Boyner Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Boyner A.Ş bir Türk perakende şirketi olarak günümüzde ağırlıklı olarak tekstil ürünleri ve tekstil ürünlerinin alt kategorilerinde yer alan ürünleri satan bir şirket olarak adını duyurmuştur. Bu şirket ilk olarak 1981 yılında bir çarşı şeklinde hizmete girmiştir. Merkezi İstanbul’da yer alan firmanın günümüzde yaklaşık olarak 150’den fazla mağazası bulunmaktadır. Günümüzde sadece tekstil ürünleri satmakla kalmamış kategorilerini genişleterek giyimden ev ürünlerine kadar çeşitli malları satmaya başlamıştır. Boyner müşteri hizmetleri firmaya ve firmaya dair müşterilerin aklına takılabilecek her soruya cevap verebilmek adına sunduğu bu kolaylıkla hizmet vermektedir.

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Boyner müşteri hizmetlerine ait yetkililer ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Boyner müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi ve hizmet alma olanaklarından yararlanılabilir.

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 2 967

Boyner Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Boyner müşteri hizmetleri yetkililerinin mesai saatleri hafta içi sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasındadır.

  • Boyner Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-22:00 arası.

Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Boyner çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için e-mail ve telefon yoluyla iletişime geçerek ulaşmak yeterli olacaktır.

Boyner Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Boyner A.Ş ile resmi veya yazılı olan herhangi bir resmi belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks sistemi kullanılmaktadır. Bu yöntem hem tercih edilen yöntemlerden biri olduğu için hem de güvenli olduğu için tercih edilen iletişim yöntemlerinden bir tanesidir.

Boyner Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 286 50 79

Boyner Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Boyner müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Sarıyer/İstanbul bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Boyner Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 335 75 75
  • Boyner Genel Müdürlük Adresi: B01-Z02 Maslak Büyükdere Caddesi, Uso Center, 245/A, 34396, Sarıyer/İstanbul.

Boyner İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Boyner insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Boyner İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 29 67

Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Boyner müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Boyner Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Boyner müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Boyner Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 29 67

Boyner Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Boyner sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü hizmete dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi tüm bu hizmetlerden önceden yararlanma fırsatları vermektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.