İstikbal Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

İstikbal müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İstikbal yetkili servis ve İstikbal şikâyet hattı işte detaylar.

İstikbal müşteri hizmetleri, müşterileri için gereken destek ve hizmeti sağlar. Ürünler ile ilgili olarak ortaya çıkan sorun ve talepler için bölge müdürlükleri ile irtibat kurulabilir. Bununla beraber bilgi alma ve işlemler konusunda iletişim hattından destek alabilirsiniz. İstikbal müşteri hizmetleri, 444 33 44 numarası ile 0850 222 33 44 numaralardan sizlere gerekli desteği vermektedir.

Enza Home Müşteri Hizmetleri

İstikbal Müşteri Hizmetleri Telefon Konuşması

İstikbal müşteri hizmetleri telefon konuşması için gerekli olan numaralar 444 33 44 ve 0850 222 33 44 numaralı telefonlardır. Bu numaraları arayarak müşteri temsilcileri ile telefondan gerekli soruları sorabilirsiniz. Tüketici odaklı bir politika geliştiren İstikbal, satış sonrası hizmet kalitesini de müşterilerine sunar. Bununla beraber ürün genişliği, yenilikçi tasarımları ve çözümleri ile geçmişten günümüze en gözde marka olmayı başarmıştır. Tüm müşteri temsilcileri, çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir.

İstikbal Şikâyet Hattı

İstikbal şikâyet hattı, ürünlerin yanlış gelmesi, defolu gelmesi ya da başka sorunlardan dolayı iletişim kurabileceğiniz telefon numarasıdır. İstikbal, sürekli olarak yenilenen hizmet anlayışını, son teknolojiye uyarlanarak yapmaktadır. Bununla beraber kaliteli ürünlerin ortaya çıkması, yenilikçi tasarım ve çözümleri ile tüm şikâyetlerinize çözüm odaklı bir şekilde yaklaşmaktadır. İstikbal ürünlerinde herhangi bir şikâyet durumu söz konusuysa, 444 33 44 ve 0850 222 33 44 numaralı telefonlardan bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca iletişim formu olan https://www.istikbal.com.tr/istikbal-mobilya-iletisim  linkinden de şikâyet ve/veya önerilerinizi oluşturabilirsiniz.

İstikbal Fabrika İletişim

İstikbal fabrika iletişim için, İstikbalin asıl fabrikasının bulunduğu bölge olan Kayseri adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İstikbal fabrika iletişim adresi; Organize Sanayi Bölgesi, 6. Cad. No: 35 38070 Melikgazi / Kayseri / TÜRKİYE şeklindedir. Bunun yanı sıra telefonla fabrika iletişime geçmek için 444 33 44 ve 0850 222 33 44 numaralı telefonlardan iletişim sağlayabilirsiniz.

İstikbal Bölge Müdürlüğü
İstikbal Bölge Müdürlüğü

İstikbal Bölge Müdürlüğü

İstikbal bölge müdürlüğü, Kayseri ilinde bulunmaktadır. Adresi yukarıda verilmiş olup, telefon numaralarından da kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz (https://www.istikbal.com.tr/istikbal-mobilya-iletisim ). Ayrıca 81 ilde de satış noktaları bulunan İstikbal mobilyanın bölge müdürlüğü için, bulunduğunuz şehrin satış noktalarına giderek destek alabilirsiniz.

İstikbal Yedek Parça Temini

İstikbal yedek parça temini için 444 33 44 ve 0850 222 33 44 numaraları arayarak isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim formu doldurarak da yedek parça ile ilgili isteklerinizi yöneltebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, sizinle irtibat kuracak ve gerekli desteği sağlayacaktır.

İstikbal Mail Adresi

İstikbal mail adresi bulunmamakta, ancak https://www.istikbal.com.tr/istikbal-mobilya-iletisim linkinden iletişim formunu doldurarak, isteklerinizi, şikâyetlerinizi, önerilerinizi vb. durumları yazılı bir şekilde iletebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri

Vivense Müşteri Hizmetleri

Mondi Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.