Mondi Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Mondi 1993 yılından itibaren mobilya sektöründe hizmet vermiş olan bir markadır. Özellikle son zamanlarda istikrarlı bir şekilde büyümesi sonucunda ev ürünlerinde standartın üzerinde bir kalite ile tanınmaktadır. Üretmiş olduğu çeşitli ürünleri yaklaşık olarak 300’ün üzerinde satış noktasında pazarlamaktadır. Bu ürn hakkında daha detaylı bilgiler edinip hizmet görebilmek için Mondi müşteri hizmetleri çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Mondi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Mondi müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Mondi müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Mondi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Mondi çağrı merkezi haftanın her günü 7/24 olarak sabahın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar mesai yapmaktadır.

  • Mondi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

Mondi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mondi çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 33 11 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Mondi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Mondi resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Mondi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 444 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Mondi müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Keykubat/Kayseri bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Mondi Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0352 322 06 81
  • Mondi Genel Müdürlük Adresi: Keykubat mahallesi, Organize sanayi bölgesi, 4. Cadde, daire 12, Şeker/Keykubat/Melikgazi/Kayseri

Mondi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mondi insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Mondi İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Mondi müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Mondi Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mondi müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Mondi Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Mondi sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Sosyal medya hesaplarından takip edilerek önceden çoğu ürün hakkında hem bilgi sahibi olabilir hem de haberdar olabilirsiniz. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.