Sahibinden Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2023: İletişim Numarası

Sahibinden müşteri hizmetlerine bağlanma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sahibinden Şikayet Hattı işte detaylar.

Sahibinden müşteri hizmetlerine bağlanma; Sahibinden adıyla günümüzde kendisinden bir hayli söz ettiren firma 1990’lı yıllarda gelişmeye başlamıştır. Başlangıçta çeşitli kamuoyu yayınlarında ismi duyulmaya başladı. Sahibin şirketinin kurucu Aksoy Grup Yönetim Kurulu Başkan yardımcılığı yapan Taner Aksoy’dur. Zaman içerisinde internet sitesi üzerinden alıcı ve satıcılara görsel yollarla alım satım yapma imkanı sağlandı. İlk yayın hayatına 2000 yılında başlayan firma iki binin üzerinde ilanla yayın yapmaya başladı. Sahibinden müşteri hizmetleri hem firmaya dair herhangi bir durum için hem de firmanın prensiplerine dair daha detaylı bilgiler vererek hizmetini genişletmektedir.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir

Firma Sahibinden adıyla kendinden söz ettirdikten sonra müşteri hizmetleri ile de hizmet kalitesini artırmıştır. Sahibinden müşteri hizmetleri telefon numarası ile kullanıcıların yararlanabileceği tüm imkan sağlanıyor ve sıkıntıları gideriliyor. Sahibinden müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçildiği takdirde firma ile her türlü irtibat sağlanmaktadır.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 44 44

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Sahibinden müşteri hizmetleri her gün 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  • Sahibinden Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7 gün 24 saat.

Sahibinden Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Sahibindenfirması ile irtibat kurmak için resmi telefon numarasından, müşteri hizmetleri telefon numarasından ve e-mail adresinden yararlanılabilir. Sahibinden çağrı merkezi bu imkanları sağlayan hizmet koludur.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

Sahibinden firması yazılı veya resmi olan her türlü işlem ve belge için ulaştırılması gereken bilgileri faks merkezi yoluyla gidermektedir. Faks sisteminin kullanılmasının bir diğer nedeni de yaygın ve sağlıklı bir iletişim yolu olmasıdır. Direk bir iletişim kurulamadığı takdirde faks yararlanılması tavsiye edilen iletişim yöntemlerinden biridir.

  • Sahibinden Müşteri Hizmetleri Faks Numarası:0850 222 44 44
Sahibinden Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük
Sahibinden Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir

Sahibinden müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Ataşehir bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Sahibinden Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 222 44 44
  • Sahibinden Genel Müdürlük Adresi:Değirmen yolu caddesi, Numara 28, Asia Ofis Park A Blok Kat:2 34752 Ataşehir/İstanbul

Sahibinden İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Firmanın belirlediği konuma göre internet iletişim merkezlerinden ve e-mail adresinden ulaşılarak bu pozisyonlar ve statüler hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri kısa sürede sağlanabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istendiği belirtilmelidir.

  • Sahibinden İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 222 44 44

Sahibinden Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

Sahibinden müşteri hizmetlerinin iletişim formundan yararlanılarak tüm dilek ve şikayetler, bildirmek istediğiniz durumlar karşı tarafa iletilebilir. Sahibinden müşteri hizmetleri de bunu sağlayan bir araçtır. Firma yetkilileri ile duruma dair bilgi verildiği ve iletişim kurulduğu takdirde görevliler müşteriye dönüş yapacaktır.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir

Müşteri hizmetleri konusunda titiz davranan Sahibinden müşterilerin yararlanmak istediği imkanlarda yaşanabilecek sıkıntıları veya pürüzleri gidermek için sorunu çözme odaklı bir şikayet bildiri hattıdır.

SahibindenŞikayet Hattı Telefon Numarası:0850 222 44 44

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir

Sahibinden müşteri hizmetleri sosyal medya hesapları müşterilerin veya kullanıcıların bilmesi gereken bilgileri, duyuruları ve yeni kampanyaları bildirmiş olduğu bir sosyal medya platformudur. Sosyal medya hesaplarının bir diğer amacı her türlü konu hakkında kullanıcıları ve müşterileri önceden bilgilendirmektir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444 2022

Bein Sports Müşteri Hizmetleri Türkiye

Huawei Müşteri Hizmetleri

Oppo Müşteri Hizmetleri 7/24

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Ali yuksel says

    Sahibine nokta com üzerinden hatalı ve eksik parçalı araç satan Ataşehir ferhatpasada bulunun firma dolandırıcılık yaparak tüketicileri soymaktadı ve bunun için dava açacağım bilgilerinize

Leave A Reply

Your email address will not be published.