Zubizu Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Zubizu müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Zubizu genel müdürlük ve Zibuzu nasıl kullanılır işte detaylar.

Zubizu müşteri hizmetleri, Zubizu kullanıcılarının 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri teknik destek ve yardım hattıdır.  Zibuzu,  insanların yaşam tarzlarına uygun olarak öneriler sunan ve her alanda hizmet sunan bir uygulamadır.

  • Uygulama marketler üzerinden indirilebilen uygulama içeriğinde seyahat, pazarlama, reklamcılık, danışma, yeme-içme, tatil önerileri, konserler ve birçok içeriği ile kullanıcılarının zevklerine göre hizmet sunar.
  • Uygulama kullanılan telefon numarasının değişmesi durumunda güncellemek için veya teknik destek almak 0850 222 0 666 numarayı arayabilirsiniz.
  • Diğer teknik destek işlemleri için ‘’destek@zubizu.com’’ e- posta arabilirsiniz.

Zubizu Genel Müdürlük

Zubizu genel müdürlük, Doğuş grubuna bağlı olarak hizmet veren Doğuş veri sistemlerine bağlıdır. Genel müdürlük İstanbul’da ilinde bulunmaktadır. Zibuzu genel müdürlük adresi bilgileri: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4/B K:4 Ayazağa Maslak Uniq İstanbul  Sarıyer, İstanbul’dur.

Zubizu Nasıl Kullanılır

Zibuzu nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken uygulama marketler üzerinden uygulamayı indirmektir. App Story ve Google Play Store’den  Zubizu uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra kişisel bilgilerinizi, cep numaranızı girerek uygulama üzerinden üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Zubizu’nun anlaşmalı markaları üzerinden kullanıma başlayabilirsiniz.

Zubizu Ücretli Mi

Zubizu ücretli mi, müşteri adayları tarafından merak edilmektedir. Zibuzu, tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama marketler üzerinden indirerek ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz.

Zubizu QR Kodu Nasıl Alınır
Zubizu QR Kodu Nasıl Alınır

Zubizu QR Kodu Nasıl Alınır

Zubizu QR kodu nasıl alınır diye merak ediyorsunuz tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve üyelik işlemini gerçekleştirmektir. Üye olduktan sonra uygulamanın yan tarafında bulunan QR kod basarak ve telefonu yan çevirerek QR kod alabilirsiniz.  Anlaşmaları markalardan alışveriş yapmak istediğiniz zaman görevliye göstermeniz yeterli olacaktır.

Zubizu Nedir Yorumlar

Zubizu nedir yorumlar nasıldır, Zibuzu uygulamasına üye olmak isteyen kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Zubizu kişiye özgü indirimler ve fırsatlar sunan çeşitli yaşam tarzlarına uygun fırsatlar sunan bir uygulamadır. Zubizu yorumları ise kullanıcılara göre farklılık göstermektedir.

Zubizu Puan Kaç TL

Zubizu puan kaç TL olduğu kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Zubizu kişiye özel indirimler ve fırsatlar sunan bir uygulamadır. Bundan dolayı, marka indirimleri ve kazanılan puanlar kişiye göre ve kampanya koşullarına göre değişiklik gösterir.

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444 2022

Bein Sports Müşteri Hizmetleri Türkiye

Huawei Müşteri Hizmetleri

Oppo Müşteri Hizmetleri 7/24

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.