Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2023: İletişim Numarası

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Superonline iletişim ve Superonline müşteri hizmetleri 0532 işte detaylar.

Turkcell Superonline, Turkcell tarafından kurulan internet sağlayıcısıdır. 2004 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlayan bu platform aracılığı ile Turkcell’in kendi kurduğu alt yapısından fiber optik internet hizmeti alınmaktadır. Kaliteli hizmet sunması ve internet paketlerinde sunduğu sayısız avantaj ile son dönemlerde çok fazla tercih edilen turkcell, yaygın bir müşterileri ağına da sahiptir. Bu sayede Superonline müşteri hizmetlerinden tüm internet sorunlarınız, sorularınız ve önerileriniz için her zaman destek alabilirsiniz. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl yapılır, detaylı olarak açıklayalım;

Superonline İletişim

İnternet sağlayıcınız olan Superonline müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için kurumsal ve bireysel olarak farklı numaraları kullanmanız gerekir. Kurumsal müşteriyseniz 0850 222 02 22 numarasını aramalısınız. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak için bu numarayı aradıktan sonra “1”i tuşlayarak sizden istenen 10 haneli hizmet numaranızı ya da kimlik numaranızı girin ve son olarak “6”yı tuşladıktan sonra hemen bağlanın.

Bireysel müşteriler için Superonline iletişim numarası da 0532’dir. Sadece bu numarayı tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Direk bağlanmak için de yine önce “1”i tuşlayıp ardından hizmet ya da kimlik numaranızı girip son olarak “6”yı tuşlamanız gerekir.

Superonline Müşteri Hizmetleri 0532

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için saatlere müzik dinlemek ya da operatörün anlattıklarını dinlemekten sıkıldıysanız, yukarıda anlattığımız yöntemle direk bağlanma yapabilirsiniz. Superonline müşteri hizmetleri 0532 numarasını bireysel müşterileri için sunmaktadır. Bu numarayı arayarak alacağınız hizmetler ise şöyledir;

  • Veri bilgeleri
  • Ses bilgileri
  • Geniş bant internet erişimi
  • Turkcell Superonline ADSL hizmetleri
  • Kiralık veri hattı hizmeti
  • Süper numara
  • Turkcell Superonline fiber hizmetleri

Yukarıda vermiş olduğumuz numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden, saydığımız tüm alanlar için soru, öneri, görüş ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Superonline müşteri hizmetlerine yapılan sesli aramalar ücretsizdir.

Superonline Müşteri Hizmetleri 0532
Superonline Müşteri Hizmetleri 0532

Superonline Arıza Kaydı

İnternetlerinizle ilgili sizden kaynaklanmayan arızalar yaşıyorsanız, arıza ve şikayetleriniz için bir kayıt açmanız gerekir. Bunu için çağrı merkezinden kayıt oluşturarak superonline destek birimlerinden ya da fiber çözüm merkezinden destek alabilirsiniz. Superonline arıza kaydı oluşturmak için yine bireysel ve kurumsal müşteriler kedilerine özel oluşturulan numaraları kullanabilirler. Arıza, kullanıcı kaynaklı değilse garanti kapsamında ücretsiz olarak giderilir ya da cihazınız yenisiyle değiştirilir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetleri

Paycell Müşteri Hizmetleri

Kablonet Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.