköğretim programlarına girmek için başvuran adaylar arasından, puan türlerini, sıralamayı ve başarı oranını ayıran bir kurum olma özelliği taşır. Merkezi Ankara’da yer alır. ÖSYM müşteri hizmetleri bu konu hakkında daha detaylı bilgiler ile hizmet vermektedir.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan başvurulara dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. ÖSYM müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 67 96

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

ÖSYM müşteri hizmetleri her gün 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  • ÖSYM Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat.

ÖSYM Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için telefon ve e-mail adresleri ile irtibat kurarak ulaşmak yeterli olacaktır.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

ÖSYM çağrı merkezi resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Ölçe, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ile doğrudan ve hemen iletişim kurulmadığı takdirde Faks ile iletişim sağlanabilmektedir.

  • ÖSYM Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 444 67 96

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

ÖSYM müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Hizmetlerin yeterli görülmediği ve herhangi bir sıkıntıdan dolayı madur olunduğu takdirde genel müdürlük ile bağlantı sağlanarak çözüme ulaşma imkanı daha kolaydır.

  • ÖSYM Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 67 96
  • ÖSYM Genel Müdürlük Adresi: Çetin Emeç Bulvarı, 1290, Sokak no: 2, Yukarı Öveçler, Çankaya/Ankara.
ÖSYM çağrı merkezi, müşteri hizmetleri
ÖSYM çağrı merkezi, müşteri hizmetleri

ÖSYM İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

ÖSYM insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • ÖSYM İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 67 96

ÖSYM Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

ÖSYM müşteri hizmetleri iletişim formu kuruma olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Kurumun tüm görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM müşteri hizmetleri şikayet hattı kişilerin sınavlara dair konuların öncesinde, sınav döneminde veya sınav sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

ÖSYM Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 67 96

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

ÖSYM sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü hizmete dair bilgiler, sınav dönemi, sınav öncesi ve sınav sonrası durumlara dair genel bilgiler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi tüm bu hizmetlerden önceden yararlanma fırsatları vermektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. MESUT CENGİZ says

    Felsefe Grubu öğretmeni olarak YKS’de branşımıza yapılan haksızlığı daha önce yine buradan bildirmeme rağmen ne YÖK tarafından ne de ÖSYM tarafından herhangi bir gelişme olmamıştır. Onun için bu haksızlığı şikayet ederek tekrar bilginize sunarak bu haksızlığın giderilmesini arz ve talep ediyorum.
    Üniversite de Sosyoloji,Psikoloji ya da Felsefe bölümü okumak isteyen bir öğrenci YKS de bu derslerin sorularından sorumlu tutulmuyor. Çünkü bu derslerin soruları YKS de eşit ağırlık kısmında yer almıyor. Şu garipliğe ve haksızlığa bakın bu bölümlere öğrenciyi eşit ağırlıktan alıyorsun fakat bu derslerin sorularına eşit ağırlıkta (AYT-SOS 1) yer vermiyorsun. Bu bizim branşımıza yapılan çok büyük bir haksızlıktır. İşte şikayetimizin esas noktasını da bu dengesizlik oluşturmaktadır. Felsefe Grubu Öğretmeni olarak branşımıza yapılan bu haksızlığın bir an önce sona erdirilmesini talep ediyorum. Durumumuzu ve şikayetimi saygılarımla arz ediyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.