Cambly Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Cambly müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Cambly Türkiye iletişim ve Cambly abonelik iptali işte detaylar.

Yabancı dil, özellikle İngilizce öğrenmenin en kolay yöntemlerinden biri olarak Cambly gösterilebilir.  İnternet üzerinden alacağınız dersler ile yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi ve destek almak için Cambly Müşteri hizmetleri ve destek hattı hakkında bilgiler makalemizde bulunuyor.

Yabancı dil eğitim almak isteyenler ve pratik yaparak daha ileri seviyelere taşımak isteyenler Cambly platformundan hizmet alma yoluna gidiyor. Bu aşamada karşılaşılan sorunlar için Cambly Müşteri Hizmetleri arayışı da söz konusu. Ancak platformun böyle bir alt yapısı olmadığı için telefonla iletişim kurmanız mümkün olmuyor.

Cambly İngilizce öğrenmek isteyen kişilere pratik öğrenim koşulları sunuyor. Bu anlamda dört farklı yolla derslere başlayabiliyorsunuz. Bunlar;

  • Öncelikli olarak ders günü, saati ve eğitmeninizi seçerek rezervasyonla ya da müsait olduğunuz anda derslere başlayabiliyorsunuz.
  • Cambly’in size sunduğu ders programları eşliğinde ders başla butonu ile öğrenmeye başlayabiliyorsunuz.
  • İnternet sitesi üzerinden İngilizce Pratik Yap menüsü ile müsait olan bir öğretmene bağlanarak ders çalışmaya başlayabiliyorsunuz.
  • İnternet sitesinden müsait olan eğitmenler menüsü ile eğitmenleri kontrol ederek seçeceğiniz öğretmenle dil eğitimine başlayabiliyorsunuz.

Bu çerçevede Cambly  sizlerin istediğiniz saatte, istediğiniz öğretmenler ile İngilizce pratikleri yapmanıza olanak veren bir dijital platformdur.

Cambly Türkiye iletişim

Deneme dersi ile başlayabileceğiniz ingilizce öğrenme şekli Cambly kişilere Türkçe internet sitesi üzerinden hizmet veriyor. Bu manada ihtiyacınız olan tüm sorular sitede yanıt bulurken sol altta bulunan destek menüsü sizlere soru sorma olanakları sunuyor. Tamamen Türkçe alt yapı ile destek alma olanakları veren bir sistem geliştirilmiş.

Cambly Abonelik iptali

Cambly Abonelik iptali

Cambly yabancı dil öğrenme aboneliği kişinin talebine göre 1 aylık, 3 aylık, 12 aylık dönemler için alınıyor. Bu anlamda ücret ödemesi yapmanız sonunda üyelik sürenize göre dondurma imkanları söz konusu. 7 ile 14 gün boyunca dondurma hizmeti alabiliyorsunuz. Ancak alınan aboneliklerin iptali mümkün olmuyor. Üyelik işlemi ile almış olduğunuz aboneliğinizle ilgili tüm ayarlarınızı hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarları üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cambly iletişim Mail

Cambly dijital platformuna mail ve diğer iletişim yollarıyla ulaşmanız mümkün değildir. İnternet sitesi üzerinden oluşturacağınız destekler ile hizmet alabiliyorsunuz. Ya da yine sayfa üzerinden talep oluştur menüsü ile talebinizi oluşturduktan sonra size dijital ortamda dönüş yapılıyor. E-mail ile ulaşmak istiyorsanız Cambly posta adresi help@cambly.com. Buradan dilerseniz iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca platform ihtiyaç duyulan tüm sorulara ve yanıtlara internet sitesi üzerinden ulaşma imkanı veriyor.

Biletix Müşteri Hizmetleri

Zubizu Müşteri Hizmetleri

Sahibinden Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Arzu ipekel says

    Merhaba Eylül Umay Yılmaz rezerve yapamıyorum hesabımızdan lütfen kontrol edermisiniz

Leave A Reply

Your email address will not be published.