Adidas Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Adidas müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Adidas şikâyet hattı ve Adidas canlı sohbet ve destek işte detaylar.

Dünyanın en çok sevilen markalarından biri olan Adidas, müşterilerine özel kaliteli spor eşya üretimi yapmaktadır. Yılların eskitemediği markaya olan ilgi oldukça fazla olurken, müşteri memnuniyetini sürekli olarak yüksek düzeyde tutmayı başarmıştır. Ayakkabıdan, spor giyim ürünlerine kadar pek çok konudaki ihtiyaçlarınızın sorunsuzca karşılanmasına yardımcı olmuştur. Adidas yalnızca ürün gruplarıyla değil aynı zamanda profesyonel müşteri hizmetleriyle de güven verecek bir hizmete imza atmıştır. Adidas müşteri hizmetleri hızlı şekilde bağlanarak siparişlerinize dair bilgi alabilmeniz mümkündür.

Güvenilir markanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanabileceğiniz telefon numarası 0850 502 61 41 olduğunu söyleyebiliriz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra ürün bilgisi hakkında ya da varsa sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Ürün satın alma, iade, değişim, ürünle ilgili olarak sorun gibi her türlü konuları görüşebilirsiniz.

Adidas Şikâyet Hattı

Adidas yetkili firmanın, müşterilerine yönelik hızlı bir hizmeti bulunur. Her türlü sıkıntılarınızı giderebilmek amacıyla seferber olduğunu görebilmekteyiz. Öyle ki şikayetlerinizi kolayca iletebilmeniz içinde şikâyet hattı hizmetlerine de yer vermektedir. Adidas şikâyet hattı ile ürünle ilgili olarak yaşadığınız problemleri dile getirebilmeniz mümkündür. Bu sayede müşteri yetkilileri tarafından yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızın giderilmesi içinde bir hizmet ortaya koyulacaktır.  Uzun yıllar tecrübeye sahip olan Adidas’ın bilgi, öneri ve şikayet konusunda da müşteri isteklerinize uygun şekilde hareket etmiş olduğu görülmektedir.

Adidas şikayet hattına ister telefon numaraları isterseniz mail üzerinden kolayca görüşme yapabilecek olduğunuzu söyleyebiliriz.

Adidas Canlı Sohbet ve Destek

Adidas canlı sohbet ve destek hizmetleriyle müşteri memnuniyetlerini ortaya çıkarmayı başaran bir markadır. Canlı sohbet, online bir şekilde yapabilir ve kesintisiz bir şekilde görüşmelerinizi sürdürebilirsiniz. Canlı destek birimleri sayesinde müşterilerden gelen her türlü sorulara hızlı şekilde yanıt verme işlemi yapılmış olur. Sürekli olarak kaliteli şekilde bir çalışma üstlenmeye devam eden firmanın, müşteri hizmet temsilcileriyle de takdir toplamayı başaracak şekilde hareket ettiği gözlemlenir.

Sitede yer alan canlı sohbet kısmına tıklayarak sorularınızı iletebilirsiniz. Yaklaşık birkaç dakika sonrasında ise Adidas müşteri temsilcileri mesajınıza dönüş yapacaktır. Aynı zamanda Adidas müşteri hizmetlerinin Pazartesi ve Cumartesi günleri 09.45- 18.45 saatleri arasında aktif bir hizmet sunacağını belirtebiliriz. Dilerseniz telefon numaralarından veya mail adreslerinden soru ya da sorunlarınızı iletebileceksiniz.

Adidas Canlı Sohbet ve Destek
Adidas Canlı Sohbet ve Destek

Adidas Türkiye Distribütörü

Adidas’ın Türkiye’de ürün üretim, tedarik ve dağıtım süreçlerini sorunsuz olarak yerine getiren başarılı kanalları bulunur. Dünyada olduğu kadar artık ülkemizde de sevilerek tercih edilmiş bir marka olmasından dolayı Adidas Türkiye distribütörü ile ilgili olarak sorgulamalar söz konusu olabilmektedir. Mustafa Tekel – Adidas Türkiye Distribütörü olarak Türkiye’deki çalışmalarını başarıyla yürütmektedir.

Adidas Garanti Sorgulama

Adidas ürünlerini temin edecek olan kişiler, garanti süresinin ne kadar olduğunu merak eder. Güvenilir markanın ürünlerinin garantileri hakkında artık kolayca sorgulama işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Müşterilerine yönelik pratik hizmetlere yer vermesinden dolayı artık her şeyi çok kolay şekilde yapabilmelerine yardımcı olmuştur. Onlardan birisinin de garanti sorgulama olduğunu belirtmemiz mümkündür.

Adidas ürünlerdeki garanti süresi, malın teslim edilmesiyle başlamaktadır. Adidas garanti sorgulama yapacak olan kullanıcılar ürünleri ne zamana kadar kullanabilecekleri konusunda bilgi sahibi olmaya başlayacaklardır. Yüksek kalite standartlarında hazırlanmış olan birbirinden şık ve kullanışlı tasarlanmış ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Ürünlerinizi garanti kapsamı süresince, faturanızla birlikte değişimlerini yapabilmeniz mümkündür. Burada dikkat edilecek en önemli hususlardan biri ise garanti süresinin geçmemesidir. Adidas garanti sorgulama kolaylığı sağlayarak ürünlerin en son değişim tarihinin ne zaman için geçerli olacağını öğrenebilmenizi sağlar.

E-bebek Müşteri Hizmetleri

Madame Coco Müşteri Hizmetleri

Network Müşteri Hizmetleri

Koton Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.