Nike Müşteri Hizmetleri 0850: İletişim Numarası

Nike müşteri hizmetleri 0850 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Nike iletişim e- posta, Nike şikâyet hattı ve Nike mail adresi işte detaylar.

Tanınan markalardan biri olarak öne çıkan Nike, spor giyim ürün çeşitliliğiyle günlük hayatınızın ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Spor ayakkabılarından, spor kıyafetlere kadar aradığınız her çeşit ürünleri güvenilir markanın koleksiyonlarında bulabilmeniz mümkün oluyor. Yüksek memnuniyet yaratacak kaliteli ürünlerine yer vermiş olan markanın, sektörde sürekli olarak yenilikçi bir hizmet anlayışı sürdürmeye devam etmiş olduğu görülüyor. Markanın güvenilir ürünlerinin yanı sıra müşteri hizmetleriyle de adından söz ettirmeyi başarmış durumdadır.

Nike müşteri hizmetleri ile ürün bilgisi, iade, değişim, öneri ve sorun gibi birçok konuda hızlı görüşmeler yapabilirsiniz. Nike Müşteri Hizmetleri 0850 365 04 90numaradan arayarak görüşmelerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Nike hızlı iletişime geçmek isteyenler 90 212 365 04 90 numarası üzerinden de bağlantıya geçebilmektedir.  Dünyaca ünlü spor markasına dair artık sormak istediğiniz tüm sorulara iletişime geçerek ulaşabilmeniz mümkün olacak.

Nike İletişim E- Posta

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Nike hakkında sormak istediğiniz sorularınız olabilir. Tanınan markanın hızlı iletişime geçebilmeniz içinde hizmet verdiği pek çok farklı kanalları bulunuyor. Nike iletişim e- posta üzerinden görüşme yapabilmenize de fırsat veren bir firma olarak ön plana çıkar. Nike.com resmî sitesine geldiğiniz zaman e- posta bölümünden mesajlarınızı iletebilirsiniz. E- posta bölümüne geldiğiniz zaman karşınıza hangi konuda yardımcı olabiliriz? Kısmı çıkacaktır. Bu bölüme konu, adınız, soyadınız, iletişim numaranız, sipariş numaranız ve kategori seçimi yapmalısınız. Ardından ise varsa sorunlarınız, sorularınızı yazarak iletebilirsiniz.

Nike Şikâyet Hattı

Nike, müşterilerinden gelen şikayetlere itibar eden ve bu şikayetleri ortadan kaldırmak için hizmet veren bir adrestir. Müşterilerin teslimat, ürün, iade ve benzeri yaşamış oldukları her türlü sıkıntılarının çözüme kavuşması içinde Nike sipariş hattı hizmetlerine yer verir. Nike sipariş hattını hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcilerini arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Nike Mail Adresi

Nike müşterileriyle sürekli olarak iletişim halinde olduğundan dolayı her türlü sorun ve ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olur. Müşterilerine yönelik sürdürmüş olduğu bu hizmetleri ise memnuniyet ortamın oluşmasına zemin hazırlamıştır. Güven veren markanın hizmet vermiş olduğu resmi telefon numaralarının yanı sıra mail adresi de bulunur. Buna göre isteyenler Nike mail adresi mesaj yollayarak firmanın dönüş yapmasını bekleyebilir. Fakat mail yoluyla mesaj gönderdiğiniz zaman firmanın dönüşü aynı gün içerisinde olmadığı durumlar olabilir. Bu yüzden dolayıdır ki Nike müşteri hizmetleriyle acil görüşme yapmak amacıyla direkt bağlanabileceğiniz telefon numarasını arayabilirsiniz.

Nike Mağaza İade Koşulları

Nike markalı ürünlerinizi alırken, geri iade koşullarını bilmeniz gerekir. Çünkü aldığınız ürünü beğenmeme ya da bedeninize olmama gibi durumlarda iade yapma ihtiyacı duyacaksınız. Nike ürünlerinizi iade için ne kadar bir süreniz olacağı ve kaç gün içerisinde teslim etmeniz gerektiğini bilmeniz önemli olacaktır. Nike mağaza iade koşulları öğrenmek isteyenler, 7 gün içerisinde almış oldukları ürünlerini teslim etmeleri gerekeceklerini bilmelidir. Ürünü iade etmek isteyenler resmi sayfaya gelerek iade bölümünde iade başlat seçeneğine tıklamalıdır. İade bilgilerini girdikten sonra ise ürünü en yakın PTT şubesine götürerek ürünün firmaya teslim edilmesini sağlamalıdır.

Nike Ürün Sorgulama
Nike Ürün Sorgulama

Nike Ürün Sorgulama

Satın almış veya alacağınız ürünle ilgili olarak sorgulama işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Nike ürün sorgulama konusunda da kullanıcılara yönelik kaliteli hizmetler sunar. Buna göre sorgulama ekranıyla ürün hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Kolay bir şekilde istediğiniz her bir ürünü sipariş numarasına göre sorgulatabilmeniz mümkündür.

Nike Türkiye Distribütörü Kimdir

Nike ile ilgili olarak son dönemde merak edilen bazı konular olabiliyor. Onlardan biri ise Nike Türkiye Distribütörü kim olduğu diyebiliriz. Nike Türkiye Distribütörü kim sorusuna vereceğimiz yanıt ise Sportive olacaktır. Türkiye’nin en iyi spor mağazalarına imza atan Sportive, Nike’nın da distribütörlüğünü üstlenmektedir.

Avrupa’nın bir numaralı markalarından biri olmayı başaran Nike, Türkiye’de de artık en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarmış durumdadır. Ürünlerin kaliteli yapısı, zengin çeşitleriyle markanın çok fazla sevildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda Nike kategorilerine bakıldığı zaman sadece spor ayakkabısı değil, spor giyim modelleriyle de ihtiyaçların en güzel şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor. Kampanyalı ürünlerle dikkat çeken Nike markasıyla, elit bir görünüme sahip olmanız mümkün oluyor.

Adidas Müşteri Hizmetleri

Madame Coco Müşteri Hizmetleri

Network Müşteri Hizmetleri

Koton Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.