Media Markt Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Media Markt müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Media Markt canlı destek ve Media Markt fatura sorgulama işte detaylar.

Media Markt müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 0850 222 1 500’dır. Bu numara üzerinden direk bağlanabilir.

Media Markt Canlı Destek

Media Markt canlı destek için yapmanız gereken birkaç farklı yol vardır. Sosyal medya üzerinde ulaşabilirsiniz. Kendi internet sitesi üzerinden canlı destek alabilirsiniz. Sitesi içerisinde bulunan bize yazın sekmesi üzerinden yazabilirsiniz. Eğer canlı desteğe ulaşamazsanız, yazılı olarak mesaj bırakırsanız, 7 gün 24 saat boyunca size geri dönüş yapılacaktır.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Media Markt müşteri hizmetleri bağlanma işlemi için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri numarası 0850 222 1 500 üzerinden bağlanabildiğiniz gibi site içerisinde bize yazın bölümünden ulaşabilirsiniz. İletişim formu yolladıktan müşteri hizmetleri size kısa zaman içerisinde ulaşacaktır.

Media Markt Fatura Sorgulama

Media Markt fatura sorgulama işlemi için bazı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler sipariş numaranızdır. Alışveriş yaptıktan sonra sipariş numarası ekranda yer alacaktır. Bununla birlikte bilgiler bölümüne yazdığınız e-posta adresine alışveriş işleminden sonra fatura ve sipariş bilgileriniz gelecektir. Bu bilgiler ile Media Markt internet sitesi üzerinde yer alan fatura sorgulama bölümünden faturanızı sorgulayabilirsiniz. Eğer Media Markt internet sitesinden değil mağazasından alışveriş yaptıysanız, ürün aldıktan sonra fiş ve faturanız mağaza görevlisi tarafından size teslim edilecektir.

Eğer faturanızı kaybettiyseniz, Media Markt mağazalarına giderek Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep tep telefonuz ile sorgulama yapabilirsiniz.

Media Markt E-Arşiv Fatura Sorgulama
Media Markt E-Arşiv Fatura Sorgulama

Media Markt E-Arşiv Fatura Sorgulama

Media Markt e- arşiv fatura sorgulama işlemi iki şekilde yapılmaktadır. Öncelikle marka üzerinden alışveriş yaptığınız zaman e- posta adresinize gelen e- fatura bulunmaktadır.

  • E- postalarınızda geçmişe giderek faturanızı bulabilirsiniz.
  • Bulunla birlikte Media Markt mağazalarına giderek e- arşiv fatura bilgilerime ulaşmak istiyorum derseniz mağaza görevlisi size yardımcı olacaktır.
  • İnternet sitesine giriş yaparak faturanızı göre bilirsiniz.
  • Eğer sistem üzerinde faturanız görünmüyor ise musterihizmetleri@mediamarkt.com.tr adresi üzerinden mail atarak fatura talebinizi iletebilirsiniz.

Böylelikle fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Getir Müşteri Hizmetleri

Enza Home Müşteri Hizmetleri

Arçelik Müşteri Hizmetleri

İstikbal Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.