Biletix Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Biletix müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Biletix bilet iptali, Biletix telefon meşgul ve Biletix canlı destek işte detaylar.

Türkiye’nin en büyük sitelerinden olmayı başaran Biletix, 2000 yılından beridir faaliyetlerini etkin şekilde sürdürmeye devam ediyor. Eğlence ve sanat tutkunlarını bir arada buluşturacak bilet satışlarına ev sahipliği yapan adreste hızlı şekilde bilet alışverişi gerçekleşir. Yalnızca bilet satışıyla sınırlı kalmayan güvenilir adresin, müşterilerine yeni deneyimler kazandırma konusunda da destekçi olduğu görülüyor. Ülkemizde düzenlenen her çeşit etkinlik ve organizasyonlarda boy göstererek, eğlence düşkünlerinin yerini almasında pay sahibi oluyor. Biletix bilet satışı kendi resmi sayfasından olduğu gibi ülkemizin birçok farklı perakende satış noktasından da temin edebilmenize yardımcı oluyor.

Biletix müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyenler 0850 755 55 55  numarasıyla kolayca iletişime geçebilir. Biletix Müşteri hizmetleri 2022 numarasını arayarak soru, bilgi, yardım gibi pek çok taleplerinizi iletebilirsiniz.

Biletix Bilet İptali

Biletix, kulüp, organizatörler adına satış yapan güvenilir adreslerden biridir. Bilet almak isteyenlerin ilk başvurduğu sitelerden biri haline gelen Biletix bilet iptali yapabilmenize yardımcı olur. Fakat biletlerinizi iptal edebilmeniz için kulüp veya organizatörlerin projelerinin sonlandırılması gerekir. Eğer ki satın aldığınız etkinliğe dair bir iptal olma durumu söz konusu olmazsa, Biletix tarafından bilet iptali yapılmayacaktır. Biletinizi farklı bir biletle değiştirme, ücret iadesi gibi durumlara izin verilmez.

Bilet alımı sonrasında yapabileceğiniz tek değişiklik, etkinliğin saati olacaktır. Onun dışında Biletix tarafından bilet iadesi yapılmaz. Etkinlik başlamadan müşteri temsilcisine ulaşarak, etkinlik saatinin değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Biletix Telefon Meşgul

En çok tercih edilen bilet satış noktası olan Biletix, yoğun bir gün geçirebilmektedir. Bu yüzden Biletix müşteri temsilcisini aradığınız zaman telefonun sık sık meşgul olabilir. Biletix telefon meşgul olmasından şikayetçiyseniz, sayfanın altında yer alan iletişim formuna numaranızı bırakarak geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede telefon başında uzun süre beklemek durumunda kalmamış olursunuz. Biletix canlı destek birimi 7/24 aktif bir hizmet sürdürmüş olduğundan dolayı dilerseniz tercihinizi bu şekilde kullanabilirsiniz.

Biletix Canlı Destek

Biletix haftanın her günü saat 10.00- 19.00 arası 0850 755 55 55 çağrı merkeziyle görüşme yapabilmenize yardımcı olur. Çağrı merkezini bilet alımı yapmak için değil, soru ve sorunlarınızın çözümü için arayabilirsiniz. Aynı zamanda canlı destek hattına da istediğiniz zaman ulaşarak bilgi alabilmeniz mümkündür. Biletix kullanıcılarına yönelik olarak iletişim konusunda kolaylık sağlanmakta ve istedikleri zaman iletişime geçebilmelerine zemin hazırlanmaktadır.

Biletix Müşteri Hizmetleri Açmıyor
Biletix Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Biletix Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Biletix müşteri hizmetlerine sorunsuz şekilde ulaşabilmeniz için hizmet vermiş olduğu saatlerde iletişime geçmelisiniz. Hizmet dışı saatlerde ulaşmaya çalışırsanız Biletix müşteri hizmetleri açmıyor durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Her gün sabah 10’dan akşam 19.00’a kadar hizmet veren Biletix müşteri hizmetleriyle görüşmelerinizi kesintisiz şekilde yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle iletişim kurduğunuzda;

  • Satın alacak olduğunuz biletlerle ilgili bilgi
  • Satın alınan biletlere dair problemler

İle ilgili olarak görülmelerinizi yapabilirsiniz. Böylece her türlü problemlerinizi, Biletix çağrı merkezi profesyonel hizmetleriyle çözüme kavuşturmuş olursunuz.

Biletix İletişim İade

Biletix müşteri hizmetlerini arayarak bilet iadesi yapabilir miyim? Şeklinde sorular çok fazla olabiliyor. Fakat burada bilet sahiplerinin bilmesi gereken bazı önemli durumlar var. Biletix iletişim iade yapmamakta sadece bilgi ve bilete dair problemlerinize yardımcı olmaktadır. Biletix tarafından alacağınız tüm biletlerin satışı kesin olurken, satış sonrası iptal edilmek istenen biletler geçersiz olacaktır. Biletiniz yalnızca organizasyon firmaların etkinliklerini bazı sebeplerden kaynaklı olarak iptal etmeleriyle para iadesi alabilirsiniz. Organizatör tarafından etkinliğe dair bir değişiklik, iptal etme durumu olmadığı sürece biletinizi kullanmak zorunda kalırsınız.

Biletix Bilet Değiştirme

Etkinliklere katılmak için Biletix adresinden bilet almış olabilirsiniz. Biletinizle ilgili olarak değişikliğin saat, mekân ve tarih için geçerli olacağını bilmelisiniz. Biletlerinizde yer değişikliği yapma isteğiniz varsa o zaman çağrı merkezini arayarak yardım alabilirsiniz.

Biletix sayfasından almış olduğunuz biletlerle, etkinlik alanına yalnızca siz giriş yapabilirsiniz. Biletin üzerinde yazılı olan İsim, kime aitse o giriş işlemlerini yapabilecektir. Biletix’ten alınan bir biletin başkası tarafından kullanılması mümkün olmayacaktır.

Biletix tarafından biletlerinizle ilgili değişiklik talepleriniz dikkate alınır. Buna göre farklı bir etkinlik çalışmasına katılım, saat, mekân gibi her türlü isteğiniz değerlendirme altına alınır. Biletix bilet değiştirme yapabilmek için canlı destek hattı veya çağrı merkezi numaralarını aramanız yeterlidir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası

Bein Sports Müşteri Hizmetleri Türkiye

Exxen Müşteri Hizmetleri 7/24

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.