Huawei Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Huawei müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Huawei İletişim 0850 ve Huawei genel merkez iletişim işte detaylar.

Huawei müşteri hizmetleri, iletişim kanalları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Çin merkezli teknoloji firmalarından olan ve dünyanın önde gelen markalarından olan Huawei markası, doğrudan iletişim ya da online iletişim ile müşterilere hizmet vermektedir. İletişim formu ve e-posta desteği sayesinde Huawei müşterileri, tüm istek, şikâyet ve önerilerini bildirebilirler. Huawei müşteri hizmetleri ücretlendirme ise şehir içi görüşme tarifesi ile ücretlendirilmektedir.

Huawei İletişim 0850

Huawei İletişim 0850 numaralarından değil, 444 79 88 numarasından yapılmaktadır. Bu numara üzerinden müşteri hizmetlerinden teknik destek alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerin geri bildirimleri için tüm işlemleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturulabilir. Müşteri temsilcisi, ilettiğiniz sorun hakkında sorununuza çözüm odaklı çalışacaktır. Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşırken çalışma saatleri 09.00-19.00 arasında olduğunu unutmamalısınız.

Huawei Genel Merkez İletişim

Huawei genel merkez iletişim için Huawei telefonlarında ön yüklemesi olan HiCare uygulaması üzerinden canlı detsek alınabilir. Bunun yanı sıra ‘consumer.huawei.com/tr/support adresi ile bilgisayardan online destek alınabilmektedir. Genel merkez iletişimden aşağıdaki iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz:

  • 0216 633 88 00 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.
  • 0312 454 88 88 Fax numarası ile evrak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz
  • Genel merkeze bağlanmak için 444 79 88 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz

Huawei Müşteri Hizmetleri Anketi

Huawei müşteri hizmetleri anketi, en iyi müşteri memnuniyeti sunan akıllı telefon markası olmaya hak kazanmıştır. Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetinin sağlandığı markaların belirlediği şikâyetvar A.C.E. Awards 2020 yılında cep telefonu kategorisi alanında büyük ödüllere layık görülmüştür. Dolayısıyla bu alanda herhangi bir şikâyetiniz olursa 444 79 88 müşteri hizmetlerini arayarak hizmet alabilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Whatsapp
Huawei Müşteri Hizmetleri Whatsapp

Huawei Müşteri Hizmetleri Whatsapp

Huawei müşteri hizmetleri whatsapp hattı yoktur ancak 444 79 88 numaralı telefondan arama yapabilir ya da yazışma için çevrimiçi yardım alabilirsiniz. consumer.huawei.com linki ile “şimdi sohbet et” butonuna tıklayarak online hizmet alabilirsiniz. Online hizmet almak için ise müşteri temsilcilerinin çalışma saatleri 09.00 ile 20.00 arasıdır.

Huawei Servis Sorgulama

Huawei servis sorgulama, https://consumer.huawei.com/tr/support/inquiry/ adresi üzerinden teknik servis onarım durumu yapılmaktadır. Burada uygulamanız gereken adımlar:

  • Linki tıklayın
  • SN/IMEI numarasını girin
  • Onay kodunu girin
  • Sorgu butonuna tıklayın

Ayrıca https://consumer.huawei.com/tr/support/service-center/ linkinden de servis merkezi bulabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra “servis merkezi bulun” sekmesinden “şehir seçin” ve “adresinizi girin” yerlerini doldurarak servis merkezi bulabilirsiniz.

Bein Sports Müşteri Hizmetleri Türkiye

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Bağlanma 0850

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası 444

LG Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.