Polosmart Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Polosmart müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Polosmart teknik destek ve Polosmart yetkili servis işte detaylar.

Polosmart müşteri hizmetleri iletişim için mesai saatleri içerisinde hızlı bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Bununla beraber iletişim sağlamak için arayacağınız telefon numarası 0 850 346 08 22’dir. Destek mail adresi için ise destek@polosmart.com adresinden destek alabilirsiniz.

Polosmart Teknik Destek

Polosmart teknik destek işlemleri için arızalı ürün gönderimleriniz için https://servis.ttteknoloji.com.tr sayfasına girebilirsiniz. Sonrasında ise yapmanız gereken işlemler tek tek şöyle sıralanabilir:

 • Sağ alt kısımda olan “yeni hesap oluştur” bölümünden gerekli bilgileri doldurun
 • Bilgilerinizi doldurduktan sonra size iletilen mesajda kullanıcı isminiz ve şifreniz yer alacaktır.
 • Bu mesajda gelen kullanıcı adı ve şifre ile girişinizi yapabilirsiniz
 • Giriş yaptıktan sonra sol köşede olan “yeni servis kaydı oluştur” sekmesine tıklayın
 • Açılan ekranda ürününüzün bilgilerini doldurduktan sonra “gönder” butonuna tıklayın
 • Kayıt işleminden sonra açılan ekranda yer alan REFERANS NUMARASI’nı göndereceğiniz ürünün içine veya kutunun üzerine yapıştırın ve ekranda olan kargo kodu ile beraber cihazı teknik servise ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.
 • Ürünün arızasını, bilgilerinizi yazdıktan sonra kutunun üzerine yapıştırmalısınız.

Teknik servise ürün göndermek için https://servis.ttteknoloji.com.tr/auth/login linkini tıklayabilirsiniz. Teknik servisten yararlanırken öncesinde müşteri temsilcilerini aramanız daha sağlıklı olabilir.

Polosmart Yetkili Servis

Polosmart Yetkili Servis

Polosmart yetkili servis iletişim için aşağıdaki iletişim şekillerini kullanabilirsiniz:

 • Müşteri hizmetleri için telefon numarası 0 850 346 08 22 şeklindedir.
 • Müşteri hizmetleri E-mail iletişim adresi destek@polosmart.com şeklindedir.

Polosmart yetkili servise ürün gönderimi için, https://servis.ttteknoloji.com.tr/auth/login linkini tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra gönderim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli bilgilerinizi nasıl dolduracağınıza dair adımlar yukarıda yer alan “Polosmart Teknik Destek” başlığında yer almaktadır.

Polosmart Servis Garanti Sorgulama

Polosmart servis garanti sorgulama işlemini yapmak için TT Teknoloji’ye ait teknik servisten bilgi alabilirsiniz. Bunun için aramanız gereken telefon numaraları:

 • 0212 423 24 25
 • 0 850 346 08 22

Ürünlerin garantisi genellikle 2 yıldır. Ürün son kullanıcıya ulaştıktan sonra bu süre başlamış olacaktır. Ayrıca garanti ile ilgili tüm hizmetler TT Teknolojinin teknik servis adresinde karşılanmaktadır. Müşteri temsilcilerini arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Mefete Müşteri Hizmetleri

Badiworks Müşteri Hizmetleri

Biletix Müşteri Hizmetleri

Zubizu Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.