E-bebek Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

E-bebek müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. E-Bebek canlı destek, E-bebek sadakat merkezi telefon ve E- bebek şikayet hattı işte detaylar.

E- bebek müşteri hizmetleri mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Pazar günü hariç her gün sabah 9:00 ile akşam 18:00 arasında hizmet sunar. E bebek müşteri hizmetleri numarası  0 216 325 11 11’dır. Çalışma saatleri içerisinde arayabilir, kargo takibi yapabilir ve müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

E-Bebek Canlı Destek

E-bebek canlı destek için mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetleri üzerinden destek alabilirsiniz. E- bebeğin kendi sitesi üzerinden giriş yaparak canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

E-bebek Sadakat Merkezi Telefon

E-bebek sadakat merkezi telefon numarası müşteri hizmetlerinin numarasıdır. E- bebek bir babanın, baba olma yolculuğu ile başlamaktadır. Bu yolculuğunda ebeveynleri bilgilendirmek için ortaya çıkmıştır. Süreçte markalaşma yolunda ilerlerken ebeveynlerine destek olmak için çağrı merkezinde müşteri hizmetleri yerine sadakat merkezi denilmektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarası 0 216 325 11 11 arayarak ‘’ 2’’ basarsanız ebeveyn sadakat merkezine bağlanırsınız. E-bebek sadakat merkezi telefonunu ararken:

  • İstek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz
  • İade süreci hakkında işlem yaptırabilirsiniz
  • Siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz

E-Bebek İnsan Kaynakları İletişim

E- bebek insan kaynakları iletişim adresi kendi siteleri üzerinden yapılmaktadır. Site içeriğinde yer alan formu doldurarak insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Link üzerinden  formu doldurabilir ve insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz. İş başvuruları link üzerinden yapılmaktadır. İnsan kaynakları iletişim formu ‘’https://www.ebebek.com/kurumsal/kariyer/ ‘’ link üzerindedir.

E-Bebek Genel Müdürlük Telefon
E-Bebek Genel Müdürlük Telefon

E-Bebek Genel Müdürlük Telefon

E- bebek genel müdürlük telefon numarası genellikle özel şikayetler için hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetlerinde çözülmeyen şikayetleri ve sorunları genel müdürlük aracıyla iletebilirsiniz. E- bebek genel müdürlük telefon numarası (0216) 325 11 11’dır. Genel müdürlük İstanbul Ataşehir’de yer almaktadır.

E-Bebek Şikayet Hattı

E- bebek şikayet hattı özel olarak bulunmamaktadır. Şikayet ve benzeri durumlar için 0(216) 325-1111 telefon numarasını arayabilirsiniz. E- bebek iki yıla kadar garantili ürünleri satması ve satılan ürünün takibini yapılmasından dolayı şikayet ve müşteri memnuniyetsizliği bulunmamaktadır.

E-Bebek Mail Adresi

E- bebek mail adresi üzerin, şikayetlerinizi, dileklerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Kargo sürecinde hasar almış, ayıplı ürünleri, yanlış gönderim ürünleri ve benzer durumları mail adresi üzerinden iletebilirsiniz. E- posta içeriğine ek dosya ekleyerek ürünün durumu hakkında görsel ekleyebilirsiniz. E- bebek mail adresi ise bizeyazin@ebebek.com şeklindedir.

Koton Müşteri Hizmetleri

Enza Home Müşteri Hizmetleri

Puma Müşteri Hizmetleri

Media Markt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.