Columbia Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Columbia üşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Columbia şikayet hattı ve Columbia mağazaları işte detaylar.

Columbia, spor ve kış kıyafetleri alanında farkını ortaya koymuş önemli markalardan biridir. Kaliteden taviz vermeyen bir marka çizgisine sahip olması, müşteri kitlesini her geçen gün arttırmaya neden olmaya başlamıştır. Columbia farkıyla artık pek çok kişi ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyor. Sektörde şimdiye denk çizgisini hiç bozmadan ilerleme kat etmeyi başaran güvenilir adresten destek almaya başlayabileceksiniz.

Giyimden, ayakkabı ve aksesuara dair üretmiş olduğu en özgün tasarımlarıyla dikkat çekici olmayı başarmış durumdadır. Columbia ile tanışan pek çok kişi ürünlerin sunmuş olduğu kalitesi ve şıklığından fazlasıyla memnun kalmayı başarıyor. Memnun kalmayı sağlayacak en güzel ürünler üreterek pazarlama işlemlerini de başarıyla yürütmeye devam eden bir firma olduğunu göstermeye devam ediyor.

Columbia müşteri hizmetleri sorunsuz bir bağlanma yapabilmeniz mümkündür. Telefon başında bekleme olmadan direkt bağlantıya geçebilmeniz. için 0 850 200 11 41 aramalısınız.

Columbia Şikayet Hattı
Columbia Şikayet Hattı

Columbia Şikayet Hattı

Müşteri hizmetine fazlasıyla önem veren Columbia, şikâyet hattı oluşturmuştur. Şikayet hattı 09.00-19.00 a kadar aktif bir hizmet sunar. Bu sayede bu saat aralıkları içerisinde olası sıkıntı yaşamış olduğunuz bir durum varsa iletebileceksiniz. Düzgün ve dikkatli bir çalışma prensibiyle hareket içerisinde olan güvenilir firmanın bu konuda gerekeni en iyi şekilde yerine getirecek olduğunu belirtebiliriz.

Columbia şikayet hattı ile sıkıntılarınızı en hızlı şekilde iletebileceğiniz bir imkan sunuyor. Şikayet işlemlerinizi yapabilmeniz için ise telefon numarasından ya da https://www.columbia.com.tr/Common/contactus portalı üzerinden ifade edebilirsiniz. Bir başka şikayetlerinizi yapabileceğiniz kanallar arasında ise mail adresi yer alıyor. Kısaca ifade etmemiz gerekirse Türkiye’de geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan firmanın, şikayet için birçok kanallar aracılığıyla çözüm sunmuş olduğu fark ediliyor.

Columbia Mağazaları

Columbia geniş bir mağazacılık anlayışına sahip firmalardan biridir. Öyle ki artık ülkemizin pek çok şehrinde açmış olduğu mağazalarıyla aktif şekilde hizmetlerini vermektedir. Hem reel mağazacılık hem de online sipariş işlemlerini hayata geçirmiş olan firmayla müşteri ihtiyaçları hızlı şekilde karşılanmaktadır. Columbia mağazaları hangisi olduğunu öğrenmek için https://www.columbia.com.tr/stores ile sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Bu sayede hangi il de ve nerede mağazaların olduğunu görebilirsiniz.

Nike Müşteri Hizmetleri

Adidas Müşteri Hizmetleri

Network Müşteri Hizmetleri

Koton Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.