Kablonet Müşteri Hizmetleri

Kablonet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için pek çok farklı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Bu açıdan Türksat, Kablonet internet ve televizyon kullanan kişilerin merak ettikleri sorular ve şikayetler için hizmet vermektedir.

Kablonet Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Kablonet müşteri hizmetleri iletişim numarası ile bütün sorunlarınıza kolayca yanıt bulabilirsiniz. Bu açıdan Türksat, kullanıcılara daha çok yardımcı olabilmek adına 09.00 – 23.00 arasında hizmet verilmektedir. Bu sayede Kablonet ile ilgili sorunlarınız için hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

  • Kablonet müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 850 888 03 33 şeklindedir.
  • Kablonet müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 850 804 44 44 şeklindedir.

Kablonet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Kablonet müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu Türksat’ın bu hizmetini kullanan kişiler için önemlidir. Bu sayede kullanıcılar Türksat internet, televizyon ve telefon ile ilgili bütün sorunlarına cevap bulabilmektedir.

  • Kablonet müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 888 03 33 şeklindedir.
  • Kablonet müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 804 44 44 şeklindedir.

Kablonet Çalışma Saatleri

Kablonet çalışma saatleri genel mesai saatleri ile sınırlıdır. Ancak müşteri hizmetleri hafta içi 09.00 – 23.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu sayede bütün sorunlara en kısa sürede cevap almak mümkün hale gelmektedir.

Kablonet Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kablonet çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusu Kablonet kullanıcıları tarafından sıklıkla merak edilir. Bu açıdan Kablonet hizmetleri ile ilgili bilgi almak mümkündür. Bunun yanı sıra internet, telefon ve televizyon hizmetleri ile de ilgili bilgi alınabilmektedir.

  • Kablonet çağrı merkezi telefon numarası 126 şeklindedir.

Kablonet Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Kablonet müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası nedir sorusu bölgesel kurumlardan ziyade genel müdürlük ile iletişime geçmek isteyenler tarafından sorulan bir sorudur.

  • Kablonet müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0312 925 70 00 şeklindedir.
  • Kablonet müşteri hizmetleri genel müdürlük iletişim adresi Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı, Ankara’dır.

Kablonet İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kablonet insan kaynakları iletişim bilgileri nelerdir sorusu bu kurumda çalışmak isteyen pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. Ancak insan kaynakları ile iletişime geçebilmek için herhangi bir numara bulunmamaktadır.

  • Kablonet insan kaynakları iletişim bilgileri yazışma adresi için Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı, Ankara adresidir.
  •  Kablonet insan kaynakları iletişim bilgileri telefon numarası ise 0312 925 70 00 şeklindedir.

Kablonet Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Kablonet müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu Kablonet ile ilgili sorunlar ve şikayetleri iletmek için kullanılan bir telefon hattıdır. Ancak Kablonet şikâyet hattı için müşteri hizmetleri numarasını kullanmanız gerekmektedir.

  • Kablonet müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0 850 888 03 33 numaralı telefon numarasıdır.
Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.