AÖF İletişim 2023: İletişim Numarası

AÖF İletişim 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. AÖF müşteri hizmetleri ve AÖF çalışma saatleri işte detaylar.

AÖF iletişim ile iletişime geçmek için pek çok farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Bu açıdan AÖF, Açıköğretim Fakültesi’nde okuyan bütün öğrencilerin merak ettikleri sorular ve şikayetler için hizmet vermektedir.

AÖF Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

AÖF müşteri hizmetleri iletişim numarası ile bütün işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan öğrencilere daha çok yardımcı olabilmek adına 7/24 hizmet verilmektedir. Bu sayede öğrencilerin taleplerine daha hızlı cevap verilebilmekte ve sorunlarına daha hızlı çözüm bulunabilmektedir.

  • AÖF müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 850 200 46 10 şeklindedir.
  • AÖF ile iletişime geçebilmek için bir diğer numara ise 444 10 26 şeklindedir.

AÖF Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

AÖF müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu öğrenciler için önemlidir. Bu sayede öğrenciler AÖF ile ilgili bütün sorunlarına cevap bulabilmektedir.

  • AÖF müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 200 46 10 şeklindedir.

AÖF Çalışma Saatleri

AÖF çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Fakat öğrencilere daha çok yardımcı olabilmek adına müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. Bu sayede bütün sorunlar en kısa sürede çözülebilmektedir.

aof iletisim
aof iletisim

AÖF Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

AÖF çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu AÖF öğrencileri tarafından sıklıkla merak edilir. Bu açıdan AÖF ile ilgili bütün sorunlar bu numara ile çözüme kavuşmaktadır. Bu sayede kayıt yenileme, yeni kayıt, ikinci üniversite, yatay veya dikey geçiş, kimlik kartı, diploma, sınav işlemleri, sınav merkez değişikliği ve web için şifre tanımlama gibi konularda yardım alınabilir.

  • AÖF çağrı merkezi telefon numarası 0 850 200 46 10 veya 444 10 26 şeklindedir.

AÖF Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

AÖF müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu bölgesel kurumlardan ziyade genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyenler tarafından sorulan bir sorudur.

  • AÖF müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0222 335 05 80 şeklindedir.
  • AÖF müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Yeşiltepe Mahallesi, Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü Rektörlük Binası, 26470 Tepebaşı/Eskişehir’dir.

AÖF İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

AÖF insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu bu kurumda çalışmak isteyen pek çok kişi tarafından sorulmaktadır.

  • AÖF insan kaynakları iletişim bilgileri yazışma adresi için Yeşiltepe Mahallesi, Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü Rektörlük Binası, 26470 Tepebaşı/Eskişehir adresidir.
  • AÖF insan kaynakları iletişim bilgileri telefon numarası ise 0222 335 05 80 numaralı hattır.

AÖF Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

AÖF müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu AÖF ile ilgili sorunlar ve şikayetleri iletmek için kullanılan bir telefon hattıdır. Ancak AÖF şikâyet hattı için müşteri hizmetleri numarasını kullanmanız gerekmektedir.

  • AÖF müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0 850 200 46 10 numaralı telefon numarasıdır.

KYK Müşteri Hizmetleri

Koton Müşteri Hizmetleri

Tıkla Gelsin Müşteri Hizmetleri

Puma Müşteri Hizmetleri Tel

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.