Tchibo Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Tchibo müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tchibo genel müdürlük ve Tchibo fatura sorgulama işte detaylar.

Tchibo müşteri hizmetleri, dünya üzerinde en büyük ve eski kahve ve kahve makinesi üreticilerinden olan markanın müşteri memnuniyeti hizmetidir. Alman kahve markasından olan Tchibo, 1949’da kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen bir marka haline gelmiştir. Bununla beraber 2005’te Türkiye’de satışlara başlayarak geniş çaplı olarak tanınmaya devam etmiştir.  Tchibo markası, kahvenin en iyi şeklini müşterilerine sunmak için her zaman AR-GE çalışmalarına devam etmekte ve en iyisini sunmak için çalışmaktadır.

  • Müşteri hizmetleri numarası 444 28 26 şeklindedir.
  • Tchibo teknik destekten haftanın 7 günü iletişim sağlayabilirsiniz.
  • Çalışma saatleri ise 09.00 – 19.00 arasındadır.
  • Tchibo müşteri hizmetlerinin e-mail adresi ise servis@tchibo.com.tr olup, yazılı olarak istek, şikâyet ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

E-mail üzerinden iletişim kurarken 7 gün 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz.

Tchibo Genel Müdürlük

Tchibo genel müdürlük, Türkiye adresi asıl olarak İstanbul Ataşehir’dedir. Adresleri ise Tchibo Kahve Mamülleri Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. My Office Binasının içerisinde olup, Barbaros Mahallesinde bulunan Çiğdem Sokak’tadır. Son olarak No:1-7 şeklindedir. Türkiye’deki Tchibo genel müdürlüğü ile iletişim sağlamak için ise 444 28 26 numarasını aramanız ya da servis@tchibo.com.tr mail adresinden yazılı olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Tchibo Kahve
Tchibo Kahve

Tchibo Kahve

Tchibo kahve, 1949 yılından bu yana Hamburglu tüccar olan Max Herz ile faaliyete geçmiştir. Bunun için Herz, posta ile pratik kavanoz veya mutfak bezleriyle kahve gönderimi fikrini faaliyete geçirmek istemiştir. Bu marka, Almanya ülkesinde kısa süre içerisinde sevilerek tüketilen bir kahve olmaya başlamıştır. Daha sonra ise ev, moda, dekorasyon ve spor koleksiyonları ile marka, gelişmeye devam etmiştir. İlk olarak 1955 yılında Hamburg’da açılmıştır. Kahvenin tadını seven ve devamlı olarak tüketmek isteyen müşterileri oldukça fazladır.

Tchibo Fatura Sorgulama

Tchibo fatura sorgulama, 444 28 26 numaralı müşteri temsilcisini arayarak ya da servis@tchibo.com.tr mail adresinden ulaşarak öğrenilebilir. Bunun yanı sıra, Tchibo sitesinde kendinize ait bir hesabınız varsa ve bu hesap üzerinden sipariş verdiyseniz, hesabınızdan da fatura sorgulama yapabilirsiniz.

Tchibo Teknik Servis

Tchibo Teknik Servis, satın aldığınız ürün ile ilgili olarak herhangi bir hasar söz konusuysa sizlere destek sağlamaktadır. Bunun için ise 444 28 26 nolu telefonu aramanız gerekmektedir. Müşteri temsilcilerine ulaşırken haftanın 7 günü boyunca saat 09.00 ile 19.00 saatleri arasında iletişim kurabilirsiniz. Teknik servis Tchibo için e-mail üzerinden iletişim sağlamak için ise servis@tchibo.com.tr mail adresine gerekli durumları iletebilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Siemens Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri

Beko Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.