Puma Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Puma müşteri hizmetleri tel hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Puma müşteri hizmetleri şikayet telefonu işte detaylar.

Alman spor giyim markası olan Puma, ülkemizde de ihtiyaç sahibi kişilerin tercihlerinde olmayı başaran bir marka haline gelmiştir. Dünyanın en iyi bilinen ve tercih edilen markalarından biri olmuştur. Ürünlerinin geniş yelpazeye ayrılması, kaliteli ve sağlam olması markanın çok fazla sevilmesine yol açmıştır. Sürekli olarak kişiler için yeni tasarımlar ortaya koyan markanın, en trend ürün gruplarını satın alabilirsiniz. Ürünleri almadan önce iade, değişim, teslimat gibi birtakım konularda bilgi almak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken ise Puma müşteri hizmetleri tel numarasını arayarak irtibata geçmektir.

Puma müşteri hizmetleri numarası 0850 755 19 48 olurken, müşterilere hizmetler Pazartesi’den Cumartesi’ye verilmektedir. Puma çağrı merkezini saat 09.0-19.00 arası arayarak sorunsuz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Telefon numarasının yanı sıra shop.tr@puma mail adresine de mesaj atarak sorunlarınızı iletebilirsiniz ya da sorularınızı sorabilirsiniz.

Puma Müşteri Hizmetleri Şikayet Telefonu

Puma yetkili ekibiyle de her türlü şikayetlerinizi dikkate alarak, şikayetlerinizin çözüme ulaşmasını sağlar. Bu yüzden dolayıdır ki sürekli olarak faaliyette olan müşteri şikayet hattını arayarak problemlerinizi belirtebilirsiniz. Şikayet bildiriminde bulunmak isteyen kişiler Puma şikayet hattı telefon numarası ya da e- posta üzerinden ulaşım sağlayabilir. Aynı zamanda bazı Puma kullanıcıların görüşlerini sayfadaki yorum kısmına da bırakmış oldukları görülebiliyor.

Puma müşteri odaklı bir hizmet stratejisine yer veren firma olduğundan dolayı şikayetlerinizi kulak arkası yapmayacaktır. Ne tür konuda bir mağduriyet durumu söz konu olursa olsun markanın yüksek memnuniyet yaratacak şekilde çözümler sunduğunu söyleyebiliriz. Firma tarafından gelen her bir şikâyet tek tek değerlendirme altına alınır.  Aynı hata ve şikâyet ortamının olmaması adına son derece titiz bir çalışma ortaya koyulur. Puma müşteri hizmetleri şikayet hattı numarası 0850 755 1948 olurken, şikayetleriniz için anında arayabilirsiniz.

İnceleme Puma.com.tr Değişim

Puma firmasının ürünlerini satın aldıktan sonra küçük gelme, farklı bir ürünle değiştirme gibi istekleriniz olabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken ise Puma’nın müşteri hizmetlerine direkt olarak ulaşmak olacaktır. Güvenilir firmanın müşterileri tarafından gelecek değişim isteklerini de dikkate almış olduğunu söyleyebiliriz. Yanlış gelen bir ürün durumu söz konusu olduğu zaman firma tarafından hatalı gelen ürünün yenisi gönderilebilir. Fakat onun haricinde değişim yapılmamaktadır. Online Puma mağazasından almış olduğunuz bir ürün varsa değiştirilme yapılmayacak olduğunu bilmelisiniz. Puma.com.tr değişim kabul etmezken, 60 gün içerisinde ürünün iadesini yapabilmenize izin verir.

Tr.puma.com Şikayet

Puma ürünlerine dair şikâyet olup olmadığını Tr.puma.com Şikayet sayfasından bakabilirsiniz. Böylelikle müşterilerin şikayetleri neler, hangi ürünlerle ilgili bir şikayet gelmiş olduğuna dair ayrıntılı bir bilgiye ulaşabilme şansına sahip olursunuz. Puma yetkili kişiler tarafından gelen şikayetleriniz incelenmektedir.  Gelen şikayetlere tek tek bakılarak hızlı şekilde geri dönüş yapılır. Eğer sizlerde ürünle ilgili olarak şikayetlerinizi belirtmek istiyorsanız şikayet sayfasının en alt kısmına ya da şikayet hattını arayarak söyleyebilirsiniz.

Tr.puma.com Şikayet
Tr.puma.com Şikayet

Puma İade Kodu

Puma markalı ürünlerinizi satın aldıktan sonra iade etmek istediğinizde 60 gün süreniz olduğunu bilmelisiniz. 60 günü geçen ürünleri iade etmek için gönderdiğiniz zaman ise kabul edilmeyecektir. Puma’dan satın almış olduğunuz ürününüzü geri iade edeceğiniz zamanda Puma kutusunda olmalı ve ürünün hasarsız olması gerekmektedir. Ürünü iade edebilmeniz içinde Puma müşteri hizmetlerinden iade kodu almanız gerekecektir. Müşteri hizmetlerini arayarak iade sürecinde bir sıkıntı yaşamamak adına iade kodunuzun gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu sayede Puma iade kodu gönderimi yapıldıktan sonra ise diğer prosedürleri yerine getirmeye başlayabilirsiniz.

Puma Türkiye Distrübitörü

Puma Türkiye Distrübitörü kim olduğu, Puma markasından alışveriş eden kişilerin yakından takip ettiği bir konu olmuştur. Buna göre 1 Ocaktan itibaren geçerli olmaya başlayan yeni Türkiye distribütörü Puma Giyim ve Sanayi ve Ticaret A.Ş olmuştur.

Puma markası, Avrupa’nın yanı sıra Türkiye’de üretimi yapılıyor mu diye baktığımızda evet yanıtını verebilmekteyiz. Türkiye’de de artık üretim yapma kararını almış olan Puma’nın üretim üssü yeri olarak Çorum ilini seçmiş olduğunu söyleyebiliriz. Dünyanın en gelişmiş ve büyük olarak ifade edebileceğimiz markanın bundan sonra üretimleri ülkemizde de yapılmaya devam edecektir. Türk kullanıcıların keyifle kullanacakları birbirinden güzel ve dayanıklı ürünlerin üretim ve satışı başarıyla  yapılacaktır.

Derimod Müşteri Hizmetleri

FLO Müşteri Hizmetleri

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

Boyner Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Abdullah says

    Nasıl garaniya gunderim

Leave A Reply

Your email address will not be published.